Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.719
Likes
50.721
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τώρα σου στέλνω τη Χρυσή Αυγή Μελβούρνης, Σύδνεϊ και Αδελαϊδας να σε περιλάβει...

Άλλο θέμα: όταν απαντάω στο ποστ κάποιου, ας πούμε στο νούμερο 10, μου εμφανίζει την απάντησή μου ως νούμερο 11, τη βάζει δηλαδή αμέσως μετά το ποστ στο οποίο κάνω quote, και μετά ξανά-μανά ως τελευταίο ποστ. Νορμάλ ή να κόψω την ομελέτα με καβούρι το πρωί;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εμ, αυτό είναι μόνο στην απεικόνιση - επί της ουσίας μπαίνει στη θέση που πρέπει δηλαδή στο τέλος του θέματος. Απλά για ευκολία εκείνη τη στιγμή στο δείχνει έτσι προσωρινά. Αν έχω καταλάβει καλά, αλλά είναι και δύσκολες οι ώρες πάω για νάνι.

Αύριο πάλι :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Α, μπαι δε γουέη, το online φαίνεται με μια πράσινη κουκίδα στο πάνω δεξί μέρος του κάθε avatar. ;)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ισως θα μπορούσε να γίνει μια λειτουργία ώστε αν μια ιστορία μείνει ανενεργή για ένα συγκεκριμένο διάστημα (πχ 2 μήνες) , να στέλνει αυτόματα μνμ στο μέλος που γράφει την ιστορία ώστε αν θέλει να τις θεωρήσει ως ολοκληρωμένες (γιατί μερικές τέτοιες είναι ήδη, απλά δεν έχουν μεταφερθεί, προφανώς δεν έχει ειδοποιηθεί ποτε κάποιος) είτε να τις συνεχίσει - πάντα σε μορφή ευγενικής παράκλησης - καθώς είναι κ πολλές που έχουν ξεχαστεί απο μέλη τα οποία είναι ενεργά.
Πρώτος και καλύτερος εγώ που έχω 3 στην αναμονή, αλλά δεν σκοπεύω να τις εγκαταλείψω
Δεν θα διαφωνήσω ότι είναι άκομψο να υπάρχει 1 και 2 χρόνια στην αναμονή μια ιστορία, αλλά το να γράφεις με σταθερό ρυθμό δεν είναι πάντα εφικτό, κυρίως γιατί έχουμε και άλλες υποχρεώσεις αλλά είναι και θέμα διάθεσης . Βάλε ότι προκύπτουν και νέα ταξίδια. Πάντως το διμηνο είναι πολύ μικρό διάστημα.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Επι τη ευκαιρία μια που αναφερθηκαμε στις ιστορίες αυτές που έχω ήδη γράψει έχουν υποστεί κακοποίηση ως προς τη γραμματοσειρά. Από τη μέση του κειμένου είναι σαν ψείρες
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.491
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Και ακόμα κάτι Def.
Προσθέτοντας τώρα τοποθεσίες στον χάρτη μου χωρίς χρονολογίες κτλ, το αποτέλεσμα ήταν αυτό.
afarm8.staticflickr.com_7281_8738720552_f1ae0e0962.jpg

Ευτυχώς αυτό συνέβη μόνο στα καινούργια entries.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ανέκαθεν ..στο ίντερνετς (sic).
Δεν υπάρχει τέτοιο ανέκαθεν... Η ιστορία ξεκίνησε κάποια στιγμή από το facebook ("like"). Προφανώς εσείς οι νενόκοποι στο internet δεν τα προλάβατε αυτά...
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Το νέο σαιτ είναι σαφώς καλύτερο από το προηγούμενο.
Μεγάλη υπόθεση να μπορείς να ανεβάσεις φωτογραφίες χωρίς να χρειάζεται να τις "μικρύνεις".
Τα όποια μικροπροβληματάκια πιστεύω ότι σιγά - σιγά θα λυθούν.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Επι τη ευκαιρία μια που αναφερθηκαμε στις ιστορίες αυτές που έχω ήδη γράψει έχουν υποστεί κακοποίηση ως προς τη γραμματοσειρά. Από τη μέση του κειμένου είναι σαν ψείρες
Όλες οι ιστορίες θα διορθωθούν σύντομα ;)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Και ακόμα κάτι Def.
Προσθέτοντας τώρα τοποθεσίες στον χάρτη μου χωρίς χρονολογίες κτλ, το αποτέλεσμα ήταν αυτό.
afarm8.staticflickr.com_7281_8738720552_f1ae0e0962.jpg

Ευτυχώς αυτό συνέβη μόνο στα καινούργια entries.
Ok το φτιάχνουμε - αυτό συμβαίνει μόνο αν δε βάλεις καθόλου ημερομηνίες, το κοιτάει ο developer, thanks.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.332
Likes
3.538
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Πρώτος και καλύτερος εγώ που έχω 3 στην αναμονή, αλλά δεν σκοπεύω να τις εγκαταλείψω
Δεν θα διαφωνήσω ότι είναι άκομψο να υπάρχει 1 και 2 χρόνια στην αναμονή μια ιστορία, αλλά το να γράφεις με σταθερό ρυθμό δεν είναι πάντα εφικτό, κυρίως γιατί έχουμε και άλλες υποχρεώσεις αλλά είναι και θέμα διάθεσης . Βάλε ότι προκύπτουν και νέα ταξίδια. Πάντως το διμηνο είναι πολύ μικρό διάστημα.
Εντάξει το δίμηνο είναι ενδεικτικό, μπορει να το κάνει τετράμηνο. Εξάλλου δν θα είσαι υποχρεωμένος κιόλας να συνεχίσεις, μια ευγενική υπενθύμιση θα είναι .. Μπορει κάποιος να μν θέλει να ασχοληθεί περισσότερο κ να θεωρήσει την ιστορία του τελειωμένη ή να την εχει τελειώσει κ απλά να ξέχασε να ενημερώσει. Έτσι θα μεταφερονται στην αντιστοιχη ενοτητα. Ήδη μου έρχονται στο μυαλό 2 τέτοιες ιστορίες
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.377
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom