ΗΠΑ Αναζήτηση εισιτηρίων για Η.Π.Α.

evi01

Member
Μηνύματα
1.089
Likes
1.658
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Πώς θα ξεμείνεις; Θα φύγεις με την επόμενη πτήση, λίγες ώρες μετά.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Αυτό έχει και λίγο το ρίσκο να ξεμείνω :) Σωστά;
Μπα, για να έχει αυτό το περιθώριο η εταιρεία κάτι ξέρει. Το πολύ να σας περιμένουν αν αργήσετε λίγο. Κλείσε και το πολύ πετάτε μπίζνες στη μια αν κάτσει στραβή, που δε το νομίζω.
 

Roadrunner

Member
Μηνύματα
60
Likes
15
Πώς θα ξεμείνεις; Θα φύγεις με την επόμενη πτήση, λίγες ώρες μετά.
θα σκεφτώ τι θα κάνω τελικα... ευχαριστώ πολύ!

Μπα, για να έχει αυτό το περιθώριο η εταιρεία κάτι ξέρει. Το πολύ να σας περιμένουν αν αργήσετε λίγο. Κλείσε και το πολύ πετάτε μπίζνες στη μια αν κάτσει στραβή, που δε το νομίζω.
Θα δω τι θα κάνω ελπίζω να πάει καλα... μπιζνεσ τι εννοείς:
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
465
Likes
1.518
Κλείσε την Swiss με την 1 ωρα . Θα σε έχουν στην λίστα για transit και αν για οποιοδήποτε λόγο δε πετάξεις θα σε βάλουν στην επόμενη.. αν χασεις την πτηση, μπορεί να έχεις και κανένα δωράκι στο υπερατλαντικο στην επόμενη ;) . Το πιο πιθανό είναι πιο θα σε τρέξουν και θα προλάβεις κανονικά, η Ζυρίχη δεν είναι ούτε Φρανκφούρτη ούτε Κων/πόλη.
 

Roadrunner

Member
Μηνύματα
60
Likes
15
Κλείσε την Swiss με την 1 ωρα . Θα σε έχουν στην λίστα για transit και αν για οποιοδήποτε λόγο δε πετάξεις θα σε βάλουν στην επόμενη.. αν χασεις την πτηση, μπορεί να έχεις και κανένα δωράκι στο υπερατλαντικο στην επόμενη ;) . Το πιο πιθανό είναι πιο θα σε τρέξουν και θα προλάβεις κανονικά, η Ζυρίχη δεν είναι ούτε Φρανκφούρτη ούτε Κων/πόλη.
Ευχαριστώ πολύ!
 

Lexuss

Member
Μηνύματα
312
Likes
169
υπαρχει καμια προσφορα για μαιαμι για σεπτεμβριο? Βλεπω στο skyscanner λιγο τσιμπιμενες οι τιμες απο θεσσαλονικη για miami. υπαρχει καμια μηχανη αναζητησης αλλη να ψαξω για καλυτερες τιμες?
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.841
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
υπαρχει καμια προσφορα για μαιαμι για σεπτεμβριο? Βλεπω στο skyscanner λιγο τσιμπιμενες οι τιμες απο θεσσαλονικη για miami. υπαρχει καμια μηχανη αναζητησης αλλη να ψαξω για καλυτερες τιμες?
fly4free.com κάνε εγγραφή για τυχόν προσφορές προς Αμερική, βγαίνουν κάποιες κατα καιρούς.

go.travelstories.gr επίσης για μηχανή αναζήτησης, είναι από το travelstories και κατά καιρούς έχω δει καλύτερες τιμές από skyscanner.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Δε ξέρω αν πρέπει να ποστάρω εδώ τη σχετική ερώτηση αλλά όποιος γνωρίζει ας μου πει παρακαλώ.

Σε ταξίδι transit μέσω Καναδά προς ΗΠΑ, με ενιαίο εισιτήριο, πρέπει να βγούμε έξω, να παραλάβουμε αποσκευή και να ξανακάνουμε τσεκ ιν? Ή ισχύει ότι ισχύει συνήθως για τράνζιτ?
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.770
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom