Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ο Χαρελσον μου αρεσε απο το ξενερωτο white men can't jump ( τότε στα νιάτα μας ) , νομίζω ότι ειναι υποτιμημένος ηθοποιός
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.429
άντε παιδιά πέστε για καμιά καλή σειρά ....μου τελειώνει και το Empire....
τι True detectives λέτε;; ...αυτό είναι 2 επεισόδεια μόνο ....για καμιά καλή με 5-6 season στο ενεργητικό της;;;;
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
τι True detectives λέτε;; ...αυτό είναι 2 επεισόδεια μόνο ....για καμιά καλή με 5-6 season στο ενεργητικό της;;;;
Είσαι και βιαστικούλης. :D
Ε, κάνε μια βόλτα στις προηγούμενες σελίδες. Υπάρχουν πολλές προτάσεις. Και το True Detectives το ξεκινάς αργότερα όταν μαζευτούν και τα υπόλοιπα επεισόδια.
 

valia76

Member
Μηνύματα
25
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Βολιβία
άντε παιδιά πέστε για καμιά καλή σειρά ....μου τελειώνει και το Empire....
τι True detectives λέτε;; ...αυτό είναι 2 επεισόδεια μόνο ....για καμιά καλή με 5-6 season στο ενεργητικό της;;;;
Έχω να σου προτείνω μια σειρά εξαιρετική, που καθώς κοιτούσα πίσω στο θέμα, δεν είδα να την αναφέρει κανείς. Πρόκειται για το "The wire" , 5 σεζον (2002-2008) , αστυνομικό δράμα, αναφέρεται στην πόλη της Βαλτιμόρης και κάθε σεζόν ζουμάρει σ΄ενα διαφορετικό κομμάτι του συστήματος. Είναι αληθινά καταπληκτική! Κάθε επεισόδιο κρατάει γύρω στην ώρα αν θυμάμαι καλά, σε κρατάει και δεν είναι αυτό που ονομάζουμε αμερικανιά. Ειδικά στην τελευταία σεζόν, τελευταία επεισόδια είναι ανατριχιαστικά πικρή και αληθινή.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Έχω να σου προτείνω μια σειρά εξαιρετική, που καθώς κοιτούσα πίσω στο θέμα, δεν είδα να την αναφέρει κανείς. Πρόκειται για το "The wire"
Με αναζήτηση θα βρείτε τουλάχιστον δύο μέλη που την έχουν αναφέρει.
Εμείς, την είχαμε ξεκινήσει πριν κάποια χρόνια, αλλά ήταν πολύ αργή και δε μας τράβηξε. Εκτοτε δεν αποφασίσαμε να της ξαναδώσουμε ευκαιρία. Μάλλον όταν και αν ξεμείνουμε από επιλογές... :D
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Εκτός απο το πολυαγαπημένο μου Sons of Anarchy και το πολύ καλό Walking Dead, θα πρότεινα ανεπιφύλακτα το The following. Αςτυνομικο με υπέροχο casting. Εξαιρετικό!

Επίσης, ρίξτε μια ματιά και στο The returned ( Les Revenants) -γαλλικό-. Όταν θέλουν οι άτιμοι οι ευρωπαίοι, δημιουργούν υπέροχα πράγματα!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Άλλη μια ψήφος για το The Following, μου άρεσε αρκετά η πρώτη σεζόν.

ΥΓ. Μήπως είναι ώρα να φτιάξουμε ένα φόρουμ για τηλεοπτικές σειρές;
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Πλάκα κάνετε για το the following έτσι; :eek:o_O:eek::confused:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom