Ryanair Ryanair news

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Για πηγαινε ελα ειναι αυτες οι τιμες που εγραψα.
Συγνώμη πότε ακριβώς έβγαλε η Ryanair εισιτήριο με 9€(γιατί το 18 που γράφεις δεν βγαίνει αλλιώς) για Ρώμη και για Μιλάνο τους τελευταίους μήνες;Μπαίνω κάθε μέρα εδώ και μήνες και το πιο φθηνό που έχει βγάλει για αυτούς τους προορισμούς είναι 17€ η διαδρομή. Για Λονδίνο το χειμώνα δεν ξέρω αλλά το πιο φθηνό που έχει βγάλει στις αναζητήσεις από Φεβρουάριο και μετά είναι 82€ το πήγαινε έλα με εξαίρεση κάποια εισιτήρια που είχε βγάλει γύρω στα 50 για λίγες ώρες, αλλά έπρεπε να κάτσεις για μια εβδομάδα εκεί.

Άλλη φορά πάντως ρε παιδιά αν δείτε εισιτήρια με 9€ για Ρώμη γράψτε τίποτα και εδώ πέρα εκείνη την ώρα.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Συγνώμη πότε ακριβώς έβγαλε η Ryanair εισιτήριο με 9€(γιατί το 18 που γράφεις δεν βγαίνει αλλιώς) για Ρώμη και για Μιλάνο τους τελευταίους μήνες;Μπαίνω κάθε μέρα εδώ και μήνες και το πιο φθηνό που έχει βγάλει για αυτούς τους προορισμούς είναι 17€ η διαδρομή. Για Λονδίνο το χειμώνα δεν ξέρω αλλά το πιο φθηνό που έχει βγάλει από Φεβρουάριο και μετά είναι 82€ το πήγαινε έλα με εξαίρεση κάποια εισιτήρια που είχε βγάλει γύρω στα 50 αλλά έπρεπε να κάτσεις για μια εβδομάδα εκεί.

Άλλη φορά πάντως ρε παιδιά αν δείτε εισιτήρια με 9€ για Ρώμη γράψτε τίποτα και εδώ πέρα εκείνη την ώρα.
Σωστό.Θα μπορούσε να γίνει ένα νέο τοπικ που ο καθένας θα παρέθετε ότι προσφορά έχει δει από την ryanair ώστε να μη χάνονται εδώ.
Σε ανύποπτη στιγμή όποιος δεί μια καλή τιμή προς οποιονδήποτε προορισμό της ryanair να τον αναρτεί σαυτό το τοπικ.
Ετσι θα βοηθήσει όσους ενδιαφέρονται να μαθουν για τιμές χωρίς να χρειάζεται κάθε μέρα να μπαίνουν στο site της ryanair.

H αλήθεια είναι πως κι εγώ πριν ένα μήνα είδα πάρα πολύ δελεαστικές τιμές προς όλους τους προορισμούς από Θεσ/νικη.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Συγνώμη πότε ακριβώς έβγαλε η Ryanair εισιτήριο με 9€(γιατί το 18 που γράφεις δεν βγαίνει αλλιώς) για Ρώμη και για Μιλάνο τους τελευταίους μήνες;Μπαίνω κάθε μέρα εδώ και μήνες και το πιο φθηνό που έχει βγάλει για αυτούς τους προορισμούς είναι 17€ η διαδρομή. Για Λονδίνο το χειμώνα δεν ξέρω αλλά το πιο φθηνό που έχει βγάλει στις αναζητήσεις από Φεβρουάριο και μετά είναι 82€ το πήγαινε έλα με εξαίρεση κάποια εισιτήρια που είχε βγάλει γύρω στα 50 για λίγες ώρες, αλλά έπρεπε να κάτσεις για μια εβδομάδα εκεί.

Άλλη φορά πάντως ρε παιδιά αν δείτε εισιτήρια με 9€ για Ρώμη γράψτε τίποτα και εδώ πέρα εκείνη την ώρα.
Εδω και ενα μηνα νωριτερα τις ειχα δει αυτες τις τιμες και αν θυμαμαι καλα ειχα γραψει οτι βλεπω τις ιδιες και απο τον Βολο,ιδιαιτερα για Μιλανο και Φρανκφουρτη.
Για το Λονδινο και γω για διαμονη εβδομαδας ηταν οι πτησεις που κοιτουσα.

Τελος παντων αν τυχει και ψαξω και δω κατι καλο θα το βαζω αφου με μαλωνεις:bleh:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Σωστό.Θα μπορούσε να γίνει ένα νέο τοπικ που ο καθένας θα παρέθετε ότι προσφορά έχει δει από την ryanair ώστε να μη χάνονται εδώ.
Σε ανύποπτη στιγμή όποιος δεί μια καλή τιμή προς οποιονδήποτε προορισμό της ryanair να τον αναρτεί σαυτό το τοπικ.
Ετσι θα βοηθήσει όσους ενδιαφέρονται να μαθουν για τιμές χωρίς να χρειάζεται κάθε μέρα να μπαίνουν στο site της ryanair.
Για φέτος το Μάιο, χαράς ευαγγέλια μόνο για τους Πελοποννήσιους: Καλαμάτα-Μπέργκαμο με επιστροφή 34 ευρώ και μέσα στο Πάσχα!
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Εδω και ενα μηνα νωριτερα τις ειχα δει αυτες τις τιμες και αν θυμαμαι καλα ειχα γραψει οτι βλεπω τις ιδιες και απο τον Βολο,ιδιαιτερα για Μιλανο και Φρανκφουρτη.
Για το Λονδινο και γω για διαμονη εβδομαδας ηταν οι πτησεις που κοιτουσα.

Τελος παντων αν τυχει και ψαξω και δω κατι καλο θα το βαζω αφου με μαλωνεις:bleh:
:)Για Βόλο είχε βγάλει αυτές τις τιμές που γράφεις μάλλον και όχι για Θεσσαλονίκη.Το ξέρω γιατί έψαχνα μανιωδώς κάθε ημέρα.Τέλος πάντων. Εννοείτε ότι και εγώ αν βρω κάτι τέτοιο θα το πω(αφού κλείσω πρώτα για εμένα:) )
 

NikosUs

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φρανκφούρτη
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α
Ειμαι νεο μελος και διαβασα τη συζητηση σας ! Η Ryan οντως πριν 4 βδομαδες ειχε βγαλει 10 ευρω (μονο πηγαινε) για Μπολονια απο Θεσσαλονικη ! Δυστυχως εχω πανελληνιες και δεν πηγα !
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
παιδια οι γνωστες της ραιαν τα φωτα τους...καλοκαιρι(Ιουλιο-Αυγουστο) υπαρχουν αυτες οι τιμες (τα 20αρια-30αρια) για πχ Ιταλια?
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Καλά για Μπολόνια δεν έψαχνα καθόλου.
dimitrak καλοκαίρι οι τιμές πάντα ανεβαίνουν από ότι θυμάμαι.Αν εννοείς για πήγαινε έλα ειδικά αυτό το ποσό είναι σχεδόν απίθανο νομίζω.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πρόλαβες να κλείσεις;
ναι. δεν θα ταξιδεψω προσωπικα αλλα για δικα μου προσωπα. οπως και το Αργοστολι-Λονδινο 22Ε κ Αραξος-Μπεργκαμο 22Ε. Δεν συμπαθω την εταιρεια σλλα συμμεριζομαι πληρως οσους επαρχιωτες αναβουν κερι στο ονομα της...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom