Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

madman

Banned
Μηνύματα
110
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Ανδρος{ΠΣΚ}
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σιβηρία,Ανταρτική,Σαχάρα.
εγω διαφωνω μαζι σου..θεωρω το 24 καλυτερο απο το lost, διοτι εχει συνεχεια και συνεπεια..το lost θεωρω πως εχει ξεχειλωσει!επρεπε να χε σταματησει οσο ηταν ακομη στα πανω του!!
για την ταινια, δεν μπορω να σου πω πολλα!!πρεπει να κατσω να την δω!!ξερω καποιες εξελιξεις, αλλα αν στις πω θα σου χαλασω την εκπληξη!!παντως γινεται μια μεγαλη ανατροπη(που πολυ την περιμενα!!!!)!
Την ταινία που θα την δείς?Στο σινεμά{!},ντιβιντι ή θα το κατεβάσεις απο το inernet?
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
Την ταινία που θα την δείς?Στο σινεμά{!},ντιβιντι ή θα το κατεβάσεις απο το inernet?
το εχω κατεβασει εδω και καιρο απο το ιντερνετ με ενσωματωμενους υποτιτλους!αμα δεν ξερεις πως να κατεβαζεις απο το ιντερνετ πες μου να σου στειλω λεπτομερειες!αμ ξερεις, απλα κατεβασε το!!!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη ξανά...
ναι την κατεβάζεις από το internet ακριβώς με τη λογική που κατεβάζεις και τα επεισόδια των κύκλων. νομίζω έχει βγει και σε dvd...

άμα θέλεις να μάθεις κάποια πράγματα για το τι περιλαμβάνει δες εδώ!
24: Redemption - Wikipedia, the free encyclopedia
ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ!!! άμα δε θέλεις να μάθεις την πλοκή, μη διαβάσεις όλη τη σελίδα, μόνο την πρώτη παράγραφο!

εγώ συνήθως προσπαθώ να μη διαβάζω σχόλια και spoilers γιατί μετά χάνει πόντους το σασπένς..:bleh::bleh:
 

tiganitos

Member
Μηνύματα
65
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λεω για Καμενα Βουρλα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Διαστημα
Lost
Prison Break
The 4400
Heroes
Supernatural
My name is Earl (hello crabman)
Arrested Development
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
2 μήνες στην Κίνα
Lost
Prison Break (οι πιστοί φαντάζομαι το ξέρετε ότι ξαναξεκίνησε)
Battlestar Galactica (δυστυχώς τέλειωσε, αλλά έρχεται η Caprica που αποτελεί την ιστορία πριν το μεγάλο πόλεμο)
24
CSI LV
Criminal Minds
Numb3rs
Heroes
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
2 μήνες στην Κίνα
Μια και βλέπεις τώρα το Galactica και για την περίπτωση που δεν το έχεις εντοπίσει, υπάρχουν και διάφορα extras όπως, mini series, web series, movies, τα οποία παρμβάλονται στις κανονικές σεζόν.

Θα τα βρεις εδώ.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
Ξέχασα να αναφέρω και το "Dexter" το οποίο στο πρώτο επεισόδιο σίγουρα το μισείς. Αν του δώσεις δεύτερη ευκαιρία είναι πολύ καλό.

Επίσης, αν και δεν είναι αμερικάνικη αλλά αγγλική σειρά, αν σας αρέσει το στυλ ocean's eleven δώστε μια ευκαιρία στο πολύ καλό σίριαλ "Hustle". Εχει μόνο 6 επεισόδια και έχει ολοκληρωθεί και η 5η σεζόν.
 

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
λοιποοοον...
ανεργη ούσα, εχω λιώσει στις σειρές!
έχουμε κ λεμε:

lost (αν κ το χουνε τραβήξει το θεμα, δεν ξενερωνουμε ποτε!:haha:)
desperate housewives (νομιζω οτι αυτος ο κυκλος ειναι καλυτερος απο τον προηγουμενο)
ugly betty (περιμενα οτι θα ειναι χαζο, αλλα δεν ειναι, αληθειαααα)
dexter (εχω δει μονο τον τελευταιο κυκλο κ μου αρεσε πολυ το θεμα-πρωταγωνιστης
serial killer :lol:)
heroes (επισης κανει ενιοτε κοιλια αλλα το βλεπω φανατικα, μαλιστα καπου διαβασα ότι
παιζει να το κοψουνε σνιφ)
south park
simpsons

prison break (μονο τον 1 κυκλο μετα κουραστηκα)
dr house
monk
pushing daisies
veronica mars (αυτα τα βλέπω όποτε κατσει-οποτε κανω διαλειμμα απο τα αλλα :bleh:)

και φυσικα friends!
-αμα εχω ξεχασει τπτ θα συμπληρωσω!:bleh::haha:
μην με περασετε για πολυ τηλεορασακια, tv δεν βλεπω, μόνο ταινιες κ αυτες τις σειρες!:rolleyes:
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Δοκιμάστε και το Rome.
Εξαιρετική σειρά που κράτησε 2 σεζόν.
Θα τη βρείτε και στα video-club.
Είναι πολύ ωραία σειρά που φυσικά ξέρετε πότε θα τελειώσει και όχι όπως στις υπόλοιπες που ξεροσταλιάζουμε να περιμένουμε τη συνέχεια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.661
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom