Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
εχουμε κανει τοσες αναφορες στο θεμα αυτο ριξε μια ματια βρε............
 

dina123

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα! Την Παρασκεύη επεστρεψα απο Βουδαπεστη με καθυστέρηση 6 ωρων και εχθές ελαβα email απο Ryan οτι πιθανότατα δικαιούμε αποζημείωση. Αν ναι, τι πρέπει να κανω????
 

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Καλησπέρα! Την Παρασκεύη επεστρεψα απο Βουδαπεστη με καθυστέρηση 6 ωρων και εχθές ελαβα email απο Ryan οτι πιθανότατα δικαιούμε αποζημείωση. Αν ναι, τι πρέπει να κανω????
Την απάντηση θα την βρεις λογικά εδώ! https://www.ryanair.com/en/terms-and-conditions

Ελπίζω εγώ που πάω σε έναν μήνα να μην έχω τέτοια καθυστέρηση..
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Καλησπέρα! Την Παρασκεύη επεστρεψα απο Βουδαπεστη με καθυστέρηση 6 ωρων και εχθές ελαβα email απο Ryan οτι πιθανότατα δικαιούμε αποζημείωση. Αν ναι, τι πρέπει να κανω????
Κανε τον κοπο κοπελια και πες μας τι εγινε τελικα!!!Να ξερω αν πρεπει να παρακαλω για καθυστέρηση ή οχι :bleh: αεροπορική παντα ;)

ηθελα και γω να ρωτησω...τι διαστάσεις πρέπει να έχει η χειραποσκευη?χαχαχαχαχ σας την έσκασα, ενα αστειάκι είπα να απολαυσουμε Παρασκευη!:clap:

Η ερωτηση μου..ακυρωση πτησης λογω δυσμενων καιρικών συνθηκων...δικαιούμαστε τίποτα ή μόνο ευχές? :D
υπάρχει περίπτωση να μας πετάξουν σε κανα αεροδρόμιο εξωαποδω και να ερθουμε με τα σκι για παραδειγμα?:shock: οχι τιποτα αλλο δεν ξερω να κανω σκι...:D
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
και τι προβλεπουν παιδια οι κανονικες εταιρειες πειτε μου παρακαλω καθως δεν ταξιδευω χειμωνα αλλα λεω να το επιχειρησω φετος...πριν τα Χριστουγεννα..
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
παιδια sos!!!βρηκα κατι εισητηρια στη ryan με 4 ευρω!!!!υπάρχει περιπτωση να ισχυουν ή είναι τυπογρφικο λάθος???ας μου πει κάποιος για να κλεισω αν ειναι
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
απο Γκετεμποργκ για Βουδαπέστη σε 2 βδομαδες
για ποσο ισχυει ?καπου διαβασα για κρατησεις ως 1/11 οτι εχει καποια εισητηρια σε προσφορα.λετε να ειναι αυτο?
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
σιγουρη ειμαι για το δρομολογιο γιατι πρεπει να γινει!!απλα δεν ειμαι σιγουρη για τις τοσο χαμηλες τιμες.εχεις ταξιδεψει με τετοιο εισητηριο???
και μετα απο βουδαπεστη για θεσνικη εχει παλι κατι πολυ φτηνα
 

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Ναι η Ryanair βγάζει τέτοιες προσφορές. Γιατί ανησυχείς τόσο? Και εγώ Βουδαπέστη πάω σε λίγες μέρες αλλά βέβαια δεν πέτυχα τέτοιες τιμές.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.490
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom