2019.Που πάμε;

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.580
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το 2019 θα ξεκινήσει με Όσλο (συναυλία Madrugada στις 2/2) και στην συνέχεια 3ημερο-4ημερο στο Τρομσο μηπως είμαστε τυχεροί και πετύχουμε το Β. Σέλας.

Μετά προγραμματίζουμε ένα ταξίδι 85+ ημερών στην δυτική πλευρά της Λ. Αμερικής (από Περού έως νότια Αργεντινή)+Ν. Πάσχα.
Αυτά είναι! ΙΣτορία και για τα δύο, δεσμεύσου.
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Αυτά είναι! ΙΣτορία και για τα δύο, δεσμεύσου.
Απο εδώ και πέρα λέω να κρατάω ημερολόγιο στα ταξίδια. Νομίζω βοηθάει στο να βάλεις μετά σε μια σειρά αυτά που έχεις δει και πολύ περισσότερο τις καταστάσεις που έχεις αντιμετωπίσει σε ένα ταξίδι.
Δεσμεύομαι ότι στο ταξίδι στη Λ.Αμερική θα γράψω την ιστορία.
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
το 2019 -πρωτα ο Θεος!!!-θα ξεκινησει δυναμικα αφου με την εκπτωτικη προσφορα της Scootair κλεισαμε Αθηνα-Φιλιππινες (Cebu) 15-25 ιανουαριου με 283 ευρω! κ συνεχιζουμε...;)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.118
Για το 2019 μαλλον θα χρειαστει να ανανεωσω το διαβατηριο μου μετα απο χρονια που εληξε και δεν χρειαζοταν για τα πηγαινε ελα Ευρωπη, αν ολοκληρωθει το Brexit. Με την ευκαιρια, εκτος απο πολλοστη φορα Αγγλια, θα μπει στο πλανο και η Αγ. Πετρουπολη.
Συμπληρωνω οτι καλοβλεπω παλι το Βελγιο για ΠΣΚ ή υπόλοιπα Ολλανδίας για Πάσχα. Τέλος πάντων, Κατω Χώρες πάλι. Ειδοποιήστε μόλις ανοίξει η εξαργύρωση μιλίων.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
το 2019 μου φαίνεται πολύ πολύ μακριά αλλά έχω δει ένα τετραήμερο που βολεύει ταμάμ την 28η Οκτώβρη για εκείνους που δε μπορούν να πάρουν άδεια μες το έτος. Αλλά έχουμε πει με την Ευαγγελία και την @underwater να πάμε στο Ισραήλ, παρόλο που η δεύτερη δε ψήνεται και τόσο :bleh:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
το 2019 -πρωτα ο Θεος!!!-θα ξεκινησει δυναμικα αφου με την εκπτωτικη προσφορα της Scootair κλεισαμε Αθηνα-Φιλιππινες (Cebu) 15-25 ιανουαριου με 283 ευρω! κ συνεχιζουμε...;)
Ωραίες αναμνήσεις!! Προσέχετε όταν μπαίνετε στη θάλασσα, έχει κοράλλια που κόβουν σαν ξυράφια
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
Αν όλα πάνε καλά, Απρίλιο του 2019 θα πάω να εξερευνήσω τη φύση της Νέας Ζηλανδίας με τον @Yorgos
Aν πατε Νεα Ζηλανδια θελω τρελη ιστορια και φυσικα να πατε στο Σαιρ xD :trekker::photographer: ααααααααααααααααααααα , θα περιμενω οσο χρειαστει :p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σιγά μην έρθει ο άλλος μαζί, πρέπει να είναι σε απόσταση βολής από γκουρμέ πρωινό κάθε δεύτερη μέρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.035
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom