Ισπανία Αγαπημένο μου Βαρκελωνέζικο ημερολόγιο

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ελα παιδια, μας λιγωσατεεεε!!!!!! ελεος, λυπηθειτε εμας που ειμαστε πισω απο ενα γραφειακι!!!! αντε cake net στρωσου!!:clap:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Hola,
μετά και το σημερινό, νομίζω οτι ηρθε η ωρα που θα πρεπει να σταματησω να γραφω πλεον το οτιδήποτε για αυτο το μέρος εδώ!

Πηγα στο παλάτι της μουσικής, τα ειδα ολα, τα χρειαστηκα ολα.
δεν δυναμαι πλεον να γραψω το παραμικρό.

Θα κανω ετσι και την χαρη της Ευαγγελιας και χαρη στον αρχηγό, και χάρη στον εαυτό μου!!!

Ευχαριστώ πολύ που με διαβάσατε, ευχαριστω για τα καλά σας λόγια!
Ναι ξέρω, χρειαζομαι Βαρκελωνογιατρο!
Αν ξερετε κανεναν, στειλτε μου πμ.

Adeu!
:clap::haha::D:(:cool::roll:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
τον γιατρο θανο θα τον χρειαστεις οταν επιστρεψεις,διοτι η συγκριση που αθελα σου θα κανεις καθημερινα και οι αναμνησεις ,δεν θα υποφερονται!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Ευαγγελία... θα στρωθώ..κι εγώ πίσω από ένα γραφείο είμαι ο έρμος και πήζω...

Θάνο... στρώσου και γράψε μας! Όσον αφορά το παλάτι της μουσικής που αναφέρεις...αχ...τέλειο! Θα προσπαθήσω να ανεβάσω και κάποιες φωτό (ας μου εξηγήσει κάποιος πως)
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Θάνο...... με τελείωσες.......
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
και εγω θεωρησα οταν βρεθηκα στο palau de musica catalana οτι βρισκομουν μπροστα στον ναο της μουσικης.επισης δεν μπορεσαμε να αντισταθουμε και στο εστιατοριο που βρισκοταν στο εσωτερικο... θανο, νομιζω οτι συμφωνεις και εσυ
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Για πες, για πες...
μην κρατάς μυστικά
Ποιο εστιατόριο?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
στο εσωτερικο του, στο ισογειο, λειτουργει ενα εστιατοριο τις ωρες που ειναι ανοικτο το palau!! δεν εχει τεραστια ποικιλια απο φαγητα, αλλα μονο και μονο που βρισκεσαι σε εναν τετοιο αξιοθαυμαστο χωρο αρκει!!! μπορεις να απολαυσεις απο εναν καφε μεχρι και φαγητο:)
afarm3.static.flickr.com_2337_2168984717_20c51ff466_m.jpg
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
αχμμμμ
πάω να ψάξω λεπτομέρειες επ΄ αυτού
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Νομίζω το έχω τραβηγμένο σε μια από τις φωτογραφίες μου. Εννοείς αυτό που είναι με την τζαμαρία γύρω γύρω, σωστά; Καλά... εγώ τα μπερδεύω βέβαια κιόλας, αλλά θα μου πείτε όπου διαπιστώσετε κάποιο λάθος, ε; :roll::lol::lol::lol:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
στο εν λογω εστιατόριο καταφερα και εβγαλα τις μοναδικες εσωτερικου χωρου φωτογραφιες από το παλάτι, πριν ερθει ενας κυριος και μου εδειξε τη σχετικη πινακίδα οτι απαγορευεται το φωτογραφιζειν...

ευαγγελία η φωτο που ανεβασες εσυ την εβγαλες η ειναι απο αλλου;
νομιζω οτι αυτη η πανδαισια χρωματων ειναι μοναδική!!!
αυτο που βλεπουμε συμβολιζει τον ηλιο μας ειπανε! Η μαμα φυση πανταχου παρουσα στην Βαρκελώνη και στα κτιρια της!

Υ.Γ.: 1) η καρτα μνημης αρχιζει και τελειώνει και εμειναν αλλες 2 μερες! Με βλεπω να πηγαινω στα Κορτ Ινγκλες για νεα προμηθεια αποθηκευτικού χωρου. Παντως το υλικο που εχω συγκεντρωσει, φωτο και βιντεακια, χρειαζεται τουλαχιστον 1 εξαμηνο για να το επεξεργαστω οπως το θελω!
2) περιμενω ακομη πμ για κανεναν καλό Βαρκελωνογιατρο!:haha:
3) Eπιτέλους ηλιος. Μετά απο 3 μέρες και 3 νύχτες εθεάθη ο μεσογειακος λατρεμένος ήλιος πανω απο τον βαρκελωνεζικο ουρανό !
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Bαρκελώνη ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ:clap:

στα συντριβάνια σου, στα χρωματα σου, στα αγαλματα σου, στα κτίρια σου, στις λεωφόρους σου, στα καταστήματα σου, στις παραλίες σου, στους πεζόδρομούς σου, στα φαγητά σου, στις εκκλησίες σου, στις αρένες σου, στις ιδιυφυίες σου, στους καλλιτεχνες σου, στους αρχιτέκτονές σου,στις ράμπλες σου, στα τελεφερίκ σου, στα ποδήλατά σου, στα τραμ σου, στα τρένα σου, στα κοκτέιλ σου, στα μπαράκια σου, στα ξενοδοχεία σου, στα πλοία σου....


....συνεχίζεται
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom