Αναβάθμιση 2019

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Στις ταξιδιωτικές ιστορίες υπο εξέλιξη οι κατηγορίες (χώρες) δεν είναι με αλφαβητική σειρά.
Για να βοηθήσω είναι αλφαβητικά πρώτα όλες της Ευρώπης, μετά της Αφρικής κτλ.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
757
Likes
1.113
Οι ειδοποιήσεις είναι οκ σε όλους?
Έχω την εντύπωση ότι το καμπανάκι δεν έχει ειδοποιήσεις για όλα τα θέματα που παρακολουθώ και έχουν νέο σχόλιο.
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip B. Αμερική
Έχουμε κάποια ενημέρωση για τις ημερομηνίες των ταξιδίων στο χάρτη; Σχεδόν όλα είναι με ημερομηνία την 1η ημέρα του μήνα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Ο developer που βοηθούσε με το χάρτη εξαφανίστηκε, ως εκ τούτου δεν έχω κάποιο update σχετικά.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Καλά που μου το θύμισες, το είχα βάλει σε αναμονή για να φτιάξω την ενότητα τέλος Γενάρη και ξέμεινε. Πάω να το φτιάξω τώρα.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.088
Likes
44.917
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Κάτι που δε ξέρω αν αναφέρθηκε προηγουμένως.
Κάτω από το όνομα χρήστη υπήρχαν πληροφορίες όπως αριθμός δημοσιεύσεων και κυρίως επόμενο & ονειρεμένο ταξίδι. Αν και για το πρώτο μπορεί να δει κανείς κάνοντας κλικ πάνω στο username, για τα άλλα δυο δεν υπάρχει αντίστοιχη δυνατότητα.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Επίσης και το φύλο δεν φαινόταν πιο εύκολα παλαιότερα;Τώρα πρέπει να το ψάξεις στις πληροφορίες.Η κάνω λάθος;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Έτοιμες οι αγγελίες: https://www.travelstories.gr/community/threads/Κανονισμός-Ενότητας-Αγγελιών.63276/

Κάτι που δε ξέρω αν αναφέρθηκε προηγουμένως.
Κάτω από το όνομα χρήστη υπήρχαν πληροφορίες όπως αριθμός δημοσιεύσεων και κυρίως επόμενο & ονειρεμένο ταξίδι. Αν και για το πρώτο μπορεί να δει κανείς κάνοντας κλικ πάνω στο username, για τα άλλα δυο δεν υπάρχει αντίστοιχη δυνατότητα.
Έτοιμα και αυτά, τα είχα ξεχάσει :rolleyes-80:
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλό θα ήταν να προσθέσεις Prefixs, ώστε να μπορουμε να βάζουμε [SOLD], [ΖΉΤΗΣΗ], [ΣΕ ΕΚΚΡΕΜΌΤΗΤΑ], [ΧΑΡΊΖΩ].
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.504
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom