Wizz Air Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Wizz Air - Βήμα Προς Βήμα

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Passengers are allowed to carry only one piece of hand baggage with the maximum dimensions 55x40x20 and not exceeding 10 kilograms.
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
???
bravo φίλε! ευχαριστούμε για τις πολύτιμες πληροφορίες! εγώ βέβαια επισκέφτηκα την Βουδαπέστη αρχές Γενάρη με malev και 170 ευρακια, αλλά πλέον με τέτοιες ελκυστικές τιμές από wizz kai ryanair, με βλέπω να ξαναπηγαίνω σύντομα!!!
 

pafpouf

Member
Μηνύματα
52
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα-Σιν.τοίχος-Θιβέτ
Άμεση Βοήθεια

Φίλε Thanasis u2 ή όποιος άλλος μπορεί ας βοηθήσει. Έκλεισα με την γαμ....... (wizzair) από Θεσ-νίκη για Βουδαπέστη από 17-21/04/2012. Όλα καλά μέχρι σήμερα το μεσημέρι που έλαβα στο mail μου μήνυμα από τους π....ς, με το οποίο ευθαρσώς με ενημερώνουν ότι η ώρα και η ημερομηνία αναχώρησης και άφιξης αλλάζουνε κατά μια ημέρα νωρίτερα, δλδ 16-20/04/2012. Έτσι απροειδοποίητα λοιπόν οι καργ......ς μου χάλασαν το πρόγραμμα (προκαταβολή ξενοδοχείου χαμένη, άδεια από την δουλειά μου κ.α). Παίρνω τηλέφωνο στο τηλέφωνο που δίνουν για την Ελλάδα (08252 008 985) στο επίσημο γ... site τους αλλά το νούμερο είναι ανύπαρκτο. Αν κάποιος γνωρίζει κάποιο νούμερο ή πληροφορία παραπάνω (όπως αντιπρόσωπο στο Μακεδονία ή τηλέφωνο) θα ήμουν ευγνώμων αν έστελνε. Γράφω αυτό το μήνυμα για να προλάβω να προφυλάξω όσους φίλους κλείσουν με την εν λόγω αναξιόπιστη εταιρεία να προσέχουν και να μην την προτιμάνε. Πριν κλείσω είχα επίγνωση ότι είναι low budjet αλλά δεν περίμενα να είναι τόσο χάλια. Ευχαριστώ...
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
από ότι βλέπω, δε νομίζω να φταίει ούτε η WizzAir ούτε η Ryanair στο δρομολόγιο για Βουδαπέστη, άλλα το αεροδρόμιο και η νομοθεσία της Ουγγαρίας φταίνε. Όσο για τηλέφωνο δε ξέρω
 

pafpouf

Member
Μηνύματα
52
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα-Σιν.τοίχος-Θιβέτ
Αυτό Thanasi από που το βλέπεις ή απλά το συμπεραίνεις; Υπάρχει κάτι σχετικό να διαβάσω κάπου.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
κάπου είχε γραφτεί στο φόρουμ, σχετικά με τις πτήσεις από αγγλία, και οι αεροσυνοδοί πρέπει να περάσουν έλεγχο σένγκεν, έχουν δε έχουν ξανά πτήση με το ίδιο αεροπλάνο μετά από 30 λεπτά. Αυτό αυξάνει την ώρα του turnaround των αεροπλάνων στην Βουδαπέστη
 

pafpouf

Member
Μηνύματα
52
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα-Σιν.τοίχος-Θιβέτ
Δεν έχει τύχει να το διαβάσω κάπου στο φόρουμ, άλλα οκ. με τόσες γνώσεις δεν μπορώ να σε αμφισβητήσω. Σε ευχαριστώ πάντως. Είμαι τόσο απογοητευμένος με την wizzοεξυπηρέτηση που δεν έχω να κάνω τπτ άλλο παρά να δεχτώ την αλλαγή τους. :(
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
από ότι βλέπω, δε νομίζω να φταίει ούτε η WizzAir ούτε η Ryanair στο δρομολόγιο για Βουδαπέστη, άλλα το αεροδρόμιο και η νομοθεσία της Ουγγαρίας φταίνε. Όσο για τηλέφωνο δε ξέρω
Να ρωτήσω κάτι, το γεγονός ότι η μια αεροπορική ακύρωσε τα δρομολόγια της έχει σχέση με την άλλη αεροπορική που απλά άλλαξε τις ημέρες των πτήσεών της? Ξεμπερδέψτε με λίγο παρακαλώ!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
το αεροδρομιο της Βουδαπεστης δημιουργησε καποια προβληματα στις εταιριες
και η μεν μια ακυρωσε καποιες πτησεις η αλλη τροποποιησε το προγραμμα της
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
το αεροδρομιο της Βουδαπεστης δημιουργησε καποια προβληματα στις εταιριες
και η μεν μια ακυρωσε καποιες πτησεις η αλλη τροποποιησε το προγραμμα της
Δηλαδή η τροποποίηση μπορεί να εξελιχθεί σε ακύρωση των πτήσεων? (κάνε με μάντη να σε κάνω πλούσιο!):D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.576
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom