Αυστρία Αναζήτηση πληροφοριών για Βιέννη

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Σήμερα εκλεισα εισιτήρια για Βιέννη για 26-30/11. Και τωρα έμεινε το ξενοδοχείο, Θέλω να μ προτείνετε καπιο κεντρικό γύρο στα 100E τ
βραδιά. Βασικά ψάχνω άτομα που πήγαν για τα μ δώσουν πληροφορίες για να περάσω όσο καλύτερα γίνετε.

εχω μεινει εδω
εισαι περίπου στα 500ευρω 4 βραδυα αλλά ο υπνος και το πρωινό ειναι εμπειρία !!!
και εισαι και μια ανασα με τα πόδια απο το κέντρο ( πλατεία Αγιου Στεφάνου )
https://secure.hilton.com/en/hi/res...onid=AIUFOU4V4JIIKCSGBIVMVCQ?_requestid=14984

ΥΓ.ο taver που ξεμεινε και αυτος εδω Αθηνα σημερα να παρει θεση για το HILTON
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Σήμερα εκλεισα εισιτήρια για Βιέννη για 26-30/11. Και τωρα έμεινε το ξενοδοχείο, Θέλω να μ προτείνετε καπιο κεντρικό γύρο στα 100E τ
βραδιά. Βασικά ψάχνω άτομα που πήγαν για τα μ δώσουν πληροφορίες για να περάσω όσο καλύτερα γίνετε.
Δες και αυτό Booking.com: Hotel Astoria, Vienna, Αυστρία - 393 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
έχω μείνει εδώ και είναι πολύ καλό και πάνω στον κεντρικό δρόμο Kärntnerstraße, αλλά πιο ακριβό από τα 100 ευρό, βγαίνει στα 507 με μη επιστρέψιμη χρέωση και χωρίς πρωινό.
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Δες και αυτό Booking.com: Hotel Astoria, Vienna, Αυστρία - 393 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
έχω μείνει εδώ και είναι πολύ καλό και πάνω στον κεντρικό δρόμο K?rntnerstra?e, αλλά πιο ακριβό από τα 100 ευρό, βγαίνει στα 507 με μη επιστρέψιμη χρέωση και χωρίς πρωινό.
Τα κρεβάτια είναι διπλα;
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Τα κρεβάτια είναι διπλα;
Ναι είναι διπλά

Standard room
Room Facilities

1 double bed. Premium bedding. Cotton sheets. City view and/or Courtyard view. In-room safe. Wireless high-speed Internet access (complimentary). Cable television service. Direct-dial phone. Minibar. Shower/tub combination. Hair dryer. Complimentary toiletries. Complimentary newspaper.
 

marilou1981

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
μιλανο-μοναχο-σικαγο
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
το ξενοδοχειο που μεναμε εμεις λεγεται "ROYAL VIENNA".Είναι ένα πολύ καλο ξενοδοχείο με πρωινό,στην πλατεια του Αγίου Στεφάνου!Πολύ κεντρικό σημείο,(βλεπε 'δικη μας' Ερμου), 50μέτρα απο την εκκλησία κ τον σταθμό του μετρό!Τον μάρτιο είχε 70Ε,πολύ καλή εξυπηρέτηση κ μεγάλο δωμάτιο.Νομίζω αξίζει να το ψάξεις!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Despina A

Member
Μηνύματα
18
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία-Ν.Αμερική
Novotel

Από την εως τώρα εμπειρία μου, στα Novotel το superior με double bed ειναι αυτο που θέλεις. Το ένα ή δύο εξτρα κρεβάτια , αφορούν τον καναπέ που ανοίγει....Αρα η δεύτερη επιλογή (αν δεν υπάρχουν παιδιά) σου ταιριάζει.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Πάντως λίγο δυσκολα θα βρεις τις ημερομηνίες που θες φθηνό
ειναι full seazon και με χριστουγεννιάτικη αγορά σε εξέλιξη

το royal που κοιταξα το expedia το δίνει 220 $ την βραδυα !
ενω το gtahotel.com το δινει 135 ευρώ
απο location παντως ειναι πολύ καλό !!!
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Παιδιά Παρασκευή πεταω για Βιέννη και μέχρι τότε μπορει θα σας πρηξω λίγο με μερικές ερώτησης/απορίες

1- βιεννα καρτ μπορώ να βγάλω απο το αεροδρόμιο; Αν ναι απο που;
2- το βράδυ υπάρχουν μαγαζιά για φαγητό;
3- έχετε να προτείνετε 3-4 μέρη για καλο φαγητό;

Αυτά προς το παρών....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.242
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom