Ryanair Ryanair news

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.332
Likes
3.543
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Μήπως να δημιουργηθεί ενα τόπικ "Ryanair Προσφορές " ?
Γιατί η παράθεση τιμών λίγη σχέση με Ryanair News
 

NikosUs

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φρανκφούρτη
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α
Και γω μη νομιζεις οτι ψαχνω.Απλα εχω αποθηκευμενη την σελιδα με τις διαδρομες και τις φθηνοτερες τιμες που εχει , και ετσι τα βρισκω! ;) Cheap Flights from Thessaloniki to Baden-Baden
Οντως.. ετσι ωστε να προλαβαινουμε να κλεινουμε :Ρ
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.332
Likes
3.543
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
To ανέφερα καθώς το τοπικ έχει ξεφύγει απτα νέα της Ryanair κ έχει μεταβληθεί σε τόπικ παράθεσης τιμών --
 

michgt

Member
Μηνύματα
81
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Στο Θεσσαλονίκη - Χανιά απέσυραν τις τιμές. Μόνιμα; Προσωρινά; Ποιος ξέρει! Το σίγουρο είναι ότι κάτι παίζει ...
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
εγώ πάντως έκλεισα το Θεσ/νίκη-Χανιά για ένα ΠΣΚ τον Ιούνιο με 60 ευρώ ενώ η αιγαίου ήθελε 180 και όχι με απ'ευθείας επιστροφή.
Στο Θεσσαλονίκη - Χανιά απέσυραν τις τιμές. Μόνιμα; Προσωρινά; Ποιος ξέρει! Το σίγουρο είναι ότι κάτι παίζει ...
Εμαθαν οτι θα παει ο Μακης......:cool:!!
 

jose

Member
Μηνύματα
706
Likes
211
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
Στο Θεσσαλονίκη - Χανιά απέσυραν τις τιμές. Μόνιμα; Προσωρινά; Ποιος ξέρει! Το σίγουρο είναι ότι κάτι παίζει ...
ναι ρε παιδιά τι έγινε ? πήγα να κλείσω τα εισιτήρια και δεν μπορώ ! τι πάθανε ? έχει ξανά συμβεί ?? εχουμε κανα νεο ??
ΓΚΑΝΤΕΜΙΆ !
 
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
PARIS
και εγω χτες εκλεισα για χανια ιουνιο καιι σημερα μου δειχνει κενο ,,,τι εγινε το απεσυραν???
 

jose

Member
Μηνύματα
706
Likes
211
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
έχει ξανά συμβεί σε κάποια άλλη πτήση ? γνωρίζει κανένας ?
φανταζόμουν σήμερα θα έχουν ξανά εμφανιστεί !!! αλλα τίποτα
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Γιατί ρε παιδιά δεν παίρνετε ένα τηλέφωνο ή δεν στέλνετε ένα email, στο πρόθυμο, άριστο και δωρεάν call center του Λίγδη να λυθεί η απορία σας? Είμαι σίγουρος ότι θα σας εξυπηρετήσουν άψογα... η εταιρία είναι σοβαρή και πάντα λειτουργεί με γνώμονα τις επιθυμίες και τις ανάγκες του πελάτη...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.479
Γιατί ρε παιδιά δεν παίρνετε ένα τηλέφωνο ή δεν στέλνετε ένα email, στο πρόθυμο, άριστο και δωρεάν call center του Λίγδη να λυθεί η απορία σας?
Γιατί φοβούνται μη τους υπερχρεώσει και το τηλεφώνημα ....χρέωση τύπου ροζ τηλεφωνήματος ......γιατί θα σε "πηδήξει" που θα σε "πηδήξει" να μη βάλει και λίγο αίσθημα...:D
 

road

Member
Μηνύματα
140
Likes
76
Αντιλαμβάνομαι την απέχθεια σας προς το ¨λίγδη¨ και εν μέρει την συμμερίζομαι αλλά η επιλογή της συγκεκριμένης εταιρίας γίνεται πρωτίστως για οικονομικούς λόγους.
Γιατί πολύ απλά δεν είναι διψήφια η διάφορα στη τιμή αλλά ίσως και τριψήφια όταν πρόκειται να ταξιδέψεις οικογενειακώς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
885.954
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom