Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Και εμενα τεραστιες προσδοκιες...ωσπου αν εξαιρεσω συνολο 6-7 επεισοδια κατα τα αλλα βαρεθηκα..επισης πιστευω-και μην με βαρατε-αν δεν ειχε τετοια γυναικα-δεν θα αντεχε ο γγ...εμενα μου αρεσε ο χαρακτηρας της.Περι ορεξεως βεβαιως...εγω πανω απο 6 με τιποτα δεν την εβαζα..
Στη σειρά ή στη γυναίκα? :D
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Αχ ολοι σας θα απορειτε με εμενα...στη σειρα εννοω!μολις τελειωσα το πρωτο νταουντον αμπει επεισοδιο!!τι πυργος ομως,τι ατμοσφαιρα...μου κεντρισε το ενδιαφερον αν κ προτιμω σειρες που εχουν ολοκληρωθει.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Πως σας φανηκαν τα δυο πρωτα επεισοδια της τριτης σεζον Sherlock?
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Προς το παρόν είδα μόνο το πρώτο και δεν ξετρελλάθηκα. Το σενάριο ήταν πολύ μέτριο και τα "κόλπα" του Sherlock σε μεγαλύτερη υπερβολή.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εμένα το πρώτο μου άρεσε, το 2ο λίγο βαρετό και αργό. Τα κόλπα του Σέρλοκ άλλωστε είναι πάντα τραβηγμένα. :)
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Αυτο που παρατηρηση ηταν η ελλειψη καποιας ας πουμε βαριας ιστοριας μεχρι στιγμης. Το πρωτο εστιασε στην επιστροφη του και το δευτερο στο γαμο. Ισως το κρατανε για το τριτο. Ας μην spoilαρουμε αλλο :D
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
α από τοτε που πέθανε ο Φώσκολος δεν ξαναδα σειρα! :p
μονο τολμη κ γοητεια αλλα κ αυτοι βαλθηκαν να με θαψουν πριν την τελειωσουν τη σειρα :p :p :p :p αθανατοι όχι αστεια!

οπωσδήποτε πρεπει να δειτε ένα "σειροειδες" 2 επεισοδίων λέγεται "the 7.39" για ταινια το ειδα αλλα προέκυψε σειρά 2 επεισοδίων! κορίτσια λυσσάξτε με την άνεση σας αυτός που παίζει είναι απίστευτος!
κ το Λονδινο αχ Λονδινο αχ!
με λιγα λογια τον Φλεβαρη δεν θα αφήσω τρενο για τρενο να μην μπω μπας κ τον πετύχω!χαχα
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.385
Breaking bad .....πάει και αυτό, τώρα πάω για Boardwalk Empire...
Προς το παρόν ψάχνω μια καλή συνταγή για να μαγειρέψω (μην πάει το μυαλό σας πουθενά) μια χωριάτικη κότα....."Κυριακήηη μαγειρεύει ο μπαμπάαας"...

Να πω μόνο ότι μου άρεσε πολύ και ναι υπήρχαν κάποια επεισόδεια λίγο βαρετά ιδίως στην αρχή αλλά πιστεύω ότι πρέπει να επιμείνετε λιγάκι όσοι σκέφτεστε να το παρατήσετε....
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
dr.House εβλεπε κανεις;παιζουν τον τελευταιο κυκλο από σημερα.Εκνευριστικο το τελος αλλα καλη σειρα
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Χρυσή σφαίρα για το Breaking Bad και τον ανεπανάληπτο πρωταγωνιστή του...


Νέες ελπιδοφόρες σειρές:

True Detective, με Woody Harrelson & Matthew McConaughey (thanks google)
http://www.tv.com/shows/true-detective/

Και δύο πειρατικές σειρές, Black Sails (http://www.tv.com/shows/black-sails/) και Crossbones, για εμάς τους άδολους φαν της ηρωϊκής εποχής των buccaneers, privateers και άλλων -eers που γυρνούσαν την Καραϊβική χωρίς βίζες και διαβατήρια...yo-ho-ho and a bottle of rum (20ετίας τουλάχιστον γιατί είμαστε και εστέτ :D).
 

miss forty-five

New Member
Μηνύματα
4
Likes
5
FRINGΕ sci-fi,αν και κατα τη γνωμη μου,πλησιαζει αρκετα κοντα στην αληθεια,για οποιον ειναι γνωστης των πειραματων που εχουν διεξαχθει κατα καιρους και γνωστης καποιων σπανιων,ανεξηγητων ψυχιατρικων "συνδρομων"...η σειρα εχει 5 κυκλους,μην την παρατησετε στα πρωτα επεισοδια(πηγα να την παθω),μετα τον πρωτο κυκλο δεν μπορουσα να ξεκολλησω.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Επανέρχομαι στο Sherlock αφού είδα και τα επόμενα δύο επεισόδια του κύκλου.
χμ....., όπως θα έλεγε και ο ίδιος: "Boring"

Εχω την αίσθηση ότι στη σεζόν αυτή προσπάθησαν να κάνουν τη σειρά ακόμα πιο "σοφιστικέ" και τελικά έχασαν τη μπάλα.
Δεν πέρασα καθόλου καλά παρακολουθώντας τη. Ειδικά το δεύτερο επεισόδιο, μόλις και μετά βίας δεν το σταμάτησα στη μέση.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.226
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom