Αγορά βαλίτσας – χειραποσκευής

Maryjoy

Member
Μηνύματα
20
Likes
72
Delsey Βαλίτσα καμπίνας expandable 56x35.5x23.5/26.5cm με 2 ρόδες σειρά Pin up 6 Green
Πως σας φαίνεται? Υπάρχει περίπτωση λέτε να την βρω σε χαμηλότερη τιμή
Μου εκαναν μολις δωρο την ιδια με τις τεσσερις ροδες. Δεν εχει προλαβει να ταξιδεψει ακομα, ομως σαν πρωτη εντυπωση δειχνει αρκετα δεμενη, ανθεκτικη και ελαφρια, με πολλες μικρες θηκες (που προσωπικα μ´εξυπηρετει)και κοντραρει ευκολα (και ισως κερδιζει-θα φανει μετα απο ταξιδι) την lightwing spinner της american tourister που χρησιμοποιω ως τωρα.
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.748
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Delsey Βαλίτσα καμπίνας expandable 56x35.5x23.5/26.5cm με 2 ρόδες σειρά Pin up 6 Green
Πως σας φαίνεται? Υπάρχει περίπτωση λέτε να την βρω σε χαμηλότερη τιμή
Πολύ ωραία είναι αλλά δεν κάνει για πτήση με Ryanair λόγω της μιας διάστασης της.
Ρίξε μια ματιά στα Hondos center γιατί δίνει μεγαλύτερες εκπτώσεις στις Delsey από το 10%.

,
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
@Ilias Katsoulis Εχω παει πολλες φορες στης Καλλιθεας που ειναι outlet. Αγαμεμνονος 47.
Εχεις προσβαση στο outlet και απο το ηλεκτρονικο καταστημα κι εγω ζηταω να στειλουν το προιον για παραλαβη σε καποιο καταστημα στο κεντρο χωρις εξοδα αποστολης αν βαριεμαι να παω Καλλιθεα.
Πως μπαίνεις στο outlet από το ηλεκτρονικό κατάστημα?δεν βρίσκω τον τρόπο. Επίσης προσπαθώ να τους καλέσω και δεν απαντούν. Μου είναι μακριά η Καλλιθέα για να πάω και να μην το έχει αυτό που ψάχνω.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.135
Πως μπαίνεις στο outlet από το ηλεκτρονικό κατάστημα?δεν βρίσκω τον τρόπο. Επίσης προσπαθώ να τους καλέσω και δεν απαντούν. Μου είναι μακριά η Καλλιθέα για να πάω και να μην το έχει αυτό που ψάχνω.
Στο πεδιο "Προσφορες".
 

Hayate

Member
Μηνύματα
843
Likes
5.133
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Έχουμε καμία πρόταση για χειραποσκευη 40x30x20 ??backpack θα προτιμούσα...Στο γνωστό site βρίσκω 43 ,άντε 42...Το γνωρίζω ότι πιθανόν να μην έχω θέμα αλλά αν μπορούμε ας είμαστε τυπικοί και χαλαροι😁😁
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.580
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
:haha: :haha:
Το ξεκιναμε τωρα για να εχουμε μαθει μεχρι τοτε πως χωρανε 22 μπλουζακια και 15 σωβρακα σε ενα σακιδιο :bleh:
Aρχικά ανοίγεις το σάκο.

Το πρώτο μάθημα ήταν δωρεάν, από εδώ και πέρα δίδακτρα.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.446
Likes
5.315
Εκεί δεν χρειάζεσαι πολλά πολλά. Ένα σώβρακο καλβιν και ένα φανελάκι λιντλ για όλες τις μέρες. Μπαίνεις θάλασσα με αυτό, το ξεπλένει η αλμύρα.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.446
Likes
5.315
Aρχικά ανοίγεις το σάκο.

Το πρώτο μάθημα ήταν δωρεάν, από εδώ και πέρα δίδακτρα.
Θα πρέπει να διευκρινίσεις αν είναι σάκος αν είναι μπακπακ μικρό αν είναι μεγάλο αν είναι βαλίτσα με λουριά. Δεν μπορείς να πετάς κάτι στον αέρα και να περιμένεις να το χάψουμε.
 

Hayate

Member
Μηνύματα
843
Likes
5.133
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Χμμμ ..Έχει ναι Temu αρκετές επιλογές μόλις τσεκαρα...Βέβαια σχεδόν όλες είναι ελαφρώς μεγαλύτερες στο ύψος 42 με 43...Φαντάζομαι με λίγο πάτημα να χωράνε στο καλάθι για το μέτρημα,έτσι δεν είναι??
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.059
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom