2019.Που πάμε;

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.678
Likes
50.532
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ψάχνομαι για πρώτη εβδομάδα Φεβρουαρίου για Ισραήλ.Μάλλον εκεί θα γιορτάσω τα γενέθλια μου. :)
Μόνο μια εβδομάδα ρε panpan; Είναι πολύ ενδιαφέρουσα χώρα, δώσε κάτι ακόμη.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.791
Σωστά έτσι κι αλλιώς όπου μου άρεσε πήγα πάνω από 2 φορές.4-4,5 ωρίτσες είναι απ'εδώ.
Με το ζόρι μπορώ να φύγω για μια εβδομάδα.Παραπάνω με τίποτα.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.678
Likes
50.532
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Σωστά έτσι κι αλλιώς όπου μου άρεσε πήγα πάνω από 2 φορές.4-4,5 ωρίτσες είναι απ'εδώ.
Με το ζόρι μπορώ να φύγω για μια εβδομάδα.Παραπάνω με τίποτα.
Νόμιζα ότι είχες βγει στη σύνταξη κι απολάμβανες τη ζωή...
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Τριήμερο 25ης Μαρτίου 2019 (που εγώ θα το κάνω τετραήμερο εκτός απροόπτου) Βαρκελώνη.. Δεύτερη φορά αλλά έχω πολύ καιρό να πάω κ θέλω ένα repeat... Αυτή τη φορά λέω να πάω κ στην Χιρόνα που την είδα κ ξετρελάθηκα

Κ ευτυχώς που η Aegean δεν έβγαλε απ' ότι φαίνεται ακόμα το θερινό της πρόγραμμα (στα μίλια τουλάχιστον) γιατί θα είχα ήδη κλείσει κ για του χρόνου το καλοκαίρι χαχαχα! Πως φαίνεται η ανώμαλη προσγείωση μετά τις διακοπές... Στερητικό...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αν όλα πάνε καλά, Απρίλιο του 2019 θα πάω να εξερευνήσω τη φύση της Νέας Ζηλανδίας με τον @Yorgos
Τα αεροπορικά μόλις κλείστηκαν, άρα το δεκαπενθήμερο στη Νέα Ζηλανδία είναι πλέον κανονισμένο. @Yorgos πώς θα τη βγάλουμε μέχρι τον Απρίλη να δούμε τώρα...
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.448
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Τα αεροπορικά μόλις κλείστηκαν, άρα το δεκαπενθήμερο στη Νέα Ζηλανδία είναι πλέον κανονισμένο. @Yorgos πώς θα τη βγάλουμε μέχρι τον Απρίλη να δούμε τώρα...
Μάλλον για τον εαυτό σ θα πρέπει να αναρωτιεσαι πως θα τη βγαλεις.. γιατί ο Γιώργος μέχρι τον Απρίλιο έχει μια Βραζιλία κ ποιος ξερει τι άλλο:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom