The official off-topic v4. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

panpan

Member
Μηνύματα
6.883
Likes
26.820
Δεν είναι φώτοσοπ..
Σωστά.
Είναι η paefstra που έχει πάρει το νυχτοκάματο της και έχει πάρει τα ΑΤΜ
σβάρνα και καταθέτει χιλιάρικα νάχει ο λαουτζίκος μετρητά να παίρνει. :)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Σωστά.
Είναι η paefstra που έχει πάρει το νυχτοκάματο της και έχει πάρει τα ΑΤΜ
σβάρνα και καταθέτει χιλιάρικα νάχει ο λαουτζίκος μετρητά να παίρνει. :)
Πάλι παραπληροφόρηση...έχεις ξεσαλώσει...:bleh:
Δεν είναι η @paefstra και για όποιον ενδιαφέρεται το ΑΤΜ είναι στην Καλλιθέα στη Σιβιτανίδου...αλλά μάλλον τώρα είναι αργά!:D

Ε καλά κι εγώ έκανα κατάθεση... στο λογαριασμό του στεγαστικού.
είναι κατάθεση κανονική και ο,τι φαίνεται είναι σχεδόν και ο,τι υπάρχει...:haha:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.433
Αυτός που έκανε κατάθεση είναι ο δεύτερος ήρωας που μαθαίνω αυτή τη βδομάδα στην Ελλάδα... ο πρώτος είναι της Ζωής ο σύζυγος μπρε...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.061
Likes
41.259
Εγώ είμαι με τις κόκκινες τιγρέ γόβες, μετά τη δουλειά και όντως έκανα κατάθεση.
Όλες οι εργαζόμενες τη νύχτα θα συνεισφέρουμε επιτελώντας κοινωνικό έργο, όπως κάναμε διαχρονικά.
Και θα καταγγείλω μετά βδελυγμίας τον Άδωνη που είπε ότι αν γυρίσουμε στη δραχμή, θα γίνουν οι Ελληνίδες ιερόδουλες ή θα καθαρίζουν σκάλες.
Εγώ θυμάμαι πάντα, και επί δραχμής και επί ευρώ, τις γυναίκες της νύχτας να τίμούν το επάγγελμά τους και να το επιλέγουν από μεράκι και επιθυμία για προσφορά.
Ελπίζω να μη γεμίσει η νύχτα σκουπίδια σαν τις συζύγους των φίλων του και ξεφτιλιστεί το επίπεδο των εργαζομένων
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.743
Likes
15.238
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
paefstra μου γιαυτό σαγαπω, επειδή τα λες όλα με τόνομα τους.
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Προκαταβολικά συγγνώμη για την παρέμβασή μου αλλά δεδομένου του παρακάτω
Είμαστε μια μεγάλη παρέα ανθρώπων που αγαπούν τα ταξίδια, μοιράζονται τις προσωπικές Ταξιδιωτικές Ιστορίες τους, και ανταλλάσουν πληροφορίες για μελλοντικούς προορισμούς.

μου φαίνεται εντελώς γελοίο να μην μπορούμε να συζητήσουμε για το πιο σημαντικό πολιτικοοικονομικό θέμα της μεταπολίτευσης.
Εγώ πολύ θα ήθελα να μάθω την άποψη πχ της @Nedelja και δεν γίνεται εκτός φόρουμ γιατί έχει δηλώσει οτι δεν μπορεί να κάθεται δίπλα μου :haha::haha::haha:

@paefstra ποιό είναι το πριν και ποιό το μετά;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.339
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom