Ήρθε η ώρα για το εξωτικό ταξίδι-όνειρο μου! Και καλώς σας βρήκα!!

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Προσφορές Emirates για πακέτα διακοπών σε Σεϋχέλλες και Μαυρίκιο


Αυτή η εικόνα έχει σμικρυνθεί. Πατήστε εδώ για να δείτε τη μεγάλη εικόνα.
af.chtah.com_i_23_2069488055_special_offers_en_EK.jpg
Αυτή η εικόνα έχει σμικρυνθεί. Πατήστε εδώ για να δείτε τη μεγάλη εικόνα. af.chtah.com_i_23_2069488055_EKH_lead_image_27042010.jpg

af.chtah.com_i_23_2069488055_EKH_lead_image_27042010.jpg

Dear Mrs...............,​

You can dream of a tropical paradise or you can let Emirates Holidays take you there. For a limited time, these pristine destinations are available at unparalleled prices.​



Mauritius - 5 nights Accommodation Full package price (EUR)
Legends - 4* - 1,287
Constance Le Prince Maurice - 5* - 1,404
Hilton Mauritius Resort & Spa - 5* - 1,400
Four Seasons Resort Mauritius at Anahita - 5* - 1,684
Le Touessrok - 5* - 1,621
The Oberoi Mauritius - 5* - 1,677
Seychelles - 4 nights Accommodation Full package price (EUR)
Constance Ephelia Resort of Seychelles - 4* - 1,248
Le Meridien Fisherman's Cove - 5* - 1,457
Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa - 5* - 1,536
Four Seasons Resort Seychelles - 5* - 1,914


Banyan Tree Seychelles - 5* - 2,197



The above packages are inclusive of return Economy Class airfare on Emirates, accommodation, meet and assist, room tax and service charges.​

*Terms and conditions apply.​

ktp ριξε μια ματια στην ενοτητα του φορουμ:Αεροπορικες προσφορες.
Εχει μια προσφορα της Emirates για Μαυρικιο-Σευχελλες.
 
Last edited by a moderator:

ktp

Member
Μηνύματα
30
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Surprise...!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Kleopatra thanks!!!:) Αν και μάλλον προς Μαλδίβες είμαι, τα site που έβαλες είναι πολύ ενδιαφέροντα και θα τα λάβω υπ'όψιν σοβαρα μπας και "αλλαξοδρομήσω" ;)

Evmeni λέω να πάω Μαρτιο ο οποίος νομίζω σύμφωνα με όσα έχω διαβάσει εδώ μέσα πως είναι καλός μήνας από άποψη καιρού. Από άποψη πολύ κόσμου δεν ξέρω...:lol:
Δεν το είχα ακούσει αυτό πάντως για το ότι είναι επικύνδινο να εξαφανιστούν τα νησάκια, αν και τώρα που το σκέφτομαι μου φαίνεται πολύ λογικό. 5 κουκίδες στον ινδικο τι να σου κάνουν??? Σε αυτή την περίπτωση λοιπόν, σπεύστε να τα επισκεφτείτε όσοι δεν το έχετε κάνει πριν εξαφανιστεί ο παράδεισος. Μήπως έχεις κάποιο site με την ομιλία αυτή?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Παντως σχετικα με τον καιρο να ξερεις ... εχω διαβασει στο φορουμ οτι οι Σευχελλες εχουν σταθερο καιρο ολο το χρονο.
Εγω ειχα βαλει ερωτημα Μαλδιβες -Σευχελλες η Αγιος Μαυρικιος?
Απο τις απαντησεις που ελαβα διαπιστωσα οτι τα αλλα 2 ειναι πολυ ανωτερα εναντι των Μαλδιβων.Επισης εχω ακουσει εδω μεσα μεγαλους διθυραμβους για Καραιβικη.
Για δεστο και απο κει.
 

ktp

Member
Μηνύματα
30
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Surprise...!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Θέλω πάλι τα φώτα σας σχετικά με το τι βάζει κάποιος στη βαλίτσα του όταν πάει για καμια βδομάδα σε μέρος όπως οι Μαλδίβες? Τι θα πρέπει να πάρω μαζί σε ένα τέτοιο μέρος? Τι είναι απαιτητο να μην ξεχασω? (πχ αντικουνουπικο, ή μετατροπέας πρίζας) Τι ρούχα χρειάζονται? Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον απαντήσει σχετικά!:D
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
αγιο μαυρικιο
μοζαμβικη
σαντα λουτσια
ζανζιβαρη
φιτζι
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Θέλω πάλι τα φώτα σας σχετικά με το τι βάζει κάποιος στη βαλίτσα του όταν πάει για καμια βδομάδα σε μέρος όπως οι Μαλδίβες? Τι θα πρέπει να πάρω μαζί σε ένα τέτοιο μέρος? Τι είναι απαιτητο να μην ξεχασω? (πχ αντικουνουπικο, ή μετατροπέας πρίζας) Τι ρούχα χρειάζονται? Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον απαντήσει σχετικά!:D
Μην πάρεις πολλά ρούχα! Παρεό, μαγιό, μπλούζες, φορεματάκια, με ό,τι θα είσαι άνετη. Σανδάλια. Ως επί το πλείστον θα είστε ξυπόλητοι!

Κοίτα και αυτό: Maldives Packing Lists - What to Pack - VirtualTourist
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.027
Θέλω πάλι τα φώτα σας σχετικά με το τι βάζει κάποιος στη βαλίτσα του όταν πάει για καμια βδομάδα σε μέρος όπως οι Μαλδίβες? Τι θα πρέπει να πάρω μαζί σε ένα τέτοιο μέρος? Τι είναι απαιτητο να μην ξεχασω? (πχ αντικουνουπικο, ή μετατροπέας πρίζας) Τι ρούχα χρειάζονται? Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον απαντήσει σχετικά!:D
Εννοείται αντιηλιακό και κανένα gel aloe σε περίπτωση εγκαύματος (πράγμα πολύ πιθανό) από τον ήλιο.
 

ktp

Member
Μηνύματα
30
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Surprise...!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Thanks για τις απαντήσεις σας και Nera_gr σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για το site το οποίο είναι τέλειο!!!:D Joss, σε εσένα χίλια ευχαριστώ!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom