Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη ξανά...
την ταινια την εχω δει :)

επισης ξερω για ποια εξελιξη μιλας! χε! χε! χε! ναι κι εγω θελω να το δω αυτο!:p:p:p
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.420
Likes
7.766
Φανατική του Sex and the City! Έχω δει όλα τα επεισόδια σε dvd και στο Alter...και παρόλ' αυτά ξενυχτάω και τα ξαναβλέπω και στον Alpha! Τι τρέλα!
Επίσης, όσες φορές και να δώ Friends ακόμα γελάω!
Μου άρεσαν τρελά οι πρώτοι κύκλοι του Lost αλλά μετά κάπου το κούρασαν το θέμα....
Επίσης, στην αρχή έβλεπα Grey's Anatomy με ενθουσιασμό, αλλά επίσης "ξεφούσκωσε" και αυτό....
Και φυσικά να δηλώσω την πόρωση που είχα με το Beverly Hills με το οποίο μεγάλωσα!!! Ααααχ! Ανέμελα χρόνια!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
Μέχρι και τον προηγούμενο κύκλο το αγαπημένο μου, όπως και πολλών άλλων ήταν το "Lost". Τον τελευταίο κύκλο ο οποίος παίζεται τώρα τον βρίσκω βαρετό και "λίγο". Οι προσδοκίες και η προσμονή όλων ήταν πολύ μεγαλύτερες από το έως τώρα αποτέλεσμα.

Είμαι φανατική του "Boston Legal" και μου αρέσει αρκετά το "How I met your mother" (το ύφος θυμίζει πολύ φιλαράκια αλλά πολύ πιο φρέσκο και καλύτερο για τα δικά μου γούστα).

Πολύ καλό και το Desperate Housewives.

Τέλος, παρακολουθώ τα Fringe, CSI Las Vegas (αλλά ....από τότε που έφυγε ο Γκρίσομ, χάλασε κι αυτό), Eleventh Hour, Lie to me, Damages (επίσης χλιαρός ο νέος κύκλος) και αρκετά ακόμα.

Τα Heroes και Prison Break ήταν καλά κατά τη γνώμη μου μόνο για τον πρώτο κύκλο.

Αρκετά αστείο και διασκεδαστικό το "My name is Εarl" αλλά και αυτό "έπεσε" πολύ.

Θα επανέλθω..:D
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Πολύ καλός φίλος του CSI Miami!!!:clap:

Κάθε Δευτέρα βράδυ τώρα στον Αλφα , και Τρίτη βραδυ στον ΣΚΑΙ προσφάτως, το ραντεβού με τον Ορέσιο Κέιν κ την σούπερ ομάδα του ειναι σταθερό κ μόνιμο!!!

Λατρεύω αυτά τα εναέρια τράβελινκς πάνω απο το Μιάμι!!!:clap:
Ενα εβδομαδιαίο ταξίδι στην αμερικανική μεγαλούπολη!!!:cool:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Yemen
ρε παιδιά πότε τα βλέπετε όλα αυτά; έχετε τόσο χρόνο;;; (καλά, το σεντόνι της Chrikky απλώς δεν το σχολιάζω:rolleyes: ούτε να το γράψω δεν προλαβαίνω όχι να δω όλα αυτά που βλέπει...) ; εγώ ένα ρημαδο-prison break παρακολουθούσα κι αυτό μετά την πρώτη σεζόν το παράτησα (αντίο σούκρε...). Τώρα, τίποτε, μόνο Ευτυχισμένοι Μαζί (αγαπάμε Γιάννη Μπέζο!).

ΥΓ, τα φιλαράκια δεν τα γράφω γιατί εννοούνται! :haha:
 

madman

Banned
Μηνύματα
110
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Ανδρος{ΠΣΚ}
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σιβηρία,Ανταρτική,Σαχάρα.
Παρακολουθώ πορωμένος απο νοβα το LOST.Μιλάμε για κορυφή!Μάλιστα αν πάει για φούντο{μπα} και ο Τζάκαρος θα είμαι πανευτυχής.Δεν ξέρω γιατί αλλά τον γιατρό δεν τον γουστάρω και πολύ.Το μεγάλο μυστικό της σειράς είναι οι πολλές και συναρπαστικές ανατροπές που γίνονται.Έγώ σε αντίθεση με τους περισσότερους δεν περιμένω με τίποτα το φινάλε.:clap:Αλλά δυστυχώς κάποτε{του χρόνου} θα τελειώσει.

Για το 24 ο έκτος κύκλος ήταν για τα...τσιμέντα.Μεγάλη απαγοήτευση.Δεν έχω πληροφόρηση για τον 7ο κύκλο τώρα.Για ταινία είχα άγνοια μάλιστα.Μπορείτε να μου δώσετε τίποτα ινφο.{Για την ταινία.}Ο Τζάκ πως πάει?Δέρνει ή τις τρώει?Αλλά και δω πολλές ανατροπές.Και όχι πάντα χάπι εντ.Γενικώς πολύ ςνδιαφέρουσα σειρά αλλά κατώτερη του LOST.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
ρε παιδιά πότε τα βλέπετε όλα αυτά; έχετε τόσο χρόνο;;; (καλά, το σεντόνι της Chrikky απλώς δεν το σχολιάζω:rolleyes: ούτε να το γράψω δεν προλαβαίνω όχι να δω όλα αυτά που βλέπει...) ; εγώ ένα ρημαδο-prison break παρακολουθούσα κι αυτό μετά την πρώτη σεζόν το παράτησα (αντίο σούκρε...). Τώρα, τίποτε, μόνο Ευτυχισμένοι Μαζί (αγαπάμε Γιάννη Μπέζο!).

ΥΓ, τα φιλαράκια δεν τα γράφω γιατί εννοούνται! :haha:


αμα πορωθεις βλεπεις το ενα επεισοδιο μετα το αλλο!!!!αν δεν επαιρνα 3πλη δοση μαικλ σκοφιλντ,κατι παθενα!απλως δεν βλεπω τι-βι που για να λεμε του στραβου το δικιο δεν παιζει κ τιποτα καλο ,πλην καποιον εξαιρεσεων βλεπε τσοκλη.
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη ξανά...
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!
καλά μου έχει πάρει πάνω από 5 χρόνια για να δω όλα αυτά που έγραψα!:bleh::bleh::bleh:

μόνο με το 24 είχα πάθει τη μεγάλη πλάκα και καθόμουνα πολλές ώρες συνεχόμενες... κι αυτό στους πρώτους κύκλους... :roll:

τώρα πιααα, βλέπω 1-2 lost το 15ήμερο (με παρέα όπως είπα..) και από εκεί και πέρα, από τα υπόλοιπα, 3-4 επεισόδια το μήνα (και πολλά λέω, ας πούμε τον τελευταίο μήνα δεν έχω δει ούτε ένα :rolleyes:)...

χρόνος για μένα υπάρχει περισσότερος το χειμώνα που αναγκαστικά κλεινόμαστε περισσότερο σπίτι.. το καλοκαίρι μπορεί να περάσουν και μήηηνες χωρίς να δω ένα επεισόδιο!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
Για το 24 ο έκτος κύκλος ήταν για τα...τσιμέντα.Μεγάλη απαγοήτευση.Δεν έχω πληροφόρηση για τον 7ο κύκλο τώρα.Για ταινία είχα άγνοια μάλιστα.Μπορείτε να μου δώσετε τίποτα ινφο.{Για την ταινία.}Ο Τζάκ πως πάει?Δέρνει ή τις τρώει?Αλλά και δω πολλές ανατροπές.Και όχι πάντα χάπι εντ.Γενικώς πολύ ςνδιαφέρουσα σειρά αλλά κατώτερη του LOST.
εγω διαφωνω μαζι σου..θεωρω το 24 καλυτερο απο το lost, διοτι εχει συνεχεια και συνεπεια..το lost θεωρω πως εχει ξεχειλωσει!επρεπε να χε σταματησει οσο ηταν ακομη στα πανω του!!
για την ταινια, δεν μπορω να σου πω πολλα!!πρεπει να κατσω να την δω!!ξερω καποιες εξελιξεις, αλλα αν στις πω θα σου χαλασω την εκπληξη!!παντως γινεται μια μεγαλη ανατροπη(που πολυ την περιμενα!!!!)!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη ξανά...
απλως δεν βλεπω τι-βι που για να λεμε του στραβου το δικιο δεν παιζει κ τιποτα καλο ,πλην καποιον εξαιρεσεων βλεπε τσοκλη.

btw, οπως και ο σκιουρος δεν ανοίγω ποτέ tv...
άντε σε κανα τσου λου, καλή ώρα, όπως σήμερα...

(φανατική barcelona γαρ...:cool:)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
btw, οπως και ο σκιουρος δεν ανοίγω ποτέ tv...
άντε σε κανα τσου λου, καλή ώρα, όπως σήμερα...

(φανατική barcelona γαρ...:cool:)
+1!η τηλεοραση πια στο σπιτι ειναι διακοσμητικη!!σε αντιθεση με το πισι που ειναι
διαρκως ανοιχτο!!:bleh::bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.603
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom