Ισπανία ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΙΒΙΖΑ.....???

kosvik

Member
Μηνύματα
121
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Φίλος μου που ειχε παει περσυ μου ειπε τα καλυτερα αλλα ειχαν παει αντροπαρεα και οπως μου τα περιεγραψε περασανε καταπληκτικα.....καταλαβαινεις τι εννοω.
εγω που δεν μ αρεσουν ιδιαιτερα τετοιοι προορισμοι θα επελεγα να παω στο νησι απεναντι Formentera - Villas and Apartments for your Formentera holiday ή στην menorca.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
..ναι οντως της ερμινα ηταν πολυ καλη η περιγραφη.οσα αναφερει θα τα ψαξω στο google na brv ta home page για περισσοτερες πληροφοριες.

φιλε cakenet και Mrs Skiourina εχετε δικιο.
φιλε Κosvic τι μου θυμισες...
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
τα εισιτηρια με spanair τα εκλεισα ............

At check-in, please show a picture identification and the document you gave for reference at reservation time.


Fare Data
Endorsements: NO REEMBOLSABLE NO CAMBIOS NON/END Method Of Payment:

Air Fare: EUR 26.00 Tax: EUR 9.71JD 3.37QV 10.00DU Total: EUR 49.08

49 ευρω με επιστροφη.μιλαμε για πτηση 55'.
 

stellaer

Member
Μηνύματα
46
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
να πας οπωσδηποτε!! πηγα το 2007..ηταν πολυ καλα! εκατσα 1 εβδομαδα...τρελλο κλαμπινγκ και ταυτοχρονα πολυ φυσικη ομορφια και ηρεμες γωνιες,αρκει να υπαρχει αυτοκινητο..
playa den bossa δεν συνιστω να μεινεις, αλλα ουτε και ιμπιζα ταουν (μοιαζει με πολη).
εγω εμεινα σαν αντονιο..
οτι ινφο θελεις πες μου.!
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
να πας οπωσδηποτε!! πηγα το 2007..ηταν πολυ καλα! εκατσα 1 εβδομαδα...τρελλο κλαμπινγκ και ταυτοχρονα πολυ φυσικη ομορφια και ηρεμες γωνιες,αρκει να υπαρχει αυτοκινητο..
playa den bossa δεν συνιστω να μεινεις, αλλα ουτε και ιμπιζα ταουν (μοιαζει με πολη).
εγω εμεινα σαν αντονιο..
οτι ινφο θελεις πες μου.!
στελλα ξενοδοχειο δε εχω κλεισει. εσυ που εμεινες? εχεις κατι υποψιν για τετραμελη οικογενεια?
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
εκλεισα μεσω booking.com σε ενα με το εξωτικο ονομα ορχιδεα...
650 ευρω το διαμερισμα για 4 ατομα με πρωινο οι 4 διανυκτερευσεις.θα δουμε τι θα βγει...
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
ολα θα ειναι μια χαρα μην αγχωνεσαι!ευχομαι να περασετε τελεια!!!!!!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Φυσικά και θα πάνε όλα καλά....μην ξεχνάτε άλλωστε... Ίμπιζα...το όνειρο της Θεοπούλας! :clap:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ολα θα ειναι μια χαρα μην αγχωνεσαι!ευχομαι να περασετε τελεια!!!!!!!
και σε σας Mrs Skiourina ευχομαι να περασετε καλα στη βιεννη.περιμενουμε εντυπωσεις...

φιλε cakenet.....δεν το βλεπα γιατι δεν πηγαινα εκεινη τη ξεφωνιμενη ...τον πρωταγωνιστη:xalara::xalara:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Σεμνά... να μην είμαστε και ρατσιστές! :throw: :D

Άλλωστε, μόλις είπα Θεοπούλα, κατάλαβες για τι μιλάω! :bleh:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
και σε σας Mrs Skiourina ευχομαι να περασετε καλα στη βιεννη.περιμενουμε εντυπωσεις...

φιλε cakenet.....δεν το βλεπα γιατι δεν πηγαινα εκεινη τη ξεφωνιμενη ...τον πρωταγωνιστη:xalara::xalara:

Αγαπητε , με τετοιες αποψεις θα σου ελεγα να διαλεγες αλλο προορισμο ,εκτος Ιμπιζας.
Επειδη ειναι λιγο σαν την δικη μας Μυκονο ,φοβαμαι πως δεν θα πηγαινες πολλους απο τους υπολοιπους επισκεπτες του νησιου ...
Κριμα ειναι να χαλαστεις στις διακοπες σου :(
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Αγαπητε , με τετοιες αποψεις θα σου ελεγα να διαλεγες αλλο προορισμο ,εκτος Ιμπιζας.
Επειδη ειναι λιγο σαν την δικη μας Μυκονο ,φοβαμαι πως δεν θα πηγαινες πολλους απο τους υπολοιπους επισκεπτες του νησιου ...
Κριμα ειναι να χαλαστεις στις διακοπες σου :(
μπα..αγαπητη κικη δε εχω προβλημα...
εξαλλου θαχει πολλα αλλα αξιοθεατα ....να επικεντρωσουμε τη προσοχη μας(και δεν εννοοω μνημεια...:haha::haha:).
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.213
Μηνύματα
883.816
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom