Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κάντε μου μια χάρη και πείτε μου αν το πρόβλημα με το ποστάρισμα εξακολουθεί τώρα. Απενεργοποίησα όλα τα email ειδοποιήσεων γιατί υπάρχει μια υποψία ότι αυτό φταίει.
 
Μηνύματα
76
Likes
67
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α-ΚΑΝΑΔΑΣ
Αν μου επιτρέπετε....εγώ σε σχέση με την πλειοψηφία θα διαφωνήσω......sorry κιόλας.....αλλά προτιμώ το παλιότερο......ή με κάποιες αλλαγές , το νέο θα μπορούσε να γίνει καλύτερο.....
Λέει ο defkalion στην αρχή του post...... Το Forum μεταφέρθηκε σε μια καινούρια πλατφόρμα που είναι πολύ πιο μοντέρνα και φιλική...........Mοντέρνα NAI...συμφωνώ...και το λογότυπο επάνω αριστερά μου άρεσε πολύ......Αλλά στο φιλική θα διαφωνίσω......προσωπικά το βρίσκω πολύ κουραστικό ρε παιδιά !!!
Παντού κυριαρχεί μία ασπρίλα......δεν διαχωρίζονται ξεκάθαρα τα θέματα με γραμμές κάθετες ή οριζόντιες (έστω ας είναι διακριτικές αν δεν θέλετε έντονες)...... ή με διαφορετικά χρώματα......Εγω προσωπικά δεν ξεχωρίζω με άνεση τα θέματα....φαίνονται σαν να είναι όλο αυτό που βλέπεις ένα πράγμα.το ίδιο και στις κουβέντες στο forum...τα post θα μπορούσαν να ξεχωρίζουν το ένα με το άλλο λίγο περισσότερο.........Γενικά πιστεύω ότι θα πρέπει να μπει χρώμα......ΑΥΤΑ
Οσο για την ταχύτητα και το φόρτωμα των σελίδων ή το ανέβασμα φώτο...όντως έχει μεγάλη διαφορά προς το καλύτερο σε σχέση με πριν
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Εγω αρχισα να το συνηθιζω,για απλες,τουλαχιστον,λειτουργιες..εισοδος-νεα μηνυματα-επιλογη-απαντηση...και επισης,η πανω μπαρα-ειδοποιησεις-για τα θεματα που εχω γραψει...τον χαρτη,τον εκανα,δεν με δυσκολεψε(και για να τον εκανα,μεχρι και εγω,θεωρω,οτι ειναι πανευκολο :) )
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Κάντε μου μια χάρη και πείτε μου αν το πρόβλημα με το ποστάρισμα εξακολουθεί τώρα. Απενεργοποίησα όλα τα email ειδοποιήσεων γιατί υπάρχει μια υποψία ότι αυτό φταίει.
Μια χαρα ολα, τουλαχιστον σε εμενα με το ποσταρισμα.

Καλα με την ταχυτητα και τις φωτογραφιες δεν το συζητω καν, που πριν δεν μπορουσα καν να ανεβασω.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Παντού κυριαρχεί μία ασπρίλα......δεν διαχωρίζονται ξεκάθαρα τα θέματα με γραμμές κάθετες ή οριζόντιες (έστω ας είναι διακριτικές αν δεν θέλετε έντονες)...... ή με διαφορετικά χρώματα......Εγω προσωπικά δεν ξεχωρίζω με άνεση τα θέματα....φαίνονται σαν να είναι όλο αυτό που βλέπεις ένα πράγμα.το ίδιο και στις κουβέντες στο forum...τα post θα μπορούσαν να ξεχωρίζουν το ένα με το άλλο λίγο περισσότερο.........Γενικά πιστεύω ότι θα πρέπει να μπει χρώμα......ΑΥΤΑ
Στο θέμα των χρωμάτων πιστεύω πως οι περισσότεροι συμφωνούμε.. Είδα το site από desktop και τα χρώματα φαινόταν ελαφρως πιο έντονα.. Στα λαπτοπ όμως το γαλάζιο φαίνεται σχεδόν άσπρο. Θα πρότεινα το γαλάζιο που έχουν οι παραθέσεις να γίνει το βασικό γαλάζιο της διαχώρισης μηνυμάτων, και οι παραθέσεις να γίνουν π.χ. γκρι..

edit: εξακολουθεί να χρειάζεται refresh για να δω το μήνυμα που πόσταρα
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγώ που μπαίνω από desctop τα χρώμα είναι αχνό γαλάζιο, συμφωνώ ότι θα μπορούσε να σκουρύνει λίγο, αλλά γενικώς ξεχωρίζει απ'το άσπρο.
Όσο για την ταχύτητα είναι σαφώς πιο γρήγορο, μου αρέσει που στα νέα-αδιάβαστα μηνύματα μπορείς να πας κατευθείαν στην τελευταία σελίδα, γιατί στο παλιό πήγαινα πρώτα στην πρώτη και μετά πατούσα τελευταία σελίδα. Αυτό βέβαια μπορεί και να το'κανα εγώ λάθος.
Ήδη μου φαίνεται πιο εύχρηστο, πάντα οι αλλαγές φέρνουν γκρίνια και ξεβόλεμα αλλά όλα είναι θέμα χρόνου. Συγχαρητήρια Def για τη δουλειά σου αλλά κυρίως για την υπομονή και την ευγένειά σου.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Thanks - από χτες που απενεργοποίησα τα email notifications, μπορείτε να ποστάρετε χωρίς προβλήματα;
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Thanks - από χτες που απενεργοποίησα τα email notifications, μπορείτε να ποστάρετε χωρίς προβλήματα;
Mόλις έκανα ένα like και δε μου το εμφάνισε, έκανα reload και εμφανίστηκε..

(το μήνυμα αυτό όμως εμφανίστηκε αμέσως!)
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μου αρέσει πάρα πολύ το καινούριο μας φόρουμ και μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα. Μπράβο σε όλους τους υπεύθυνους για την υπομονή και το μεράκι σας. Από το παλιό, μου λείπουν τα αεροπλανάκια μου. :p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λόγω ειδικών συνθηκών αντί για αεροπλανάκια τώρα θα βάλουμε καγκουρώ. :D
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εμένα μπορείτε να μου βάλετε μπουκαλάκια;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom