Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.099
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Δεν μου αρέσει που δεν έχω γενική εποπτεία των τελευταίων μηνυμάτων σε κάθε φόρουμ (ή κάνω κάτι λάθος)

Μα αν πατήσεις στην πάνω στηλη forum, θα σου ανοιξει ολα τα forum, μετά επιλέγοντας ενα από αυτά π.χ Ταξιδιωτικά Επίκαιρα βλεπεις τα τελευταια μηνυματα στο φορουμ.
Εννοεις κάτι άλλο;
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Δεν μου αρέσει που δεν έχω γενική εποπτεία των τελευταίων μηνυμάτων σε κάθε φόρουμ (ή κάνω κάτι λάθος)
Μπαίνοντας στην καρτέλα forum, στο επάνω μέρος της οθόνης σου, έχει με κόκκινα γράμματα την επιλογή "Νέα μηνύματα". Εκεί θα βρεις μαζεμένα όλα τα μηνύματα που δεν έχεις διαβάσει.

Αν θέλεις να βρεις γενικά μηνύματα από διάφορες κατηγορίες, πας πάλι στην καρτέλα forum και διαλέγεις την κατηγορία που σε ενδιαφέρει. Εκεί περιλαμβάνονται διαβασμένα και αδιάβαστα.

Αν θες να δεις μόνο τα θέματα που παρακολουθείς ήδη, πας ή στην επιλογή "θέματα που παρακολουθείτε" δίπλα στα κόκκινα γράμματα των νέων μηνυμάτων, ή πας στο πάνω μέρος της σελίδας, εκεί που έχει το όνομά σου και πατάς την επιλογή "θέματα που παρακολουθείτε" στη δεξιά πλευρά των επιλογών.

Σε κάθε περίπτωση, τα θέματα που περιλαμβάνουν αδιάβαστα μηνύματα είναι με πιο σκούρο χρώμα (bold) και για να πας κατευθείαν στο πρώτο αδιάβαστο μήνυμα, πατάς την τελίτσα αριστερά από τον τίτλο του θέματος.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.750
Likes
50.953
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μα αν πατήσεις στην πάνω στηλη forum, θα σου ανοιξει ολα τα forum, μετά επιλέγοντας ενα από αυτά π.χ Ταξιδιωτικά Επίκαιρα βλεπεις τα τελευταια μηνυματα στο φορουμ.
E ναι, εννοούσα να τα βλέπω χωρίς να χρειάζεται να μπαίνω σε κάθε φόρουμ ξεχωριστά.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.736
Likes
11.799
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Και μια γκρίνια με την οποία ξέρω πως θα διαφωνήσουν μερικοί: μισώ τα smilies. Αν ήταν να κοπεί κάτι, ας κόβονταν αυτά.
Συμφωνώ απόλυτα! Δε νομίζω να μπορέσω να συνηθίσω τα καινούρια smilies, τελείως παιδαριώδη.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Συμφωνώ απόλυτα! Δε νομίζω να μπορέσω να συνηθίσω τα καινούρια smilies, τελείως παιδαριώδη.
Κάτω από τη σειρά των smilies έχει βελάκια αριστερά και δεξιά. Αν τα πατήσεις θα βρεις και αρκετά από τα παλιά.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.736
Likes
11.799
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Κάτω από τη σειρά των smilies έχει βελάκια αριστερά και δεξιά. Αν τα πατήσεις θα βρεις και αρκετά από τα παλιά.
Ναι, τα έχω βρει! Αλλά αυτά που χρησιμοποιούσα περισσότερο είναι μόνο στην καινούρια μορφή.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.750
Likes
50.953
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
A ναι, επίσης διαφωνώ με τη λογική του να λογίζονται τα like στο social...
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
το εχω ξαναπει..προσπαθηστε να βαλετε τα συμβολα των φυλων(διπλα στο avatar?) και ακομη,υποθετω,οτι οι ταξιδιωτικες ιστοριες του Μαιου...πηραν παραταση? :cool: (εμενα μου αρεσουν τα smilies :) )
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Μετα απο λιγες μερες χρησης το νεο look μου φαινεται καλυτερο, μου λειπουν βεβαια μερικες διαδικασιες που ειχα συνηθισει αλλα νομιζω πως θα προσαρμοστω. Αυτο που δεν μου αρεσει ειναι οι αμερικανιές του τυπου like, follow me, veteran κλπ. Βρισκω το παλιοτερο ευχαριστω ή το ελληνικότερο γουστάρω που θα μπορούσε να μπει πολυ καλυτερα. Αυτο με τις ονομασιες των μελων μου τη σπαει αρκετα, θα προτιμουσα καποιους αλλους χαρακτηρισμους ή τα παλιά αεροπλανάκια, ειναι αδιανοητο να απαγορευονται τα greeklish (και σωστα) και να καταληγουμε σε χειροτερες ξενόφερτες αηδίες.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
να σταθω σε ενα απο τα πολλα σωστα που ειπες ..οντως χρειαζεται και καπου το παλιο ευχαριστω ..δε μου κολλαει δηλ να με εχει καραβοηθησει ενα μελος και εγω να του παταω λαικ για να τον ευχαριστησω..γιατι δεν μπορει να μπει κ το κουμπι του ευχαριστω?
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Ασε που να περιγράφει κάποιο μέλος μια δυσάρεστη εμπειρία σε ένα ταξίδι και να πατάω like μπορεί να οδηγήσει στον ξυλοδαρμό μου...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.321
Μηνύματα
887.892
Μέλη
38.982
Νεότερο μέλος
panagiotis_skal

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom