Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
Με τραβηξε τη προσοχη απο το τιτλο της,και ειναι λογικο μιας και βλεποντας σειρα να ονομαζεται ''Διακοπες στην Ελλαδα'' και να ειναι Περουανικη παραγωγη,δεν ειναι και οτι πιο συνηθησμενο.. :haha:
Ετσι ξεκινησα να το βλεπω το χειμωνα που μας περασε,οκκ για μενα που ειμαι κολλημενος με την εκει κουλτουρα με αρεσε πολυ..δεν ειμαι και η πιο αντικειμενικη αποψη,αλλα απο το τιτλο και μονο με εφαγε η περιεργεια να δω και τα 30 επεισοδεια τους(αν θυμαμαι καλα) :lol:
''Vacaciones en Grecia'' λοιπον και τα μυαλα στα καγκελα... :haha: :haha: :clap: :clap:

http://www.americatv.com.pe/portal/programas/entretenimiento/miniserie/vacaciones-en-grecia
 

kourkoumbini

Member
Μηνύματα
140
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Lisboa :)
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινικής Αμερικής
Θέλω να ξεκινήσω το The Office και το Parks and Recreation, αλλά το μεν έχει δείξει (αν θυμάμαι καλά πάντα) 7 σεζόν, το δε 5 και συνεχίζει δυναμικά. Ξέρετε κανένα καλό σάιτ που να μπορώ να τα βλέπω ονλάιν (δε με νοιάζει αν θα έχει υπότιτλους ή όχι);;;
Γιατί να κατεβάζω 12 σεζόν, ένα-ένα επεισόδιο (με αργό ίντερνετ) μου φαίνεται μαρτύριο... :/
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Έχω αρχίσει να βλέπω το UNDER THE DOME.Έχουν προβληθεί τα πρώτα 4 επεισόδια και φαίνεται καλό.Βασισμένο σε μυθιστόρημα του Στήβεν Κινγκ δείχνει την ιστορία των κατοίκων μιας μικρής πόλης όταν ξαφνικά ένας διάφανος θόλος την αποκόπτει από τον υπόλοιπο κόσμο.
Το έχουμε ξεκινήσει κι εμείς, αλλά δεν είμαι αισιόδοξη. Εχει κάποια καλά στοιχεία, αλλά είμαι σχεδόν βέβαιη ότι πολύ σύντομα θα το βαρεθώ.
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγώ πειράζει που απ' όλες αυτές που αναφέρατε, δεν γνωρίζω σχεδόν καμία...? Πείτε με βαρετή, αλλά εγώ τα τελευταία χρόνια βλέπω μονάχα φιλαράκια...και είναι και η μόνη σειρά που παρακολουθώ, γενικά!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ε άμα παρακολουθείς μόνο μία σειρά τα τελευταία χρόνια, λογικό δεν ειναι να μην τις ξέρεις;
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Εγώ πειράζει που απ' όλες αυτές που αναφέρατε, δεν γνωρίζω σχεδόν καμία...? Πείτε με βαρετή, αλλά εγώ τα τελευταία χρόνια βλέπω μονάχα φιλαράκια...και είναι και η μόνη σειρά που παρακολουθώ, γενικά!
Έλα τώρα, ούτε καν sex and the city;;; (!)
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Έλα τώρα, ούτε καν sex and the city;;; (!)
Ούτε sex and the city...μια δυο φορές έτυχε να το δω, όταν είχα αυπνίες...και εννοείται πως ούτε τις ταινίες έχω δει. Συγκρίνεται ο Joey με την Karrie Bracho...? :)
 

gatath

Member
Μηνύματα
108
Likes
62
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Game of thrones, falling skies, lie to me, american horror story, criminal minds, how i met your mother...και πολλες αλλες. Απορώ που βρίσκω τον χρόνο!!! Και με βάλατε στον πειρασμό να δω και όσες αναφέρετε εδω!! :p
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Μα καλά, κανείς δεν βλέπει το "Hannibal"? Απλά εξαιρετικό.

Τώρα βλέπω και το "Elementary", αρκετά ενδιαφέρον το βρίσκω (αν και "έστρωσε" μετά τη μέση της πρώτης σεζόν).
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το σκεφτόμουν το hannibal αλλά δεν το ξεκίνησα, για το elementary άκουσα κακές κριτικές...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Από το Hannibal είδαμε τα τρία πρώτα επεισόδια. Μας άρεσε μεν, αλλά επειδή η περίοδος που το ξεκινήσαμε ήταν κάπως δύσκολη, το αφήσαμε προσωρινά και σκοπεύουμε να το ξαναξεκινήσουμε μετά τις διακοπές. Ο Mads Mikkelsen πάντως είναι εξαιρετικός.

Το Elementary δεν είναι κακό (χωρίς να είναι τίποτα το τρομερό) ιδίως αν δεν το συγκρίνεις με την αγγλική εκδοχή του Σερλοκ, η οποία είναι κλάσεις ανώτερη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.193
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom