Αεροπορική τραγωδία στο Ιράν

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Από χθες αργά την νύχτα όλα τα μάτια είναι στραμμένα προς το Ιράν με ελπίδα αποφυγής καινούργιου πολέμου με τις ΗΠΑ, αλλά τα πιο άσχημα νέα ήρθαν από αλλού.
Συντριβή επιβατικού ουκρανικού αεροπλάνου με 180 επιβάτες σημειώθηκε σήμερα το πρωί.
Πιστεύεται πως δεν υπάρχουν επιζώντες.

https://parallaximag.gr/epikairotit...rivi-oukraniko-boeing-737-me-180-epivainontes
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Πολύ κρίμα για τους ανθρώπους.Είναι άραγε τεχνικό πρόβλημα ή "παράπλευρες απώλειες¨;Φυσικά αυτό δεν αλλάζει την μοίρα των ανθρώπων που χάθηκαν.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
Πολύ κρίμα για τους ανθρώπους.Είναι άραγε τεχνικό πρόβλημα ή "παράπλευρες απώλειες¨;Φυσικά αυτό δεν αλλάζει την μοίρα των ανθρώπων που χάθηκαν.
Φοβερα καλη ερωτηση.. δεδομενου του timing ειναι τουλαχιστον μια "σατανικη" συμπτωση..
 

Katialondon

Member
Μηνύματα
97
Likes
217
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Σρι Λάνκα
Θλιβερό απίστευτα... Και χθες έλεγα στον άντρα μου θα δεις θα ρίξουν κάνα αεροπλάνο αυτοί με πυραυλικά. Τον έχω τρελανει γιατί έχουμε κλείσει μια βδομάδα Ιορδανία κ μια ανησυχία την εχω
 
Μηνύματα
5
Likes
6
Ήμουν μικρο κορίτσι όταν εγινε το δυστύχημα της ηλιος με ολους τους επιβαίνοντες να έχουν σκοτωθεί. Μου εχει μείνει στο μυαλό ο πόνος των ανθρώπων οι οποίοι μάλιστα μιλούσαν μια γλώσσα που καταλάβαινα, που ένιωθα τι έλεγαν. Δε σκεφτόμουν σαν παιδι οτι αυτο έγινε κάπου πολύ μακριά μας αλλα δίπλα μου. Απο τότε κάθε φορά που γίνεται αεροπορικό δυστύχημα αυτο μου έρχεται στο μυαλό. Ο πονος των ανθρώπων που άφησαν πίσω. Κρίμα
 
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ρουμανια
Ταξίδι-Όνειρο
γιαπωνια
το αεροπλανο το ριξανε οι ιρανοι ..ηταν πολλοι μεσα που ηθελαν να φυγουν αμεσα..63 καναδοι δεν ειναι κ λιγο..κριμα τους ανθρωπους..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
το αεροπλανο το ριξανε οι ιρανοι ..ηταν πολλοι μεσα που ηθελαν να φυγουν αμεσα..63 καναδοι δεν ειναι κ λιγο..κριμα τους ανθρωπους..
Με τον Χίο του 'Μακελειού' - φαντάζομαι - απλή συνωνυμία, ε;
 
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ρουμανια
Ταξίδι-Όνειρο
γιαπωνια
Με τον Χίο του 'Μακελειού' - φαντάζομαι - απλή συνωνυμία, ε;


xaxaxaxaxaxax ναι χαχαχαχαχαχχα..οταν λεω 63 καναδους εννοω οτι πολλοι απο αυτους ηθελαν φυγαδευση κ ποιος ξερει ποσους ανεπεπιθυτους εβγαλαν απο την μεση οι ιρανοι..δεν εννοω οτι οι ψυχουλες των αλλων αξιζαν κατι τετοιο κ πολυ περισσοτερο οι ψυχουλες αυτων που αφησαν πισω..πιστευω οτι τωρα εγινα κατανοητος ετσι δεν ειναι?
 

fraulina

Member
Μηνύματα
217
Likes
402
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Θλιβερό απίστευτα... Και χθες έλεγα στον άντρα μου θα δεις θα ρίξουν κάνα αεροπλάνο αυτοί με πυραυλικά. Τον έχω τρελανει γιατί έχουμε κλείσει μια βδομάδα Ιορδανία κ μια ανησυχία την εχω
Μα τι σχέση έχει η Ιορδανία; Δεν είναι ούτε Ιράν ούτε Ιράκ, δεν χρειάζεται να ανησυχείς
 

Antonio100288

Member
Μηνύματα
36
Likes
3
Τι να πρωτοπουμε.....Τελικα δεν θα υπαρξει αιωνας που να μην γραφτει στην ιστορια καποιος πολεμος...Και ολα αυτα γιατι;;;Για τον ποιος θα επικρατησει...Κριμα οι ανθρωποι και περισσοτερο εκεινοι που μενουν πισω.Κριμα...:(
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
xaxaxaxaxaxax ναι χαχαχαχαχαχχα..οταν λεω 63 καναδους εννοω οτι πολλοι απο αυτους ηθελαν φυγαδευση κ ποιος ξερει ποσους ανεπεπιθυτους εβγαλαν απο την μεση οι ιρανοι..δεν εννοω οτι οι ψυχουλες των αλλων αξιζαν κατι τετοιο κ πολυ περισσοτερο οι ψυχουλες αυτων που αφησαν πισω..πιστευω οτι τωρα εγινα κατανοητος ετσι δεν ειναι?
Σίγουρα όχι.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom