Ανέκδοτα

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.681
Likes
16.556
Να μην ψηφισουμε τους ιδιους..Και λες να ψηφισουμε τους αλλους..;;
Ξερεις τι θα λενε μετα οι αλλοι;;
"Χε χε χε,σας την φεραμε ξανα,ΕΜΕΙΣ είμαστε οι ίδιοι που νόμισες ότι ειμαστε οι αλλοι"
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.815
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Τα ... λαμόγια
Αρχές Ιανουαρίου ο Αϊ Βασίλης πετάει με αεροπλάνο πάνω από την Ευρώπη και μοιράζει παντού ΛΑΜΟΓΙΑ για το 2013.
Περνάει πάνω από τη Γερμανία...
- Πόσους ρίχνουμε εδώ; τον ρωτάει ο πιλότος
- Ρίξε 500, του απαντάει ο Άγιος.
Περνάει πάνω από τη Γαλλία...
- Πόσους ρίχνουμε εδώ;
- Ρίξε 1000.
Περνάει πάνω από την Ιταλία...
- Πόσους ρίχνουμε εδώ;
- Ρίξε 2000.
Περνάει πάνω από την Ελλάδα...
- Πόσους ρίχνουμε εδώ;
- Πλάκα μου κάνεις ρε; Από 'δω φορτώνουμε, το ξέχασες;
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
-Μπαμπη γιατί περπατάς σα χεσμένος;
- Αστα ρε μ****κα, πονάει ο κ*λος μου...
- Γιατί, τι έγινε?
- Εκεί που περπατούσα χτες βράδυ για να ξεχάσω τον χωρισμό μου με την Καιτούλα, σκοντάφτω σε ενα παλιό λυχνάρι, βγαίνει ένα τζίνι και μου λέει "Εχεις μια ευχή"..
- Ελα ρε!!! καλά, και τι του είπες?
-"Γ*μ*σε μας και συ βραδιάτικα"....
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.123
Likes
24.362
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Το ανέκδοτο με τον… Στουρνάρα
Μια ομάδα 4 ατόμων σταματάει τα διερχόμενα στην Κηφισίας αυτοκίνητα. Σταματάνε ένα ταξί, κατεβάζει ο οδηγός το τζάμι.. - Τι συμβαίνει ρε παιδιά; - Ακουστέ είναι θέμα παγκόσμιας ειρήνης… Εχουν απαγάγει τον Στουρνάρα τρομοκράτες και ζητάνε λύτρα 100.000.000 $ για την απελευθέρωσή του… Αλλιώς απειλούν ότι θα τον λούσουν με βενζίνη και θα του βάλουν φωτιά… όπως καταλαβαίνετε είμαστε αναγκασμένοι να κάνουμε έρανο.. Έκπληκτος ο ταξιτζής ρωτάει… «καλά ρε παιδιά», να δώσω …συνήθως πόσα δίνουν οι υπόλοιποι; - Απο 5 λίτρα και πάνω!!
- See more at: http://arouraios.gr/2013/12/to-anekdoto-me-ton-stournara/#sthash.De6r3aXF.dpuf
 
Last edited:

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.681
Likes
16.556
- Ο άνθρωπος οδηγούσε Volkswagen στη Λούτσα, πόσο πιο αντισυστημικός;

- Όχι μόνο αναλάμβανα το Μισέλ δωρεάν, αλλά θα πλήρωνα για να είμαι υπερασπιστής Του.

- Και γιατί δηλαδή χρειάζεται πινακίδες το αυτοκίνητο του Μιχάλη; Όλοι δεν ξέρουν ποιος είναι;

- Συναυλία αλληλεγγύης στον Μιχάλη Λιάπη στη Συγγρού. Απόψε στις 21:00.

- Γεια σου Λιάπη... Σουμάχερ!

- Κάτω τα χέρια από τον Michel de Liapis!

- Σάλος με σωσία πρώην Υπουργού που οδηγούσε παράνομο όχημα.

- Εμένα με προβληματίζει ότι συνελήφθη στη Λούτσα, ο Μιχάλης ο Λιάπης. Μα στη Λούτσα; Έλεος!

- Το μνημόνιο οδήγησε τον Λιάπη στην εξαθλίωση και στην παρανομία.

- Είμαι σίγουρος, παίρνει παράνομα ρεύμα από τη ΔΕΗ.

-Ήθελε να φορτίσει την μπαταρία απλά το τζίπ ήταν κολλημένο πάνω της.

-Επίσημη ονομασία: Μισέλ - Ντε Ρομπ - Λιάπης ή αλλιώς ελληνιστί Μιχάλης Λιάπης ο Ρόμπας. Διότι ρόμπας γεννιέσαι δε γίνεσαι...

-Πρώτα απ'ολα μου εκανε εντυπωση η ειδηση οτι ο Μιχάλης Λιάπης μπορει κ οδηγει.Ουτε για αυτο δεν τον ειχα ικανο!

-Τουλάχιστον ο Μιχάλης Λιάπης σταμάτησε στο σήμα της τροχαίας και δεν πυροβόλησε τους αστυνομικούς! Να του το αναγνωρίσουμε αυτό!

-Μετά τον Μιχαλολιάκο, ο Μιχάλης Λιάπης. Τι διάολο, αλφαβητικά τους συλλαμβάνουν;

-Τρομοκρατικό χτύπημα ετοίμαζε ο Μιχάλης Λιάπης, τι όχι; (Αυτός που τόγραψε πολύ homeland έβλεπε)...

 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
- Ο άνθρωπος οδηγούσε Volkswagen στη Λούτσα, πόσο πιο αντισυστημικός;

- Όχι μόνο αναλάμβανα το Μισέλ δωρεάν, αλλά θα πλήρωνα για να είμαι υπερασπιστής Του.

- Και γιατί δηλαδή χρειάζεται πινακίδες το αυτοκίνητο του Μιχάλη; Όλοι δεν ξέρουν ποιος είναι;

- Συναυλία αλληλεγγύης στον Μιχάλη Λιάπη στη Συγγρού. Απόψε στις 21:00.

- Γεια σου Λιάπη... Σουμάχερ!

- Κάτω τα χέρια από τον Michel de Liapis!

- Σάλος με σωσία πρώην Υπουργού που οδηγούσε παράνομο όχημα.

- Εμένα με προβληματίζει ότι συνελήφθη στη Λούτσα, ο Μιχάλης ο Λιάπης. Μα στη Λούτσα; Έλεος!

- Το μνημόνιο οδήγησε τον Λιάπη στην εξαθλίωση και στην παρανομία.

- Είμαι σίγουρος, παίρνει παράνομα ρεύμα από τη ΔΕΗ.

-Ήθελε να φορτίσει την μπαταρία απλά το τζίπ ήταν κολλημένο πάνω της.

-Επίσημη ονομασία: Μισέλ - Ντε Ρομπ - Λιάπης ή αλλιώς ελληνιστί Μιχάλης Λιάπης ο Ρόμπας. Διότι ρόμπας γεννιέσαι δε γίνεσαι...

-Πρώτα απ'ολα μου εκανε εντυπωση η ειδηση οτι ο Μιχάλης Λιάπης μπορει κ οδηγει.Ουτε για αυτο δεν τον ειχα ικανο!

-Τουλάχιστον ο Μιχάλης Λιάπης σταμάτησε στο σήμα της τροχαίας και δεν πυροβόλησε τους αστυνομικούς! Να του το αναγνωρίσουμε αυτό!

-Μετά τον Μιχαλολιάκο, ο Μιχάλης Λιάπης. Τι διάολο, αλφαβητικά τους συλλαμβάνουν;

-Τρομοκρατικό χτύπημα ετοίμαζε ο Μιχάλης Λιάπης, τι όχι; (Αυτός που τόγραψε πολύ homeland έβλεπε)...

Δυστυχώς όλα αυτά θα μπορούσαν να ήταν αστεία, αν δεν ήταν σοβαρά...
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Τον φαγατε ρε τον ανθρωπο. Ο Batman δεν ειχε καθολου πινακιδες και δεν ειπατε κουβεντα τοσα χρονια. Αλλα ετσι ειναι ο ελληνας, για οτι γινεται στο Αμερικα δεν τρεχει καστανο, αμα γινει κατι εδω σας ξυνιζει.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.849
Likes
19.072
Τον φαγατε ρε τον ανθρωπο. Ο Batman δεν ειχε καθολου πινακιδες και δεν ειπατε κουβεντα τοσα χρονια. Αλλα ετσι ειναι ο ελληνας, για οτι γινεται στο Αμερικα δεν τρεχει καστανο, αμα γινει κατι εδω σας ξυνιζει.
Κάτω τα χέρια από το Μπάτμαν. Αθώος!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.330
Μηνύματα
888.465
Μέλη
38.995
Νεότερο μέλος
ntinio

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom