Ακτοπλοϊκά εισιτήρια 2012: Κάθε λιμάνι και καημός

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
ωραία
σε ευχάριστο για την απάντηση,μου μένει μόνο η Τίνος για μονοήμερη εκδρομή.
ποιος ξέρει μέχρι τον Αύγουστο μπορεί να βάλουν και κάποιο πλοίο για Σύρο.
καλή διασκέδαση στην Αντίπαρος,έμενα μου μένουν ακόμα δυο μήνες μέχρι την Πάρο
Αν πας Παρο να περασεις και Αντιπαρο οπωσδηποτε
μπορεις να πας στο καταπληκικο νησι της Ναξου για μονοημερη εκδρομη καθως και Ιο
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
καλημέρα
μια ερώτηση ήθελα να κάνω
φεύγω από Μύκονο την Κυριακή πρωί 8:25 να πάω Σύρος 23:05,χρόνος στα 15 ώρες ,τιμή εισιτηρίου στα ?7.
το πλοίο φεύγει από Μύκονο και περνάει από πολλά νησιά,και κάθε φορά το πλοίο δένει στο λιμάνι μια ώρα.
Η ερώτηση μου είναι :μπορώ να κατεβώ από το πλοίο να αγοράσω ένα souvenir και να ξαναφύγω η πρέπει να καθίσω όλη την διαδρομή στο πλοίο.
για την τιμή ρώτησα την travel.viva.gr και μου είπε ότι είναι σωστή.?7.
'οσες φορες εχει τυχει να σταματησει το πλοιο που ταξιδευω, ποτε δε μενει μια ωρα. Αδειαζει, επιβιβαζει και φευγει αμεσως. Απο ενα τεταρτο μεχρι μιση ωρα. Στο να κατεβεις δε νομιζω οτι μπορει να σε εμποδίσει κανείς, αλλά θα έχεις πρόβλημα στο 'ανεβα'. Δηλαδη θα πρεπει να πεις σε καποιον πού επιβιβαστηκες, να κατεβεις και μετα να βρεις τον ιδιο να του δειξεις ξανα το εισιτηριο και να ανεβεις. Μην το κανεις, όμως. Το πιο πιθανο ειναι ότι θα χασεις το πλοιο. Ασε που στα λιμάνια δεν έχει τιποτα να πάρεις, πρεπει να πας πιο μακρυα για να βρεις μαγαζια.
 

PheniX

Member
Μηνύματα
62
Likes
4
δίκιο έχεις,δεν κοίταξα καλά τις ώρες.
τώρα που κοιτάω την διαδρομή ,βλέπω ότι όντως ένα τέταρτο σταματάει στο λιμάνι.
Απλός το είχα βρει λίγο τρελό να έχω ταξίδι 15 ώρες και να πληρώσω εισιτήριο επτά ?
 

matoulis

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΑΝ ΦΡΑΝΣΙΣΚΟ
Αρχίζουν από αύριο Πέμπτη και για πρώτη φορά, οι ημερήσιες εκδρομές «ιπτάμενων δελφινιών» από τον Πλαταμώνα προς τις Β. Σποράδες και τη Θεσσαλονίκη, με δύο αναχωρήσεις ημερησίως. Το πρώτο πλοίο θα φτάσει στις 9.30 το πρωί προερχόμενο από Θεσσαλονίκη στο λιμάνι του Πλαταμώνα. Στη συνέχεια θα κατευθυνθεί προς Σκιάθο- Σκόπελο- Αλόννησο και η διαδρομή από Πλαταμώνα θα διαρκεί 1 ώρα και 50 λεπτά.
Σύμφωνα με την εταιρία GL TSANTOS FLYING DOLPHINS, οι ημερήσιες εκδρομές θα ολοκληρωθούν στις 5 Οκτωβρίου 2012 για τη φετινή περίοδο.
Καθημερινά θα γίνονται 15 διαδρομές, ως εξής: Θεσσαλονίκη- Πλαταμώνας- Σποράδες, Βόλος- Σποράδες, Άγιος Κωνσταντίνος – Σποράδες, Σκιάθος- Σκόπελος- Αλόννησος. Η τιμή του εισιτηρίου από Πλαταμώνα για Β. Σποράδες θα είναι 70 ευρώ με επιστροφή και από πριν θα υπάρχει λίστα επιβατών, που προτίθενται να ταξιδέψουν.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.831
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom