Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
χαχαχαχαχχα
γαμάτο
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Καλόόό!!! :clap: :clap: :clap:
 

JIMASL@

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπέρα σας! Τις τελευταίες μέρες καθώς πλησιάζουν οι ημέρες για το ταξίδι μου με την ryanair έχω αγχωθεί για το μέγεθος τις βαλίτσας μου. Στην αρχή της σελίδας ο ThanasisU2 έχει βάλει μια φωτογραφία τη οποία δείχνει πως η χειραποσκευή πρέπει να έχει : 40εκ ύψος , 55εκ μήκος και 20εκ πλάτος. Η απορία μου τώρα: η δική μου χειραποσκευή έχει γύρω στα 50 εκ ύψος 35 μήκος και 20 πλάτος (ειναι δηλαδή μια συνηθισμένη βαλίτσα) θα μπορέσω να περάσω τον έλεγχο ή όχι; πρέπει δηλαδή απαραίτητα η βαλίτσα μου να μοιάζει με τσάντα φορητού υπολογιστή;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.047
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δουλευόμαστε τώρα? Γύρνα στο πλάι τη βαλίτσα σου ...
 

JIMASL@

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
α οκ! Και κάτι άλλο το όποιο είναι λίγο ανόητο..την βαλίτσα θα την μετρήσω από τις ρόδες μέχρι επάνω η μόνο το κύριος μέρος της βαλίτσας;;; :p
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Από τις ρόδες θα την μετρήσεις.Αν πχ. είναι 55 εκατοστά χωρίς τις ρόδες και με τις ρόδες 59 δεν πληρεί τις προδιαγραφές και υπάρχει πιθανότητα να πληρώσεις παραπάνω όσο παράξενο και αν φαίνεται αυτό.
 

psnet

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Γνωρίζει κανείς αν η Ryanair θα συνεχίσει και τον Χειμώνα τις πτήσεις απο και προς Πάτρα; Έχει βολέψει πολύ και είναι κρίμα αν σταματήσει.
 

kostas kav

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.ΥΟΡΚΗ
Καλημέρα κάπου διάβασα ότι θα κοπεί το δρομολόγιο για Ισπανία τον χειμώνα απο την Ryannair και επειδή έχω κλείσει εισητήριο για Βουδαπέστη τον Οκτώβριο λέτε να υπάρχει περίπτωση να σταματήσει και άλλα δρομολόγια?
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειος Πόλος
Γνωρίζει κανείς αν η Ryanair θα συνεχίσει και τον Χειμώνα τις πτήσεις απο και προς Πάτρα; Έχει βολέψει πολύ και είναι κρίμα αν σταματήσει.

Καλημέρα,
σε 1 πρόχειρη αναζήτηση που έκανα προχτές, μου έβγαλε πτήσεις μέχρι 26/10 . Και συνήθως τότε κόβονται οι πτήσεις...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.151
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom