Αγορά βαλίτσας – χειραποσκευής

Επόμενο Ταξίδι
...........
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο μισός κόσμος σε 27μέρες

gioannis13

Member
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
:suicide: Πραγματικές ευκαιρίες ! προκαταβολή για διαμέρισμα

Επόμενο Ταξίδι
...........
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο μισός κόσμος σε 27μέρες
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παντού
Ευχαριστώ πολύ! Είναι εντυπωσιακές, αλλά όντως ξέχασα να πω πως ψάχνω κάτι πιο budget (με κάνα μηδενικό λιγότερο)! :haha:

psilos3

Member
Επόμενο Ταξίδι
Summer in Greece ?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Καλησπέρα! Ξεθάβω thread γιατί ψάχνω επειγόντως cabin bag! :p

Δυστυχώς τέλος από American Tourister οι Litewing, Tracklite κλπ. που προτείνονταν στις τελευταίες σελίδες του thread... Έχει δει κανείς τίποτα καλό εκεί έξω;
Ότι καλύτερο εδώ βάσει των απαιτήσεων της κάθε αεροπορικής, σε αποδεκτές σχετικά τιμές:

Shop by Airlines

Το κόστος του τελωνείου το απορροφούν οι ίδιοι. ;)

Last edited:

psilos3

Member
Επόμενο Ταξίδι
Summer in Greece ?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Πες το ρε φιλε κσι κρατιεμαι απο περσι και λεω πως ο,τι πηραμε πηραμε...
Ούτε καν. Τους είχα στείλει email να ρωτήσω (για να το έχω και γραπτώς) από τότε που έσκασαν αυτά τα θέματα, κάτι που επιβεβαιώθηκε στη τελευταία μου παραγγελία το περασμένο φθινόπωρο.
Όλα αυτά τα κόστη, ενσωματώθηκαν στα μεταφορικά. ;)

paefstra

Member
Απο περσι το Factory Outlet σταματησε τις American Tourister , κι απο κει ο,τι πηραμε πηραμε, και δεν ενιωθα πολυ καλα :p

vanda

Member
Επόμενο Ταξίδι
Vilnius
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ
Καλησπέρα. Η ερώτησή μου δεν αφορά αγορά βαλίτσας αλλά ειναι πολύ απλή για να ανοίξω καινούριο θέμα, sorry moderators!

Μήπως γνωρίζετε κανένα εξειδικευμένο αλλά όχι ακριβό καθαριστήριο για βαλίτσες στην Αθήνα η τριγύρω; Μου εχει βρωμίσει πολύ η βαλίτσα μου και φοβάμαι να την καθαρίσω μόνη μου για να μην την καταστρέψω.

paefstra

Member
Καλησπέρα. Η ερώτησή μου δεν αφορά αγορά βαλίτσας αλλά ειναι πολύ απλή για να ανοίξω καινούριο θέμα, sorry moderators!

Μήπως γνωρίζετε κανένα εξειδικευμένο αλλά όχι ακριβό καθαριστήριο για βαλίτσες στην Αθήνα η τριγύρω; Μου εχει βρωμίσει πολύ η βαλίτσα μου και φοβάμαι να την καθαρίσω μόνη μου για να μην την καταστρέψω.
Το συστημα "σαπουνισμα στο μπαλκονι, πλυσιμο με λαστιχο, στεγνωμα σε 1 ωρα μια μερα με 30+ βαθμους εξω" δεν μου εχει καταστρεψει καμια βαλιτσα ως τωρα. :D

vanda

Member
Επόμενο Ταξίδι
Vilnius
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ
Το συστημα "σαπουνισμα στο μπαλκονι, πλυσιμο με λαστιχο, στεγνωμα σε 1 ωρα μια μερα με 30+ βαθμους εξω" δεν μου εχει καταστρεψει καμια βαλιτσα ως τωρα. :D
Ακομα και αν περνάει το νερό μέσα; Η βαλίτσα μου είναι υφασμάτινη.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
32.382
Μέλη
37.130
Νεότερο μέλος
foliasi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom