The official off-topic v4. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Τι λες, βρε Παλαιοφάρσαλο; Ο άλλος θεωρεί τον χειρότερο εχθρό του τον υπάλληλό του και είστε κομμουνιστές;
Δε λέω για το τραγούδι εγώ αλλά για το δήμο. Αυτό το άσμα ποιος μπορείς να το κρίνει εξάλλου...
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Κοντα 15 μερες Ισπανια κι ουτε μισος Ελληνας..Κι εκει στον καθεδρικο του Τολεδο ακουω φωνη.*Δηλαδη Κυριε Παναγιωτη μου,τα χρωματα στις ζωγραφιες τα ξαναπερνανε και μενουν ετσι ζωηρα?*Παναγιωτης,Ισπανια,ξεναγος!!!Κανω γρηγορα σουμα και γυριζω να δω το γκρουπ και τον Παναγιωτη ξεναγο!Λες βρε?λεω..Pan Pan και στο Τολεδο?Εκ πρωτης οψεως τελειως γκαιη ο Παν Παν..αρχιζω να αμφιβαλλω..Και ερχεται η απαντηση για τις ζωγραφιες (Ελ Γκρεκο κλπ)Ασφαλως,τις περνανε αποπανω!Πρωτου συνεθλω αλλη ερωτηση..Τωρα ολοι αυτοι οι ζωγραφοι να πουμε εχουνε πεθανει?Οι περισσοτεροι ναι!η απαντηση..Οχι ,ο Panpan δεν ηταν στο Τολεδο...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.883
Likes
26.817
Παναγιωτης,Ισπανια,ξεναγος!!
Λάθος πρώτο.Παναγιώτης,Καταλανία,ξεναγός. :)
Εκ πρωτης οψεως τελειως γκαιη ο Παν Παν.
Άντε καλέ.:)
αρχιζω να αμφιβαλλω.
Άργησες ήδη. :)

.Οχι ,ο Panpan δεν ηταν στο Τολεδο...
Ναι καλέ φέτος δεν πήγα. :)
υγ
Ήταν ένας 50αρις με μακριά μαλλιά και φαλακρίτσα;
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
50ρης ,κοντα μαλλια,ελαφρως θρεμμενος και οχι ψηλος..ομολογω τον ρωτησα για να το σιγουρεψω..παραξηγηθηκε σφοδρα..μετα αφησε το γκρουπ για 1 ωρα να χαζεψουνε και τους λυπηθηκε η ψυχη μου.Πανικοβληθηκαν.Ευτυχως ενας λιγο *κοκκορας*τους μαζεψε προς τα στενα...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.591
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Συζήτηση με φίλη σήμερα, μιλάμε για sex symbols, μου λέει ότι τρελαίνεται για το Rod Stewart. Λέω "για το στιλ, τα τραγούδια;" ξέροντας ότι είναι σαλσέρα. "Όχι ρε, ποια τραγούδια; Αλλά ειναι από τους λίγους λευκούς που είναι πολύ σέξυ... Μην κοιτάς τώρα που γέρασε, πριν 10-20 χρόνια ήταν παίδαρος". Απόρησα. Και γκούγκλαρα. Να τι βρήκα:





tumblr_lxldy5JRZ61qzsuffo1_1280.jpg
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Συζήτηση με φίλη σήμερα, μιλάμε για sex symbols, μου λέει ότι τρελαίνεται για το Rod Stewart. Λέω "για το στιλ, τα τραγούδια;" ξέροντας ότι είναι σαλσέρα. "Όχι ρε, ποια τραγούδια; Αλλά ειναι από τους λίγους λευκούς που είναι πολύ σέξυ... Μην κοιτάς τώρα που γέρασε, πριν 10-20 χρόνια ήταν παίδαρος". Απόρησα. Και γκούγκλαρα. Να τι βρήκα:





View attachment 118902
ε και δεν είναι αυτό σέξι;
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
ασε που δεν εχει δοντια!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.249
Μέλη
38.916
Νεότερο μέλος
NioviG

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom