2019.Που πάμε;

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
τι ωραιο θεμα τωρα το ειδα.......γεναρη του 19 3 μερες στη ρωμη μονη μου.....και λεω αν τα καταφερω,οκτωβρη του 19 ταξιδι στην ρωσσια με τον μικρο το γιο μου,θα μας φιλοξενησει μια ρωσιδα φιλη.αν δεν γινει αυτο...λεω μια μαλτα μαρτιο του 19 ισως!
 

vikara

Member
Μηνύματα
475
Likes
4.029
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Να πω και εγώ ότι Μάρτιο του 19 θα πάω Βερολίνο λόγω μιας έκθεσης στη Messe και μετά αδραξαμε την ευκαιρία του να είσαι στο κεντρο της Ευρώπης κ κλείσαμε πάμφθηνα αεροπορικά για Ρίγα.Θα κάνουμε τον γύρο των χωρών της Βαλτικής με λεωφορείο και θα περάσουμε Ελσινκι για λίγες μέρες σε φίλους μας που μένουν εκεί!Ανυπομονώ...!!!
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Θα κάνουμε τον γύρο των χωρών της Βαλτικής με λεωφορείο και θα περάσουμε Ελσινκι για λίγες μέρες σε φίλους μας που μένουν εκεί!Ανυπομονώ...!!!
Είναι ένα από τα όνειρά μου και αυτό το ταξίδι:rolleyes:
Ελπίζω να μας πεις τις εντυπώσεις σου όταν γυρίσεις :)
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
538
Likes
2.750
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Έχοντας ξεκινήσει την αποταμίευση (στο πλαίσιο του δυνατού), ευελπιστούμε για τον ερχόμενο Φεβρουάριο σε ένα ταξίδι συνολικής διάρκειας 3 εβδομάδων... Ο γύρος της Ισλανδίας με παρέα και συνέχεια σε φθηνή ευρωπαϊκή χώρα ή Σρι Λάνκα ή Ινδία. Στην περίπτωση που δεν έχουμε το απαραίτητο πόσο, μια Ρουμανία ή (και) Πολωνία ή Λετονία δεν θα μας χαλάσει :). Αν έχουμε ξεπεράσει τίς προσδοκίες (ναι καλά...) ένα ταξίδι Περού ή Ιαπωνία παραμένει στα ανεκπλήρωτα όνειρα! Όπως και μια (καλοκαιρινη) διαδρομή με άλογα στο αχανές Κιργισταν. Πολλές σκοτουρες..:rolleyes::D
 
Last edited:

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Το 2019 θα ξεκινήσει με Όσλο (συναυλία Madrugada στις 2/2) και στην συνέχεια 3ημερο-4ημερο στο Τρομσο μηπως είμαστε τυχεροί και πετύχουμε το Β. Σέλας.

Μετά προγραμματίζουμε ένα ταξίδι 85+ ημερών στην δυτική πλευρά της Λ. Αμερικής (από Περού έως νότια Αργεντινή)+Ν. Πάσχα.
 

vikara

Member
Μηνύματα
475
Likes
4.029
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Είναι ένα από τα όνειρά μου και αυτό το ταξίδι:rolleyes:
Ελπίζω να μας πεις τις εντυπώσεις σου όταν γυρίσεις :)
Εύχομαι να το πραγματοποιήσεις!!!Και εγώ το ονειρεύομαι καιρό τώρα και θέλω πολύ να "στρωθω" να γράψω μια ιστορία όταν με το καλό γυρισω...(Αυτό το έχω πει και για άλλα ταξίδια,αλλά έχω μείνει στη 1 ιστορία μόνο :( )
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Κιλιμάντζαρο
Και εγώ έκλεισα για Πρωτοχρονιά στην Ιαπωνία και στη συνέχεια ελπίζω είτε για Αίγυπτο είτε για καμία κεντροασιατική χώρα (βλ. Ουζμπεκιστάν, Κιργιστάν), αν και δεν με βλέπω. Λογικά θα φύγουν πολλά λεφτά Ιαπωνία.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
αναμεσα σε ολα τα business ταξιδια, νομιζω οτι θα βρω τις 40ημερες που θελω (η θα απολυθω :haha::haha: ) και θα κανω το Ινδια, Μπουταν, Νεπαλ, Θιβετ
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.427
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Το 2019 θα ξεκινήσει με Όσλο (συναυλία Madrugada στις 2/2) και στην συνέχεια 3ημερο-4ημερο στο Τρομσο μηπως είμαστε τυχεροί και πετύχουμε το Β. Σέλας.

Μετά προγραμματίζουμε ένα ταξίδι 85+ ημερών στην δυτική πλευρά της Λ. Αμερικής (από Περού έως νότια Αργεντινή)+Ν. Πάσχα.
Καλύτερα δεν γίνεται !!!!! Με το καλό :)

Υ.Γ. Με το που το διάβασα ,κρατήθηκα να μην πέσω.....Θα τα γράφεις πιο ήρεμα , ένα ένα ....:haha:
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.448
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Το 2019 θα ξεκινήσει με Όσλο (συναυλία Madrugada στις 2/2) και στην συνέχεια 3ημερο-4ημερο στο Τρομσο μηπως είμαστε τυχεροί και πετύχουμε το Β. Σέλας.

Μετά προγραμματίζουμε ένα ταξίδι 85+ ημερών στην δυτική πλευρά της Λ. Αμερικής (από Περού έως νότια Αργεντινή)+Ν. Πάσχα.
Θα αδυνατίσω μέχρι τότε!!! Θα με βάλετε στη βαλίτσα?? :rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom