Έκθεση φωτογραφίας άγριας φύσης

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Το είπες και το έπραξες :haha::haha: Να βλέπουν και να ζηλεύουν οι μη συμμετέχοντες
Αλλά θα διαμαρτυρηθώ. Δεν έχει έχει αποτυπωθεί στο μεγαλείο του η γαστριμαργική κραιπάλη. Σκεφτόμουνα ότι άλλοι 2-3 τρώγανε ακόμα με τόσα που η πλεονεξία μου παράγγειλε.
Έχεις δίκιο...την άλλη φορά, να με ταίσεις πρώτα για να κάνω ολοκληρωμένο φωτορεπορτάζ...:haha: Πώς να αντισταθώ καλέ μου, σ΄αυτήν την γευστική πανδαισία...ή θα έτρωγα ή θα φωτογράφιζα...:haha:
Δεν λες πάλι καλά, που έβγαλα και δυο-τρία πιάτα...:bleh:
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Αχ, σταματήστε, δεν αντέχω... θα σκάσω απ' το κακό μου...
Και συ pandora;
Και συ malysa;
Μόλις έχω αρχίσει να συνέρχομαι ("ελαφρά" δηλητηρίαση είπε ο ντόκτορ) και παθαίνω μ' αυτά που διαβάζω. Καλά, τι φάγατε πια!
Πότε θα δούμε φωτο;
Υπάρχει καμιά περίπτωση να επαναληφθεί το έργο; Υπόσχομαι να είμαι καλό παιδί, μέχρι και 3ήμερη νηστεία θα κάνω για να μην την ξαναπάθω...
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Α πα πα, τώρα είδα τα ντοκουμέντα...
Και τουρτίτσα ε;
Χρόνια πολλά στον εορτάζοντα!
 

christos71

Banned
Μηνύματα
126
Likes
17
πω πω, τωρα ξεπρηστηκα απο τα χθεσινα...φαγητο ΚΑΛΟ και ΠΟΛΥ. και διαθεση εξαιρετικη. Υδρονεττα χρονια πολλα και παλι για τα 35 σου χρονια και συγχαρητηρια δια την τυχη σας κυριε που εχετε τετοιους αξιαγαπητους, αξιοτιμους, αξιομαχους και κυριως φαγανούς φιλους, εμού συμπεριλαμβανομένου.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
... η συνέχεια της δημοσιογραφικής κάλυψης της συνάντησης λοιπόν:

Και μετά το φαί τι ακολουθεί συνήθως;;; Μα φυσικά, το γλυκάκι, θα μου πείτε!!! Ναι, μα αυτό που φάγαμε δεν ήταν ένα οποιοδήποτε γλυκό… ήταν τούρτα γενεθλίων!!!:clap: Hydronetta να τα εκατοστήσεις και πάλι :birthday:… τα ταξίδια εννοώ. Τι νόμιζες τα χρόνια σου; Αυτά σου εύχομαι να τα χιλιάσεις! :clap:

Το φαγοπότι έλαβε τέλος, όχι όμως και η συνάντηση… Ακολούθησε καφές/σοκολάτα/ποτάκι και φυσικά πολύ μπλα-μπλα... :lol:

Και φυσικά να μην ξεχάσω και τα δωράκια που πήραμε: σοκολάτες, χαλβαδόπιτες, cd… Ιωάννα, hydronetta, galat, ευχαριστούμε πολύ!

Υ.Γ. Από το πρωί «οργώνω» το google, τις εφημερίδες, τις σελίδες των μουσείων, των ειδησεογραφικών πρακτορείων και των πολιτιστικών οργανισμών :bleh::haha: για να βρω καμιά καινούρια έκθεση-αφορμή για νέα συνάντηση…:clap: hydronetta, ξεκίνα να φτιάχνεις το νέο παρουσιολόγιο και να οργανώνεις το επόμενο meeting… το επόμενο "θέαμα" μας περιμένει... :lol:
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Εχω φριξει μαζι σας!!!!!Ολα πια στη φορα!!!!Αναλυτικοτατο ρεπορταζ,φωτος,σε λιγο θα εχουμε και ηχητικα ντοκουμεντα:haha:Εσεις το σεμναααα δεν το ξερετε????Ευχαριστω τον hydronetta που αποδειχτηκε για αλλη μια φορα μαιτρ στις διοργανωσεις επιτυχημενων συναντησεων και χαρηκα που ειδα φιλους παλιους και καινουριους:DΚαι εις ανωτερα:clap:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Όμως τα στομάχια γουργουρίζουν και λέμε να τσιμπήσουμε κάτι… Μη φανταστείτε, τίποτα το ιδιαίτερο…:bleh: μερικές πράσινες σαλάτες με τυρί, σύκα και καρύδια, λίγα μανιτάρια ψητά, 5-6 μερίδες ντοματοκεφτέδες, κολοκυθοκεφτέδες και πρασόπιτα, μερικές μαραθόπιτες, 7-8 μερίδες μελιτζάνες φούρνου με φέτα, 2-3 συκωταριές, μερικά φαλάφελ, 2-3 κοτόπουλα με σάλτσα μελιού, 3-4 σαγανάκια με τυρί, και κάποια ακόμα που αυτή τη στιγμή μου διαφεύγουν

Έφη τα διάβασες;;;;:roll:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Όμως τα στομάχια γουργουρίζουν και λέμε να τσιμπήσουμε κάτι… Μη φανταστείτε, τίποτα το ιδιαίτερο…:bleh: μερικές πράσινες σαλάτες με τυρί, σύκα και καρύδια, λίγα μανιτάρια ψητά, 5-6 μερίδες ντοματοκεφτέδες, κολοκυθοκεφτέδες και πρασόπιτα, μερικές μαραθόπιτες, 7-8 μερίδες μελιτζάνες φούρνου με φέτα, 2-3 συκωταριές, μερικά φαλάφελ, 2-3 κοτόπουλα με σάλτσα μελιού, 3-4 σαγανάκια με τυρί, και κάποια ακόμα που αυτή τη στιγμή μου διαφεύγουν

Έφη τα διάβασες;;;;:roll:
Nαι,τόπιασα το υπονοούμενο,καρφί μπετονόκαρφο:haha:τέλος πάντων...κύττα να δείς εμείς εδώ πάνω φροντίσαμε για τις σιλουέττες σας...πρώτη συγκέντρωση είπαμε να τη βγάλουμε με καφέ-ποτό...δε φτάνει που σας φροντίζουμε τ ακούμε κι από πάνω :bleh:στις επόμενες βλέπουμε...
 

penthesilia

Member
Μηνύματα
108
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
ΖΑΝΖΙΒΑΡΗ
Όμως τα στομάχια γουργουρίζουν και λέμε να τσιμπήσουμε κάτι… Μη φανταστείτε, τίποτα το ιδιαίτερο…:bleh: μερικές πράσινες σαλάτες με τυρί, σύκα και καρύδια, λίγα μανιτάρια ψητά, 5-6 μερίδες ντοματοκεφτέδες, κολοκυθοκεφτέδες και πρασόπιτα, μερικές μαραθόπιτες, 7-8 μερίδες μελιτζάνες φούρνου με φέτα, 2-3 συκωταριές, μερικά φαλάφελ, 2-3 κοτόπουλα με σάλτσα μελιού, 3-4 σαγανάκια με τυρί, και κάποια ακόμα που αυτή τη στιγμή μου διαφεύγουν

Έφη τα διάβασες;;;;:roll:
Έχεις λόγο που σπαμάρεις;
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
penthessilia ο σουδιανός χιούμορ έκανε επειδή στις συγκεντρώσεις των Θεσσαλονικέων όπου παρεβρέθηκε.. δεν είχαμε φαγητό,(ήταν κοινή απόφαση να βρεθούμε για καφέ-ποτό).
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Hydronetta να τα εκατοστήσεις και πάλι :birthday:… τα ταξίδια εννοώ. Τι νόμιζες τα χρόνια σου; Αυτά σου εύχομαι να τα χιλιάσεις! :clap:
Νομίζω τον αδικείς. 100 ταξίδια σε χίλια χρόνια, πέφτει ένα κάθε δέκα χρόνια. Μάλλον το αντίθετο θα του ήταν υπεραρκετό. 1000 ταξίδια σε εκατό χρόνια. Δηλαδή δέκα ανά έτος. Αν άντεχε βέβαια με τέτοιους ρυθμούς μέχρι τα εκατό.....


Υ.Γ. Από το πρωί «οργώνω» το google, τις εφημερίδες, τις σελίδες των μουσείων, των ειδησεογραφικών πρακτορείων και των πολιτιστικών οργανισμών :bleh::haha: για να βρω καμιά καινούρια έκθεση-αφορμή για νέα συνάντηση…:clap: hydronetta, ξεκίνα να φτιάχνεις το νέο παρουσιολόγιο και να οργανώνεις το επόμενο meeting… το επόμενο "θέαμα" μας περιμένει... :lol:
Μα νομίζω ότι η επόμενη συνάντηση έχει ήδη κανονιστεί. Σαββάτο 12/6 στο Φεστιβάλ του KOSMOS. Εκτός εάν ψάχνεις για εμβόλιμη...
Περισσότερες βέβαια πληροφορίες θα αναρτηθούν στο φόρουμ των μουσικών του κόσμου, για να παινέψουμε και το "σπίτι" μας...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.057
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom