Summer 2011

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
αποστασεις πειτε μου .θα μεινω α νικολαο.ο δρομος ειναι καλος απο ηρακλειο εως α ΝΙΚΟΛΑΟ??
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
πρωτη φορα ειναι και εχω κλεισει και αυτοκινητο που θα σε βρω χανια μενεις??
Ναι, Χανιά μένω εγώ!
Επιστρέφω Σάββατο 16 Ιουλίου από Χαλκιδική όμως!
Οταν έρθεις Χανιά πήγαινε Γραμβούσα - Μπάλο (έχω ανεβάσει και σχετικές φώτο στο φόρουμ), Ελαφονήσι, Φαλάσαρνα, Φραγκοκάστελλο...έχω κι άλλα αλλά δεν ξέρω εάν προλάβεις να τα δεις! ;)
 

stamos1972

Member
Μηνύματα
52
Likes
25
ΙΣΠΑΝΙΑ (Βαρκελώνη, Βαλένθια, Μαδρίτη ). 11 διανυκτερεύσεις (χωρισμένες σε 4 , 3 , 4 αντίστοιχα). Νομίζω για μια πρώτη γεύση Ισπανίας (δεν έχουμε ξαναπάει) καλά είναι.
Τώρα όσον αφορά τα οικονομικά της χώρας, όσο πληρωνόμαστε :shock: καλά είναι!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
εκλεισα 8 μερες ΚΡΗΤΗ Α ΝΙΚΟΛΑΟ 16 ιουλιού ,Και Οκτώμβριο ΡΩΜΗ 4 μέρες ,,,,τωρα που αντέχουμε .......
Για τις διακοπες σου στη Κρητη θα βρεις αρκετες πληροφοριες στο φορουμ
Οκτωμβρη θα ειμαι και εγω στη Ρωμη, θα εχουμε μινι τραβελστορικη συναντηση ???:roll::roll:

Α ρε thespyre θα σε φαει καμμια κρητικια και θα σε ψαχνουμε...
Γιατι θα του κακοπεσει ???:bleh::bleh:
Εχουμε παραδοση στους Θεσαλονικιους γαμπρους...και νυφες αντοιστιχα
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
ΕΧΕΤΕ και ομορφες κοπελες ,,,,,:clap:
 

mat_lZ

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
αλλάξανε τα σχεδία μου τελικά, μια βδομαδουλα στο Λονδίνο και πέριξ, και μετά ελαδα για κανένα μπανακι γτ είμαι λευκός σαν γάλα!!!
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
για να γράψω και εγώ αφού χαίρομαι υπερβολικά και περιμένω πως και πως την άλλη εβδομάδα.

εκεί που ήταν το καλοκαίρι μας, λόγω της κρίσης (μαλλόν για αυτό είμαι μες την χαρά), να περάσουμε με δύο βόλτες Σερβία και Πευκοχώρι κάτε τόσο στο σπίτι που έχουμε..θα κάνουμε μάλλον το πιο οικονομικό (λέμε:rolleyes:) και πολύ ενδιαφέρον ταξίδι στη Ελλάδα ποτέ.

Άρχισε σαν ιδέα με Ζαγοροχώρια (πολύ καλή προσφορά από εκδρομι.γρ) και σιγά σιγά ανοίγει.
Τόσα θέματα για Σύβοτα στο φόρουμ (που στην αρχή ουτε ήξερα που είναι) με προκάλεσαν να τη συνδιάσω με το πρώτο προορισμό (θα κάνουμε κάμπινγκ). Ψάχνοντας και παραπάνω (ή παρακάτω :cool:) πηγαίνουμε προς Πάργα-Πρέβεζα και λέμε να φτάσουμε μέχρι εκεί -πάλι κάνοντας κάμπινγκ. Εκεί είναι και Αχέροντας, που λάτρεψα αυτή την φάση και μπορεί να το περιμένω σαν highlight του ταξιδιού αυτού, αφού σκοπεύω να περπατήσω όλη την διαδρομή. Θα γυρίσουμε μέσω Δωδώνης και μπορεί να διανυκτερεύσουμε στο Μέτσοβο για ενδιάμεση στάση μέχρι Θεσσαλονίκη. Τελευταίο προέκυψε και το Νεστόριο και το ριβερ παρτι που θα είμαστε το Σάββατο και από εκεί θα κατεβούμε στα Ζαγοροχώρια..που φαντάζομαι είναι υπέροχη διαδρομή!....

Εκτός του ότι είναι απρόοπτο ταξιδι, άλλο που με ενθουσιάζει είναι και το κάμπινγκ που δεν είχα κάνει παλιά (εκτός ενός ΣΚ στη Καλαμίτσι Χαλκιδικής)....τόσο που άρχισα να ετοιμάζω τα πράγματα από τώρα.

να περάσουμε όλοι ωραία!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.471
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom