Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Τελικα πηρα τηλεφωνο στην ryanair και δεν υπαρχει καποιο προβλημα με τον τιτλο.
Γνωριζει κανεις πως γινετε το online check-in?Mην κανω παλι κανενα λαθος.
μονος μου τα γράφω, μόνος μου τα διαβάζω :(
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.873
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Θανάση,μην απογοητεύεσαι,εμείς εδώ είμαστε,κουράγιο....
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.546
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Υπό ίδρυση ο Σύλλογος Ψυχολογικής Στήριξης Θανάση...
 

matoulis

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΑΝ ΦΡΑΝΣΙΣΚΟ
tsolias 1979 μπορείς σε παρακαλώ να μας πεις τι καλά έμαθες....???
πρόκειται να ταξιδέψω και όλη η παρέα είμαστε μεγάλων μεγεθών..!!:lol::lol::lol:
 

stavroulito

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
καλημέρα.προκειται να ταξιδέψω στο μιλάνο 13 ιουλιου.ειναι η πρωτη φορα που ταξιδευω με αεροπλανο.απο μια απλη αναζητηση(δεν εκανα ακομη κρατηση) στη ραιανερ ειδα οτι η πτηση για το πηγαινε διαρκει μια ωρα και 10 λεπτα ενω στο γυρισμο περιπου 3 ωρες.για ποιον λογο αυτο?θα κανουμε καποια σταση καπου και αν ναι τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση?δεν γνωριζω καλα αγγλικα και φοβαμαι.ειμαι 18 χρονων,δικαιολογηστε για την απεριοριστη αγνοια..τα φωτα σας παρακαλω.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Ειναι λογω της διαφορας της ωρας που εχουμαι με την Ιταλια.
Η πτηση κανονικα ειναι περιπου 2 ωρες και στο πηγαινε και στο ελα.
 

pierikos

Member
Μηνύματα
27
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Το ψάχνω
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!
Πάντα οι ώρες αναχώρησης και άφιξης, σε αεροπορικά εισιτήρια είναι ΤΟΠΙΚΕΣ :)
 

stavroulito

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Παιδια να σας ρωτησω ακομη κατι?με τις οδηγιες του Θαναση ξεκινησα για να κλεισω εισητηριο,τα στοιχεια προσεχτικα και ολα,στο τελος στην πληρωμη,εβαλα τα στοιχεια τις καρτας μου ,μου εβγαλε ενα μηνυμα,απο τα λιγα ομως που καταλαβα σαν να ελεγε οτι δεν ειναι δυνατη η κρατηση και μου εβγαλε 4 πιθανες αιτιες.πολυ γρηγορα ομως μου εβγαλε μια σελιδα,με το ονομα μου,το κοστος ,τις ημερομηνιες των πτησεων και αν θελω να το εκτυπωσω..Τι ειναι αυτο τωρα?εγινε το μπουκιγκ η οχι?μια απαντηση πλιζζζζζ..αα...δεν ελαβα ακομη η μειλ..
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Ακόμη και να μην σου στείλει mail, που λογικά πρέπει να στείλει αφού πραγματοποιηθεί η κράτηση, σου βγάζει το νούμερο της.Πχ. XL7GKH
Στο έβγαλε εσένα αυτό;
 

stavroulito

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Ευχαριστω μα ολα καλα..ελαβα μειλ απο την εταιρεια,αφαιρεθηκε και το ποσο και αναμενω την πτηση μου.....Γιουπιιιιιιιι..
 

stavroulito

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
παιδιά να σας ρωτησω και κατι τελευταιο?θα παρω μια χειραποσκευή μόνο ..είναι αυτη που σας παραθέτω στο λινκ..FullahSugah by Skondras - Προϊόντα : ΤΣΑΝΤΕΣ / Τσάντες ταξιδίου / Τσάντα βαλίτσα με print και εσωτερική θήκη. Κλείνει με φερμουάρ. Ύψος 34εκ. Πλάτος 19εκ. Μήκος 55εκ. θα χωρέσει?αν προσέξετε τις διαστάσεις είναι ακριβως οσο επιτρέπεται..σχετικά με αρώματα και αποσμητικά τα παιρνουμε μαζί μας..?ευχαριστώ..(μεγάλη ασχετοσύνη..)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.878
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom