Αυστρία Αναζήτηση πληροφοριών για Βιέννη

lazaros86

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
ζωη ποδηλατο

νομιζω πως με αδικεις λεγοντας μου πως δεν επιτρεπονται οι προσωπικες επιθεσεις, διοτι δεν νιωθω υπολογος ενωπιον σας κι αυτο γιατι δεν το ξεκινησα εγω, αν στη ζωη μου σιχαινομαι κατι ειναι τους ανθρωπους που ειρωνευονται και εξευτελιζουν τους συνανθρωπους τους με τροπο τετοιο ωστε να τα ισοπεδωνουν ολα. επειδη ομως νιωθω ως ανθρωπος ανωτερο ον,ζητω συγνωμη σε οσους με τα λεγομενα μου προσεβαλα και αδικησα. :(
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ρε μπαγάσα άσε τα μαθήματα σε παρακαλώ...
Παλεύεις να πας στη Βιέννη και καλά κάνεις, αλλά λυπήσου μας... έχουν ανοίξει είκοσι θέματα για την Βιέννη και αντί να καθήσεις να διαβάσεις και να λύσεις όλες τις απορίες σου ρωτάς τα ίδια και τα ίδια... και δεν φτάνει αυτό παρεξηγήθηκες που στην είπε ο άλλος και άρχισες τα μαθήματα... κάτσε διάβασε , μάζεψε ότι απορίες έχεις και μετά πόσταρε... αν δεν το θέλεις τουλάχιστον μην τσαντίζεσαι με αυτούς που δικαίως στην λένε...
 

nikost

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
γεια σας πρωτο μου ποστ στο φορουμ σας. θελω να παω στη βιεννη στις 24/9 2010 και επιστροφη στις 20/12/ 2010 αλλα μου βγαινουν πολυ ακριβα τα εισητιρια δηλαδη δε μπορω να βρω φτηνα εισητηρια μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει?
 

Kerveros

Member
Μηνύματα
53
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Cercedilla, Spain
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.018
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
γεια σας πρωτο μου ποστ στο φορουμ σας. θελω να παω στη βιεννη στις 24/9 2010 και επιστροφη στις 20/12/ 2010 αλλα μου βγαινουν πολυ ακριβα τα εισητιρια δηλαδη δε μπορω να βρω φτηνα εισητηρια μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει?
Ναι, μπορεί. Ένας ταξιδιωτικός πράκτορας.
 

sophakos

Member
Μηνύματα
135
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία κ δε συμμαζεύεσαι!
Ταξίδι-Όνειρο
Αίγυπτος
travelplanet24.com εγώ έχω κλείσει από δω φέτος...είναι καλό γιατί σου κάνει συνδυασμούς αεροπορικών εταιριών....και διαλάγεις ώρα και τιμή που σε συμφέρει!
 

evageliav

Member
Μηνύματα
14
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ρωμη-φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
σκανδιναβικες χωρες
καλησπερα,θα ηθελα να με βοηθησετε στα σχεδια που εχω για ταξιδι στη βιεννη.να προτιμησω τελος σεπτεμβρη ή τελος νοεμβρη με αρχες δεκεμβρη?ευχαριστω
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
καλησπερα,θα ηθελα να με βοηθησετε στα σχεδια που εχω για ταξιδι στη βιεννη.να προτιμησω τελος σεπτεμβρη ή τελος νοεμβρη με αρχες δεκεμβρη?ευχαριστω
Αν και έχεις ποστάρει σε λάθος τοπικ σου λέω ότι τέλος Σεπτέμβρη θα έχει καλύτερο καιρό, αλλά αρχές Δεκέμβρη θα λειτουργούν οι Χριστουγεννιάτικες αγορές και η πόλη θα είναι στολισμένη. Διαλέγεις και παίρνεις.
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
καλησπερα,θα ηθελα να με βοηθησετε στα σχεδια που εχω για ταξιδι στη βιεννη.να προτιμησω τελος σεπτεμβρη ή τελος νοεμβρη με αρχες δεκεμβρη?ευχαριστω
Εμείς πέρσι είχαμε πάει αρχές Νοεμβρίου, είχε αρκετό κρύο αλλά όχι και παγωνιά, είχαν αρχίσει το στόλισμα, αλλά αυτό που ήταν όλα λεφτά ήταν τα χρώματα της φύσης,όλες οι αποχρώσεις του πρασινοκόκκινου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.912
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom