Αγορά βαλίτσας – χειραποσκευής

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.963
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Πες το ρε φιλε κσι κρατιεμαι απο περσι και λεω πως ο,τι πηραμε πηραμε...
Ούτε καν. Τους είχα στείλει email να ρωτήσω (για να το έχω και γραπτώς) από τότε που έσκασαν αυτά τα θέματα, κάτι που επιβεβαιώθηκε στη τελευταία μου παραγγελία το περασμένο φθινόπωρο.
Όλα αυτά τα κόστη, ενσωματώθηκαν στα μεταφορικά. ;)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Απο περσι το Factory Outlet σταματησε τις American Tourister , κι απο κει ο,τι πηραμε πηραμε, και δεν ενιωθα πολυ καλα :p
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Καλησπέρα. Η ερώτησή μου δεν αφορά αγορά βαλίτσας αλλά ειναι πολύ απλή για να ανοίξω καινούριο θέμα, sorry moderators!

Μήπως γνωρίζετε κανένα εξειδικευμένο αλλά όχι ακριβό καθαριστήριο για βαλίτσες στην Αθήνα η τριγύρω; Μου εχει βρωμίσει πολύ η βαλίτσα μου και φοβάμαι να την καθαρίσω μόνη μου για να μην την καταστρέψω.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Καλησπέρα. Η ερώτησή μου δεν αφορά αγορά βαλίτσας αλλά ειναι πολύ απλή για να ανοίξω καινούριο θέμα, sorry moderators!

Μήπως γνωρίζετε κανένα εξειδικευμένο αλλά όχι ακριβό καθαριστήριο για βαλίτσες στην Αθήνα η τριγύρω; Μου εχει βρωμίσει πολύ η βαλίτσα μου και φοβάμαι να την καθαρίσω μόνη μου για να μην την καταστρέψω.
Το συστημα "σαπουνισμα στο μπαλκονι, πλυσιμο με λαστιχο, στεγνωμα σε 1 ωρα μια μερα με 30+ βαθμους εξω" δεν μου εχει καταστρεψει καμια βαλιτσα ως τωρα. :D
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Το συστημα "σαπουνισμα στο μπαλκονι, πλυσιμο με λαστιχο, στεγνωμα σε 1 ωρα μια μερα με 30+ βαθμους εξω" δεν μου εχει καταστρεψει καμια βαλιτσα ως τωρα. :D
Ακομα και αν περνάει το νερό μέσα; Η βαλίτσα μου είναι υφασμάτινη.
 
Μηνύματα
13
Likes
11
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παντού
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Ακομα και αν περνάει το νερό μέσα; Η βαλίτσα μου είναι υφασμάτινη.
Τις πλενω καθε χρονο και εσωτερικα.
Με soflan για ευαισθητα, γρηγορα με κρυο νερο, στεγνωμα μακρια απο ηλιο σε συνθηκες υψηλης θερμοκρασιας σε μια ωρα μαξ.. Εγω το πλυσιμο απο μεσα το θεωρω πιο σημαντικο απ εξω, μεσα βαζω τα καθαρα ρουχα.
 

thrykika

Member
Μηνύματα
102
Likes
304
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Απο περσι το Factory Outlet σταματησε τις American Tourister , κι απο κει ο,τι πηραμε πηραμε, και δεν ενιωθα πολυ καλα :p
ελπίζω να γίνει ξανά το bazaar της follie follie, είχα πάρει american tourister σε πολύ χαμηλή τιμή αλλά δεν ήταν του τελευταίου έτους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.707
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom