Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.649
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Για τους φανατικούς του Star Trek

Τέλειωσε ο 2ος κύκλος του Star Trek: Picard ο οποίος ήταν αρκετά καλός. Απομένει ένας κύκλος για του χρόνου (ήδη γυρισμένος), πιθανότατα ο τελευταίος.

Επίσης ξεκίνησε νέα σειρά το Star Trek: Strange News Worlds που είναι prequel του αρχικού (Star Trek: The Original Series).

Όλα στο Amazon Prime.
 
Last edited:

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.960
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Συνεχίζω στην τρίτη σεζόν του You και νομίζω ότι αρχίζει και ξεχειλώνει λίγο. Από τις κλασικές περιπτώσεις που οι δημιουργοί προσπαθούν να το "τραβήξουν" όσο πάει. Αυτό μου θυμίζει. Εγώ προειδοποίησα.
Θα την πρότεινα αν έχετε παρέα να τη βλέπετε μαζί, να σχολιάζετε και να σας φτιάχνει η διάθεση :p
@psilos3 , κουράγιο!

Εγώ πάλι τελείωσα και το τρίτο κύκλο του You βλέποντας το με ιδιαίτερη ικανοποίηση, δε μπορώ να πω ότι το βαρέθηκα όπως λέτε, νομίζω κάνει και μια ανέλπιστη στροφή στο τελευταίο επεισόδιο του Β κύκλου. Ήταν καλούτσικο.

Τώρα βλέπω το Ted Lasso για το χαλάρωμα που προτάθηκε εδώ, πολύ ευχάριστο.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Είδαμε δυο επεισόδια από το bad vegan, κοιταχτηκαμε μεταξύ μας και είπαμε WTF ???
 
Μηνύματα
619
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Ξεκίνησα το Unsolved που είναι σειρά για την δολοφονία του Biggie και του Tupac.

Η σειρά είναι προφανώς με φανταστική πλοκή καθώς οι δολοφονίες αυτές δεν εξιχνιάστηκαν ποτέ αλλά κάποια γεγονότα είναι πραγματικά.

Είναι πολύ καλή σειρά και με πολύ ωραία μουσική, τουλάχιστον για οποίον ακούει αυτό το είδος.
 

Sevro

Member
Μηνύματα
130
Likes
824
Ό,τι πιο feel-good έχω δει σε ΛΟΑΤΚΙ σειρά χωρίς υπερβολικά δράματα. Και μια εμφάνιση έκπληξη της λατρεμένης μου Ολίβια Κόλμαν
Βασισμενη στα best-selling κομικς της Alice Oseman, που ειναι και η σεναριογραφος και παραγωγος της σειρας.

Talk of the town στη Βρετανια τις τελευταιες 3 εβδομαδες, οι ηθοποιοι απεκτησαν 3 εκατομμυρια followers ξαφνικα και τους κηνυγανε για συνεντευξεις ολα τα περιοδικα και τα entertainment media του νησιου.
 
D

Delmem38110

Guest
Βασισμενη στα best-selling κομικς της Alice Oseman, που ειναι και η σεναριογραφος και παραγωγος της σειρας.

Talk of the town στη Βρετανια τις τελευταιες 3 εβδομαδες, οι ηθοποιοι απεκτησαν 3 εκατομμυρια followers ξαφνικα και τους κηνυγανε για συνεντευξεις ολα τα περιοδικα και τα entertainment media του νησιου.
και ένα γκοσιπ από μένα. με τόσα λεφτά που ξόδεψε η παραγωγή, δεν θα μπορούσε να βάλει τα πίσω δόντια στον τσαρλι; είναι άσχημο όταν χαμογελάει...
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
3.395
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καλιφόρνια-Χαβάη
και ένα γκοσιπ από μένα. με τόσα λεφτά που ξόδεψε η παραγωγή, δεν θα μπορούσε να βάλει τα πίσω δόντια στον τσαρλι; είναι άσχημο όταν χαμογελάει...
Αν και προς Θεού δεν είμαι ειδικός, προσωπικά μου φάνηκε μάλλον ψιλο low-budget παραγωγή
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.555
Likes
12.626
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Κάποιοι ανέφεραν προ καιρού με ενθουσιασμό το 24, είπα να το δοκιμάσω κι έφτασα αισίως στον 5ο κύκλο!!
Εντάξει, καταιγιστικός ρυθμός, συνεχείς ανατροπές, καταπληκτικός ο Κήφερ Σάδερλαντ αλλά με κούρασε πια η ανελέητη αμερικανιά, ο πάντα ηθικός Πρόεδρος των Ηνωμένων Πολιτειών και αυτή η CTU wtf...αντιτρομοκρατική υπηρεσία είναι ή παιδική χαρά με τόσο κόσμο που καταφέρνει να σπάσει τα πρωτόκολλά της; :haha:
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.960
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Κάποιοι ανέφεραν προ καιρού με ενθουσιασμό το 24, είπα να το δοκιμάσω κι έφτασα αισίως στον 5ο κύκλο!!
Δεν είναι σειρά, είναι ναρκωτικό...
Οτι καλύτερο έχουμε δει.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.960
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Μου βγάζει 24, 2001 και 24 Legacy, 2016 και 24 redemption 2008, για ποιο μιλάμε?
Το πρώτο το ορθόδοξο!
Το legacy είναι μια φόλα και μισή, χωρίς τον Jack Bauer και το redemption η ταινία γυρισμένη στην Αφρική που συνδέει 6ο και 7ο κύκλο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.686
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom