The official off-topic v4. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Το ξερετε οτι τα γραμματοσημα μας φτιαχνονται στην Ολλανδια; και συγκεκριμενα εδω...http://en.wikipedia.org/wiki/Joh._Enschedé.
Αραγε γιατι;δεν μπορουμε να τα τυπωσουμε εδω;
Ουσιαστικά η ίδια εταιρία που τα τύπωνε και παλιότερα είναι. Απλά, η "μαμά" που την εξαγόρασε πριν καναδυό χρόνια, είναι Ολλανδική και αποφάσισε ότι δεν τη συμφέρει να τα τυπώνει εδώ (βλ. αντίστοιχα: Coca Cola, ΔΕΛΤΑ, ΜΕΒΓΑΛ, κλπ. κλπ.).
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.716
Likes
7.795
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
@jimp, αφιερωμένος ο ταξικός ύμνος.
όση προσπάθεια και να κάνεις δεν θα επηρεάσεις αρνητικά την υποψηφιότητα της Λάρισας για πολιτιστική πρωτεύουσα της Ευρώπης 2021...
Αν δεν μας επιλέξουν θα είναι γιατί έμαθαν πως είμαστε κομμουνιστές!

http://tvxs.gr/news/ellada/ypopsifi...roteyoysa-tis-eyropis-2021-katethese-i-larisa
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Παίζεις quizdom και μαθαίνεις οτι τα κουνούπια τσιμπάνε περισσότερο όσουν πίνουν μπύρα...κι εγώ τόσα χρόνια νόμιζα οτι είμαι γλυκοαίματη...:p
Σ' εσένα έρχονται μετά... αφού μεθύσουν! (για ... επιδόρπιο) :)
 

Pyrter

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Καλησπέρα παιδια επειδή ειμαι άσχετος με το θεμα κρασί εχω ενα μπουκάλι Μπουτάρη Νάουσα vin rouge sec του 86 ξερει κάποιος ποσό μπορει να αξίζει; Με τις ετικέτες του και σφραγισμένο!!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.109
Likes
41.363
όση προσπάθεια και να κάνεις δεν θα επηρεάσεις αρνητικά την υποψηφιότητα της Λάρισας για πολιτιστική πρωτεύουσα της Ευρώπης 2021...
Αν δεν μας επιλέξουν θα είναι γιατί έμαθαν πως είμαστε κομμουνιστές!
Τι λες, βρε Παλαιοφάρσαλο; Ο άλλος θεωρεί τον χειρότερο εχθρό του τον υπάλληλό του και είστε κομμουνιστές;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.721
Likes
50.751
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλησπέρα παιδια επειδή ειμαι άσχετος με το θεμα κρασί εχω ενα μπουκάλι Μπουτάρη Νάουσα vin rouge sec του 86 ξερει κάποιος ποσό μπορει να αξίζει; Με τις ετικέτες του και σφραγισμένο!!!
ρωτα τον @spiderman το κατέχει το θέμα
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.529
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom