Aegean Airlines Ακυρώσεις, αλλαγές, voucher, επιστροφή χρημάτων

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Εγώ είχα light ναύλο και δεν γινόταν να βάλω μέσα στο μπουφάν κάτι, ήταν ήδη φουλ :rolleyes-80:
Εντάξει ήταν ρίσκο τότε το light ειδικά αν μιλάμε για κοντά 60€ το επιπλέον κιλό τότε είναι μονόδρομος το κανονικο.
Εγώ πάντως έχω προσεξει ότι η χειραποσκευη μου μόνο με τα βασικά μέσα είναι οριακά στα 8 κιλά και σχεδόν πάντα φεύγω με 8,5-9 κιλα πλοπότε δε παίζει ειδικά σε επιστροφή να μην ειναι 9+ για αυτό πάντα έχω μαζί μου τη ζυγαριά για να μεταφέρω στη τσάντα αν τα δω σκούρα
 

porcelain

Member
Μηνύματα
29
Likes
6
Αγαπημένοι ταξιδιώτες θέλω βοήθεια! Εχω εισιτήριο από Κρακοβία για Αθήνα την Δευτέρα 5/5, δεν το θέλω τελικά. Μπαίνω να κάνω αλλαγή και μου δίνει μόνο στην ημερομηνία. Μπορώ να αλλάξω κάπως προορισμό;

Το αντίστοιχο Αθήνα - Βαρσοβία με Ryanair με αφήνει να αλλάξω για οπουδήποτε, οποτεδήποτε μόνο με 45€ + τον έξτρα ναυλο.αν υπάρχει...τι παίζει με ετζιαν;
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Αγαπημένοι ταξιδιώτες θέλω βοήθεια! Εχω εισιτήριο από Κρακοβία για Αθήνα την Δευτέρα 5/5, δεν το θέλω τελικά. Μπαίνω να κάνω αλλαγή και μου δίνει μόνο στην ημερομηνία. Μπορώ να αλλάξω κάπως προορισμό;

Το αντίστοιχο Αθήνα - Βαρσοβία με Ryanair με αφήνει να αλλάξω για οπουδήποτε, οποτεδήποτε μόνο με 45€ + τον έξτρα ναυλο.αν υπάρχει...τι παίζει με ετζιαν;
Αν πρόκειται για εισιτήριο flex η comfort flex με ένα τηλέφωνο στο τηλεφωνικό κέντρο μπορείς να αλλάξεις προορισμό με χρέωση 23€ συν τη διαφορά ναύλου φυσικά. Αν το μεταφέρεις στον ίδιο προορισμό online απλά δε πληρώνεις ούτε το 23€ μόνο τη διαφορά ναυλου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom