Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

DespoinaH

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα, θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος αν γνωρίζει πως μπορώ να δηλώσω βαλίτσα ενώ εχω κάνει ήδη κράτηση των εισιτηρίων χωρίς check in
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Οταν θα κανεις το τσεκ ιν θα σου βγαλει τη δυνατοτητα να προσθεσεις και βαλιτσα.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
σε ευχαριστούμε που μπήκες ρώτισες και δε θα σε ξαναδούμε
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
έχεις και την Wizz Air που κάνει το ίδιο δρομολόγιο
εχει τσιμπημενες τιμες για low cost..ή έστω η ryanair είχε αχτύπητες τιμές τύπου 20 πανελα, 15...αχ αιωνία η μνήμη :D
Θανάση τελικά για τη wizzair discount card έγραψες?είχα μείνει στο post σου που έλεγες οτι θα γραψεις λεπτομέρειες. ;)
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Καλησπέρα παιδιά, ξέρουμε γιατί δεν έχει φορτωθεί ακόμα το Θεσσαλονίκη-Χανιά;
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
ωχ βρε παιδιά πολύ ανεβασμένες οι τιμές της ryanair τώρα τελευταία λέτε να παραμείνουν έτσι;;;υπάρχει καμμιά περίπτωση μείωσης ή ατυχήσαμε χάσαμε και αυτήν την ελπίδα;;;
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Αυτό μόνο ο πρόεδρος της μπορεί να το απαντήσει με σιγουριά.
Δεν ξέρω τώρα και για ποιο δρομολόγιο αναφέρεσαι αλλά για Θεσσαλονίκη-Ρώμη πχ. απευθείας αυτή την στιγμή μόνο η Ryanair έχει πτήση.Οπότε φυσικό είναι να μην βγάζει τις εντελώς ξεφτίλα τιμές που είχαμε συνηθίσει ενώ από Απρίλιο που θα μπει πάλι η alitalia στο παιχνίδι και θα υπάρχει ανταγωνισμός νομίζω θα ξαναβγάλει καλύτερες προσφορές.
 

mariaki

Member
Μηνύματα
17
Likes
1
Καλημέρα!Έχω κλείσει εισιτήρια για Λονδίνο και δεν έχω δηλώσει extra βαλίτσα.Υπάρχει περίπτωση να χρειαστώ μια extra βαλίτσα μόνο κατά την επιστροφή αλλά δεν είναι σίγουρο...Ποια η χρέωση αν δηλώσω βαλίτσα στο online check in και ποια αν το κάνω στο αεροδρόμιο στο Λονδίνο;Σας ευχαριστώ.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Θα κανεις τσεκ ιν μονο την πτηση της αναχωρησης.

Την πτηση της επιστροφης θα την κανεις σε ενα ιντερνετ καφε στο λονδινο αφου φανταζομαι οτι 10+ πριν την πτηση θα ξερεις σιγουρα αν σου χρειαζεται βαλιτσα ή οχι.

Ολα αυτα γιατι σε συμφερει να την προσθεσεις στο τσεκ ιν και οχι στο αεροδρομιο.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.142
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom