The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
D

Delmem9770

Guest
Τα xp ηταν τα καλυτερα για μενα. Καθε φορα που φτιαχνει νεα windows η microsoft μου φαινονται και πιο μουφα. Αφηστε που υπαρχει και μεγαλυτερος ελεγχος σε προγραμματα κλπ. Εγω π.χ. στα 8 δεν μπορω να εγκαταστησω ενα photoshop που το χω κατεβασει απο warez. τσ τσ τσ
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.298
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Τα xp ηταν τα καλυτερα για μενα.
Και για μένα!Αναγκαστικά έβαλα τα 7 πριν λίγες μέρες μιας και χαιρετάμε τα xp για πάντα και παλεύω να τα συνηθίσω..Από τα 8 που δουλεύω σε άλλους η/υ πάντως καλύτερα είναι!
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Το firewall της εστίας YMCA που μένω εδώ στο Αμέρικα δεν με αφήνει να μπω στο travelstories! Το βγάζει στην κατηγορία spam!!:haha:
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Έγινε η πατέντα όμως, πάντα υπάρχει ένας γρήγορος proxy (http://quickprox.com/) Ούτε σε ισλαμική χώρα να ήμουν και να ήθελα να μπω σε τσόντες
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Τα xp ηταν τα καλυτερα για μενα. Καθε φορα που φτιαχνει νεα windows η microsoft μου φαινονται και πιο μουφα. Αφηστε που υπαρχει και μεγαλυτερος ελεγχος σε προγραμματα κλπ. Εγω π.χ. στα 8 δεν μπορω να εγκαταστησω ενα photoshop που το χω κατεβασει απο warez. τσ τσ τσ
Εννοείται ότι αν κάποιος έχει το original cd εγκατάστασης των ΧΡ, χέζει όλα τ' άλλα και τα εγκαθιστά. Με διαφορά το σοβαρότερο λειτουργικό της Microsoft (αν σ' ενδιαφέρει το pc για δουλειά και όχι για "χαζομάρες").
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.242
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom