Αναγνωριστικη καταδυση στο βυθισμενο καϊκι "Bora"

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
Φιλε μου george βουταω οσο μπορω και κανε κι εσυ το ιδιο γιατι η ελλειψη αζωτου... δεν κανει καλο...:haha::haha::haha:
φιλε buddy καλα τα λες αλλα με 2 μπεμπες 9 μηνων ειναι δυσκολο προς το παρον να την κανω για βουτια,
ελπιζω το καλοκαιρι να καταφερω καμια κυριακη πρωι να την κανω.
αν και εχω στεγνωσει λιγους μηνες τωρα.. οταν μπορουσα του αλλαζα τα φωτα. η στολη δεν στεγνωνε ποτε.
θα επανελθω ομως;);)
κανε οσες βουτιες μπορεις. καθε βουτια σου και μια νεα εμπειρια..
με προσοχη και σοβαροτητα. αντε καλες αναδυσεις
 

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
φιλε buddy καλα τα λες αλλα με 2 μπεμπες 9 μηνων ειναι δυσκολο προς το παρον να την κανω για βουτια

ωχ σε καταλαβαινω εχεις πολλα πανω απο το κεφαλι σου... αλλα δεν πειραζει που θα παει θα βρεθει λιγος χρονος για καμια βουτια...καλοκαιριαζει οπου να 'ναι και ολο και καμια εξορμηση θα ξεκλεψεις...

εγω απο την αλλη που δεν εχω ακομα τετοια μπλεξιματα προσπαθω συνεχεια οσο μπορω να βουταω σε ωραια μερη:clap::clap:

να σε ρωτησω κατι μιας και εισαι πιο παλιος... οταν θελεις να βρεις πληροφοριες για τη θεση, το βαθος κτλ ενος ναυαγιου που ανατρεχεις συνηθως???
στο ρωταω αυτο γιατι εχω ακουσει για ενα υποβρυχιο εξω απο την παραλια της φακιστρας στο πηλιο και δεν μπορω να βρω πληροφοριες...:roll:
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
ωχ σε καταλαβαινω εχεις πολλα πανω απο το κεφαλι σου... αλλα δεν πειραζει που θα παει θα βρεθει λιγος χρονος για καμια βουτια...καλοκαιριαζει οπου να 'ναι και ολο και καμια εξορμηση θα ξεκλεψεις...

εγω απο την αλλη που δεν εχω ακομα τετοια μπλεξιματα προσπαθω συνεχεια οσο μπορω να βουταω σε ωραια μερη:clap::clap:

να σε ρωτησω κατι μιας και εισαι πιο παλιος... οταν θελεις να βρεις πληροφοριες για τη θεση, το βαθος κτλ ενος ναυαγιου που ανατρεχεις συνηθως???
στο ρωταω αυτο γιατι εχω ακουσει για ενα υποβρυχιο εξω απο την παραλια της φακιστρας στο πηλιο και δεν μπορω να βρω πληροφοριες...:roll:

ελπιζω να ερθει γρηγορα η ωρα που θα καταφερω να την κανω τα κυριακατικα πρωινα για βουτια αλλα και εκει υπαρχει θεμα. τα 6 τελευταια χρονια το καταδυτικο μου ζευγαρι ειναι η γυναικα μου οποτε πρεπει να μπορεσουμε να την κανουμε και οι 2;);)


μπες στο www.scubadive.gr γραψε οτι θες και να εισαι σιγουρος οτι οι φιλοι μου εκει θα σου πουνε οτι ψαχνεις.
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαλτα
Ταξίδι-Όνειρο
Ζανζιβαρη
Buddy mia mikri dosi azwtoy ayrio stis ''plakes'' ston Volo!To noy soy stin fwtografiki mixani!
 

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
Buddy mia mikri dosi azwtoy ayrio stis ''plakes'' ston Volo!To noy soy stin fwtografiki mixani!

ασε ρε συ πετρο αυτος ο παλιοκαιρος μας εχει χαλασει τα σχεδια 10 φορες μεχρι τωρα...:roll::roll: αμαν αυτοι οι αερηδες τι θελουν να κανω καμια θυσια σε κανενα βωμο για να κοπασουνε...:haha::haha::haha:

θα παω να μαθω ολους τους ναυτικους κομπους που υπαρχουν για να δεσω τη φωτογραφικη να δω τοτε θα φυγει???:cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.144
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom