Ρωσία Ένα μήνα μόνη στη Ρωσία

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
καταπληκτικη αφηγηση !!! τελεια!!!
βρε μηπως σε περνουσαν για Ρωσσιδουλα και σκεφτοντουαν τι τον θελει τον οδηγο???:haha:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Δεν μπορώ παρά να σε συγχαρώ. Μια ιστορία που σίγουρα θα παρακολουθήσω με πολύ ενδιαφέρον...конечно
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Για το μετρό της Μόσχας...είναι κάποιοι συγκεκριμένοι σταθμοί που αποτελούν πραγματικά αξιοθέατα, δεν είναι όλοι.Όσο για το βάθος, εμένα μ' έπιανε ίλιγγος, ώσπου να ανεβώ ή να κατεβώ. Πάμε για τη συνέχεια...
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
καταπληκτικη αφηγηση !!! τελεια!!!
βρε μηπως σε περνουσαν για Ρωσσιδουλα και σκεφτοντουαν τι τον θελει τον οδηγο???:haha:
Η αλήθεια είναι ότι από Αθήνα ακόμη στο Προξενείο μου μιλούσαν Ρώσικα, τις περισσότερες όμως φορές κατά τη διάρκεια του ταξιδιού, με περνούσαν για Αμερικανίδα.

Δεν μπορώ παρά να σε συγχαρώ. Μια ιστορία που σίγουρα θα παρακολουθήσω με πολύ ενδιαφέρον...конечно
Большое спасибо

Για το μετρό της Μόσχας...είναι κάποιοι συγκεκριμένοι σταθμοί που αποτελούν πραγματικά αξιοθέατα, δεν είναι όλοι.
Υπομονή, Γιώτα μου, είμαστε ακόμη στο πρώτο τρίωρο.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ανυπομονω να διαβασω λεπτομερειες για την εθελοντικη εργασια. Τι ακριβως εκανες; Και φυσικα για τη ζωη στη Ρωσια τοσο μακρυα απ'τη Μοσχα...
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
456
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
Ανυπομονω να διαβασω λεπτομερειες για την εθελοντικη εργασια. Τι ακριβως εκανες; Και φυσικα για τη ζωη στη Ρωσια τοσο μακρυα απ'τη Μοσχα...
και γω το ιδιο
 

Yiannis_84

Member
Μηνύματα
69
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά!
Ταξίδι-Όνειρο
Ριο Ντε Τζανειρο
δεν πας μονος σου ταξιδι ρε φιλε. ειδικα αν πας σε χωρα που δε ξερεις κ την γλωσσα. πολυ ρισκο.
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
δεν πας μονος σου ταξιδι ρε φιλε. ειδικα αν πας σε χωρα που δε ξερεις κ την γλωσσα. πολυ ρισκο.
Τεράστιο ρίσκο, Γιάννη, μη το ψάχνεις καθόλου. Παντού μαφιόζοι, ληστείες, βιασμοί, δε ξέρω πως γύρισα σώα πίσω. Με τους δε ντόπιους, καμία συννενόηση, τι πήγα τι δεν πήγα, μόνη την έβγαλα τόσες μέρες. :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom