Ένα διαφορετικό ταξίδι φωτογραφίας

phoenix

Member
Μηνύματα
69
Likes
46
Χωρίς να αποκαλύπτει το πρόσωπο του μοντέλου, ο makemisteaks, μέσω του imgur.com, παρουσιάζει ένα διαφορετικό ταξίδι σε διάφορες πόλεις του κόσμου. Απολαύστε τις φωτογραφίες.

Photographer's girlfriend leads him around the world - Imgur
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Φοβερή ιδέα!! Και πολύ όμορφες φωτογραφίες!! Ευχαριστούμεεεεε!!! :D
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Το μοντέλο ναι συμφωνώ! Κοίτα να δείς το παν είναι να έχεις πάντα ένα κίνητρο :haha::haha:
Πάντως και το μοντέλο είχε το κίνητρο για να το κάνει όλο αυτό....το είδατε το μονόπετρο, σωστά;;; :D
 

phoenix

Member
Μηνύματα
69
Likes
46
Φοβερή ιδέα!! Και πολύ όμορφες φωτογραφίες!! Ευχαριστούμεεεεε!!! :D
Μου θυμίζει λίγο "Αμελί", με τον νάνο που έβγαζε φωτογραφίες σε διάφορα μέρη έτσι ώστε να "κουνηθεί" λίγο ο πατέρας της.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Πάντως και το μοντέλο είχε το κίνητρο για να το κάνει όλο αυτό....το είδατε το μονόπετρο, σωστά;;; :D
Μπα...εγώ δεν το είδα πάντως. Έπρεπε να γίνει γκάλοπ, πόσες γυναίκες είδαν το μονόπετρο έναντι πόσων αντρών.
 

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Πάντως είναι ωραία ιδέα να βγάζεις την ίδια φωτογραφία σε διαφορετικά μέρη. Το συνολικό αποτέλεσμα δείχνει πολύ όμορφο!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μπα...εγώ δεν το είδα πάντως. Έπρεπε να γίνει γκάλοπ, πόσες γυναίκες είδαν το μονόπετρο έναντι πόσων αντρών.

Ε, η αλήθεια είναι ότι τα αγοράκια είχατε και άλλα πράγματα να δείτε.... Πράγματα τα οποία βεβαίως είδαμε και εμείς αλλά είναι που οι γυναίκες βλέπουμε και λίγο παραπέρα....!! :haha::haha::bleh:

ΥΓ: Εμένα πάντως άντρας μου είπε για το μονόπετρο, ουτε εγώ το είχα δει... Μάλλον θα φταίει που είναι παντρεμένος, γι'αυτό το είδε, εε;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.192
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom