Αεροπορική τραγωδία στο Ιράν

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Εγώ πάλι άλλη απορία έχω: Τι κάνει αυτό το θέμα στο "Ημερολόγιο Ταξιδιωτικών Γεγονότων" ; Να βάλουμε την πτώση στο ημερολόγιό μας;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Είναι στα επίκαιρα,1)Είναι ένα επίκαιρο γεγονός,2)Μπορεί κάποιο μέλος να σχεδίαζε ταξίδι στην περιοχή και ας το λάβει υπόψη του.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Είναι στα επίκαιρα,1)Είναι ένα επίκαιρο γεγονός,2)Μπορεί κάποιο μέλος να σχεδίαζε ταξίδι στην περιοχή και ας το λάβει υπόψη του.
Μεταφέρθηκε χθες στα επίκαιρα μετά την παρατήρηση του @taver.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
https://www.reader.gr/news/diethni/...oykraniko-boeing-htypithike-apo-dyo-pyrayloysΈνα καινούριο βίντεο, το οποίο δημοσίευσαν οι «New York Times» δείχνουν ότι το Boeing των Ουκρανικών αερογραμμών χτυπήθηκε και από δεύτερο πύραυλο σε απόσταση περίπου οκτώ μέτρων.
Ο πρώτος πύραυλος χτύπησε το αεροσκάφος λίγο μετά την απογείωση του και ο δεύτερος στην προσπάθεια που έκανε ο πιλότος να επιστρέψει στο αεροδρόμιο.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.297
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
δηλαδη οι ελληνες θα εβλεπαν με καλο ματι ανθρωπους με ελληνικα κ τουρκικα διαβατηρια?και αν το εριχναν με σκοπο να κανουν κακο σε καποιον θα το ελεγαν?σιγουρα οχι.
Με ξεπερνάει. Λες κι αν θέλανε να δολοφονήσουν ανθρώπους επειδη εχουν διπλα διαβατηρια (απο μονος του παρανοϊκός συλλογισμός) θα περίμεναν να μαζευτουν όλοι σε αεροπλάνο για να το ρίξουν.
 
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ρουμανια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γιαπωνια
Με ξεπερνάει. Λες κι αν θέλανε να δολοφονήσουν ανθρώπους επειδη εχουν διπλα διαβατηρια (απο μονος του παρανοϊκός συλλογισμός) θα περίμεναν να μαζευτουν όλοι σε αεροπλάνο για να το ρίξουν.



τελος παντων αυτη ειναι αποψη μου κ οποιον τον ξεπερναει ειτε εσενα ειτε καποιον προλαλησαντα ειναι προβλημα του..απο την στιγμη που καποιος δεν συμφωνει με την αποψη καποιου αλλου τον ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ , οφειλει οντως να το ξεπερασει κ να μην προσβαλλει διοτι κ εμενα με ξεπερναει που πολλοι σας ειναι σαν να ζειτε σε μια γυαλα κ ας εχετε παει σε ολο τον κοσμο..
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
... κ εμενα με ξεπερναει που πολλοι σας ειναι σαν να ζειτε σε μια γυαλα κ ας εχετε παει σε ολο τον κοσμο..
Το ότι κάποιοι αγαπούν να ταξιδεύουν δεν τους κάνει αυτομάτως και συνομωσιολογους.
 
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ρουμανια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γιαπωνια
Το ότι κάποιοι αγαπούν να ταξιδεύουν δεν τους κάνει αυτομάτως και συνομωσιολογους.

εγινε,συμφωνω μαζι σου,οτι πεις..στο τελος θα με κανετε να τρεπομαι που ειπα την γνωμη μου κοσμια οπως οφειλω..ας τελειωνει εδω το θεμα..το αεροπλανο επεσε απο λαθος και στο πρωτο πυραυλο αλλο κ στον δευτερο που εφαγε ..υπηρχε περιπτωση στον πρωτο να σωθει αλλα με τον δευτερο οχι..κ παλι λαθος εγινε στον δευτερο..ΧΡΙΣΤΕ μου τι ειπα παλι?ειμαι συνομωσιολογος?παπαπα παω για εξορκισμο..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.658
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom