Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Βρε παιδιά μου δεν είναι τόσο δύσκολο στη χρήση το νέο φόρουμ ! Εύκολο είναι ειδικά όταν χρησιμοποιείς το tapatalk ( αυτή η χρέωση με ενόχλησε λιγάκι , αλλά τελικά το ξεπερασα γιατί το αποτέλεσμα με αποζημιωσε)
Το μόνο που θα ήθελα να κοιτάξουν οι admins είναι αυτό με το τι κάνει ο κάθε χρήστης ( δε μαρεσει να είναι ορατό στον καθένα )καθώς επίσης και το ότι έχουν εξαφανιστεί όλες οι "επαφές" μου και "ακολουθώ " κάποιους άσχετους
Σας ευχαριστώ
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.451
Likes
14.457
Βρε παιδιά μου δεν είναι τόσο δύσκολο στη χρήση το νέο φόρουμ ! Εύκολο είναι ειδικά όταν χρησιμοποιείς το tapatalk ( αυτή η χρέωση με ενόχλησε λιγάκι , αλλά τελικά το ξεπερασα γιατί το αποτέλεσμα με αποζημιωσε)
Το μόνο που θα ήθελα να κοιτάξουν οι admins είναι αυτό με το τι κάνει ο κάθε χρήστης ( δε μαρεσει να είναι ορατό στον καθένα )καθώς επίσης και το ότι έχουν εξαφανιστεί όλες οι "επαφές" μου και "ακολουθώ " κάποιους άσχετους
Σας ευχαριστώ
Ποιά εφαρμογή tapatalk πήρες;Γιατί είδα οτι υπάρχουν διάφορες με διαφορετικές χρεώσεις.Αν το αποτέλεσμα αξίζει όπως λές,θα αντέξουμε την χρέωση.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αυτό με τη χρέωση 3,59 ( δε θυμάμαι ακριβώς )
Tapatalk 2
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.451
Likes
14.457
Αυτό με τη χρέωση 3,59 ( δε θυμάμαι ακριβώς )
Tapatalk 2
Ευχαριστώ.
Tapatalk 2-Forum Reader.
Εγώ το βλέπω στα 2,29.Είναι το πιο δημοφιλές και με τις περισσότερες αξιολογήσεις.Αφού λές οτι είσαι ικανοποιημένη θα το δοκιμάσω.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Βρε παιδιά μου δεν είναι τόσο δύσκολο στη χρήση το νέο φόρουμ ! Εύκολο είναι ειδικά όταν χρησιμοποιείς το tapatalk ( αυτή η χρέωση με ενόχλησε λιγάκι , αλλά τελικά το ξεπερασα γιατί το αποτέλεσμα με αποζημιωσε)
Το μόνο που θα ήθελα να κοιτάξουν οι admins είναι αυτό με το τι κάνει ο κάθε χρήστης ( δε μαρεσει να είναι ορατό στον καθένα )καθώς επίσης και το ότι έχουν εξαφανιστεί όλες οι "επαφές" μου και "ακολουθώ " κάποιους άσχετους
Σας ευχαριστώ
Το ότι κοστίζει το tapatalk προφανώς δεν μπορούμε να το χρεωθούμε αυτό εμείς (εγώ δηλαδή), είναι μια εφαρμογή που κοστίζει τι να κάνουμε ας τη δίναν οι κινέζοι τσάμπα, αυτό για να μη δημιουργούνται εντυπώσεις μιας που υπάρχει "ενόχληση" από τη χρέωση η οποία δεν αφορά το Travelstories. Για πολλοστή φορά, για να φτιάξουμε ξανά δικό μας app (το οποίο όπως και το προηγούμενο θα είναι δωρεάν) κοστίζει 500 ευρώ το χρόνο, και αυτή τη στιγμή δε δείχνει ρεαλιστικό.

Για το τι κάνει ο κάθε χρήστης τι να κοιτάξουν οι admins πάλι; λύθηκε αυτό εδώ και 2 μέρες... όπως και το θέμα των followers που έχει ήδη αφαιρεθεί από τα προφίλ και θα αφαιρεθεί και από τα άλλα σημεία του φόρουμ, τάχω ήδη γράψει...

Σας παρακαλώ ρίχτε μια ματιά στο τόπικ τι έχει ήδη γραφτεί γιατί έχουμε αρχίσει και επαναλαμβανόμαστε :)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ImageUploadedByTapatalk 21368522499.326352.jpg

Αυτό εννοείς ότι έχει λυθεί ; Γιατί το βλέπω να υπάρχει ακόμα
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Η πλάκα είναι που βάζεις γελάκι ενώ πραγματικά θες να βάλεις μια μπουνιά που θα πετάγεται από την οθόνη....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εκεί τι μου δείχνεις ακριβώς; το site είναι ή μιλάς για το tapatalk?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δηλαδή αυτό είναι του tapatalk ; Αν είναι όντως τότε συγνώμη , νόμιζα ότι ήταν από το φόρουμ
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε βγάζω νόημα από αυτά που λες. Ρωτάς εμένα τι έχεις φορτωμένο στο κινητό σου ή δεν κατάλαβα το μήνυμα; εγώ ρωτάω αν αυτό που μου δείχνεις είναι το site ή το tapatalk, για να καταλάβω πού υπάρχει το πρόβλημα. Διότι στο σάιτ το έχω απενεργοποιήσει. Άρα αν είναι μόνο στο tapatalk αυτό, να κυνηγήσω τους κινέζους :D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η πλάκα είναι που βάζεις γελάκι ενώ πραγματικά θες να βάλεις μια μπουνιά που θα πετάγεται από την οθόνη....
Όχι ρε συ όλα κουλ, ασχολούμαι με online communities 15 χρόνια τώρα, κι'εγώ όταν είμαι απλός user αλλού τα ίδια κάνω, είναι φυσιολογικό. Ελάχιστοι θα μπουν στη διαδικασία να διαβάσουν 15 σελίδες τόπικ και μετά να γράψουν, έτσι είναι το πράμα. Αλλά εγώ εξακολουθώ να τα λέω και ότι σώσουμε :haha:
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
577
Likes
1.165
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Πολύ ωραίο το νέο Travelstories. Όσο το δουλεύω μου αρέσει και περισσότερο. Πολύ καλή δουλειά.:clap:

Μια εισήγηση. Επειδή ο αριθμός των ταξιδιωτικών ιστοριών σε εξέλιξη είναι πολύ μεγάλος μήπως
μπορεί να χωριστεί σε υποκατηγορίες πχ ανά ήπειρο;
Αρκετές ιστορίες είναι ατελής για πάρα πολύ καιρό(χρόνια) αλλά περιέχουν πολλές χρήσιμες πληροφορίες και αν χωριστούν σε κατηγορίες θα έκανε πιο εύκολο το ψάξιμο.
 
Last edited by a moderator:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.321
Μηνύματα
887.883
Μέλη
38.982
Νεότερο μέλος
panagiotis_skal

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom