Ακυρωσατε διακοπες στο εξωτερικο λογω της γριπης των χοιρων ?

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
εμενα δε με απασχολει...αλλα τη μανα μου ποιος την ακουει που οσο ανεβαινουν τα κρουσματα ανεβαινουν και τα ουρλιαχτα απο το τηλεφωνο????? και εχω ενα μηνα ακομα για να πεταξω.............
Να της πεις ότι τα κρούσματα στην Ελλάδα αυξάνονται με ραγδαία γεωμετρική πρόοδο και φεύγεις για να γλιτώσεις! :bleh::bleh::bleh:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Κρίμα πάντως που το ακύρωσες και διότι το αντικατέστησες με προορισμό 2ης κατηγορίας.....πήγαινε πάντως μιας και είναι το πρώτο σου μεγάλο ταξίδι και πας άλλη φορά Μπαλί....με το φόβο ταξίδι δε γίνεται...

Το επιχειρήμα ότι πας Μαλδίβες διότι είναι αραιοκατοικημένες, ε, σκέψου το ξανά αν είναι λογικό....μετά από λίγο καιρό ίσως το μετανιώσεις και θα σκέφτεσαι τι χαζομάρα έκανες...
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.194
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Σ ευχαριστώ πολύ romantic woman για την άμεση απόκριση και τις ευχές σου κι ανταποδίδω!!!
Διάβασα τα περισσότερα για το Ντουμπάι που λες..ανάμεικτα έως αρνητικά τα σχόλια...
Απλώς μια και θα βρεθώ εκεί αφού πετάω με emirates λέω δεν κάθομαι και 2 βράδια να το δω...το πολύ πολυ να σκάσω κι εγώ σαν τα τζιτζίκια χαχα!
Εδώ που τα λέμε ποιος ξέρει πότε θα ξανακάτσει να βρεθώ εκεί???
Το ταξίδι Μπαλί-Σιγκαπούρη σαφώς και δεν ακυρώνεται...αναβάλλεται επ αόριστον...Θα σκάσω αν δεν επισκεφτώ το "νησί των θεών"...
Μία ακόμη ερώτηση και ζητώ συγγνώμη που είναι εκτός θέματος...οι καλοκαιρινές εκπτώσεις στο Ντουμπάι ξέρει κανείς πότε είναι???
όχι μόνο εκτός θέματος αλλά το πας φιρί φιρί:haha::haha:να τ ακουσεις :rolleyes:μην ξυνεις πληγές άσε τη συζήτηση για Ντουμπαι ξέρω τι σου λέω,η αν θες ντε και καλα πάνε αναζήτ πληροφ βαλε εκει ερώτηση αλλα να εισαι προετοιμασμενη:haha::haha:
 

gabriel

Member
Μηνύματα
17
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα-Μπόρα
όχι μόνο εκτός θέματος αλλά το πας φιρί φιρί:haha::haha:να τ ακουσεις :rolleyes:μην ξυνεις πληγές άσε τη συζήτηση για Ντουμπαι ξέρω τι σου λέω,η αν θες ντε και καλα πάνε αναζήτ πληροφ βαλε εκει ερώτηση αλλα να εισαι προετοιμασμενη:haha::haha:

ok ok darling το πιασα!!!!!
Σ ευχαριστώ και πάλι για τις πληροφορίες.
Τα ξαναλέμε,kisses!!!!
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΑ..ΚΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΑΙ ΤΗΣ ΡΩΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗ ΝΓΡΙΠΗ...ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΑΣΙΑΤΕΣ ΜΕ ΜΑΣΚΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥΣ ΣΚΟΡΠΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΤΡΟΜΟ ΣΤΑ DUTE FREE
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
κυριακή μεσημέρι στον καθεδρικό ναό της Βαρκελώνης:
ασιάτης συνταξιούχος καθόταν ησυχα και χαζεύοντας, έχοντας μάσκα!
μόλις τον είδα θυμήθηκα ξανά για ποιό λογο την φορούσε!

φυσικά ηταν σαν την μύγα μέσα στο γάλα!:haha:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Παιδιά, πολλοί Ασιάτες (π.χ Γιαπωνέζοι) τις φοράνε έτσι κι αλλιώς και χωρίς τη γρίπη.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.830
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
στο αεροδρομιο του Λ.Α., μονο 2-3 ασιατες την φορουσαν...παρολο που η Air China ειχε κατι ουρες οπως οι συνταξιουχοι που περιμενουν για το ΕΚΑΣ
 

phil

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνία ή Κίνα ή ΗΠΑ
Εγώ παιδιά έχω ήδη προγραμματίσει το ταξίδι μου για Κίνα και φεύγω 25/7.Το κλεισα λίγο μετά το πάσχα και δεν σκέφτομαι να το ακυρώσω αφού δεν άκουσα πολλά κρούσματα εκεί αλλά ούτε φοβάμαι παρόλο που είναι κάτι δις οι κινέζοι.Ελπίζω να πάνε όλα καλά.Έχουμε ακόμα 1 μήνα σχεδόν.Εύχομαι σε όσους θα πάνε μακρινά ταξίδια να απολαύσουν το ταξίδι τους γιατί μπορεί να μην σου ξαναδωθεί τέτοια ευκαιρία.
 

rania

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Δύσκολη ερώτηση
Πως σας φαίνεται η ιδέα να φύγω 29/7 για Μεξικό ?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.775
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom