Wizz Air Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Wizz Air - Βήμα Προς Βήμα

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
συν ακόμα ότι από 5 με 7 Απρίλη η WizzAir έκανε έκπτωση σε όλα τα εισιτήρια
 

Katerina-1-

Member
Μηνύματα
130
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
Μαλδίβες
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
μήπως κάτι πατήσατε στην αγορά; Δεύτερον αν πάτε 2 άτομα, δε χρειάζονται 2 βαλίτσες, μια φτάνει (32 κιλά μπορείτε να έχετε, αν θυμάμαι καλά) θα είναι και φθηνότερο. Συν αγορά με πιστωτική κάρτα είναι πάντα ακριβότερο.
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.
Μία βαλίτσα δηλώσαμε στον έναν, αλλά θα μοιραστούμε μεταξύ μας σ'αυτό... Δε πατήσαμε κάτι... Το είδα ξανά και ξανά...
Παίζει να έμεινε μνο μία οικονομική θέση γι΄'αυτό και ξεχωριστά βγάζει τη μία πιο φθηνή και στον δευτερο πολύ ακριβή 240€ και βγαίνει ο μέσος όρος 200€.
Μάλλον θα κοιτάξουμε για ένα πιο φθηνό ξενοδοχείο :(

Εκτός απο πιστωτική; τι γίνεται να κλείσουμε και με άλλον τρόπο;
 

manousos_p

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
prepaid;;;

μπορω να κανω συναλλαγη με prepaid καρτα;;;
στις επιλογες που βγαζει ολες οι καρτες θελουν ονομα κατοχου ενω η προπληρωμενη δεν εχει.
συγνωμη που μπορει να λεω βλακεια αλλα δεν εχω ξανακανει αυναλλαγη με προπληρωμενη καρτα...
 

Katerina-1-

Member
Μηνύματα
130
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
Μαλδίβες
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Εντάξει τελικά την επόμενη μέρα τα έκλεισα με 170€ τα εισιτήρια για Βουδαπέστη!!! Απορώ τι μπορεί να συνέβη! Να ακυρώθηκαν θέσεις; Μια μέρα 165€ την άλλη 200€ και την επόμενη ξανά 170€...
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
από αύριο δε θα υπάρχει και Booking Fee, με αγορά εισιτηρίου στην W!zz Air! :D
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
παιδιά να ρωτήσω και γω κατι, από την εμπειρία σας.Εχει κάτι προσφορές σε εισητήρια για κράτηση 30/4 αλλά δεν έχω ακόμη σίγουρες ημερομηνίες απο τη δουλειά.Πιστεύετε ότι θα ξαναβγάλει προσφορά ?για πτήση προς το τέλος Ιουνίου ενδιαφέρομαι.
 

batso

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
γεια σας παιδια. ειμαι καινουργια εδω. ηθελα να ρωτησω τα εχω κλεισει τα εισητ απο θεσσαλονικη για βουδαπεστη με wizz air εκανα και ονλαιν τσεκ ιν αλλα πουθενα δε μου ζητησε αριθμο ταυτοτητας. εχω κανει κατι λαθος? μονο ονομα εβαλα. επισης εχω κανει ενα λαθος στο ονομα αντι για mr εβαλα ms . αν μπορει ας μου απαντησει καποιος ευχαριστω!
 

irsak

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Θέλω να σας ρωτήσω: τι είναι οι κάρτες επιβίβασης που αναφέρονται ; εγώ έκανα κράτηση για την πτήση Θεσσαλονίκη - Βουδαπέστη αλλά δεν βλέπω να αναφέρει το site κάτι για κάρτες επιβίβασης. :oops:
 

batso

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Θέλω να σας ρωτήσω: τι είναι οι κάρτες επιβίβασης που αναφέρονται ; εγώ έκανα κράτηση για την πτήση Θεσσαλονίκη - Βουδαπέστη αλλά δεν βλέπω να αναφέρει το site κάτι για κάρτες επιβίβασης. :oops:
οι καρτες επιβιβασης ειναι αυτα που θα εκτυπωσεις απ το ιντερνετ οταν κανεις το ονλαιν τσεκ ιν :)
 

sofia089

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Kαλησπερα.Αντιμετωπιζω καποια προβλημα με την κρατηση εισητηριων μου και θα ηθελα τα φωτα σας.Βασικα το προβλημα ειναι στο ονομα της κρατησης δλδ ο ενας επιβατης ονομαζεται Dimitrios(οπως στην ταυτοτητα δλδ) αλλα στο εισητηριο περαστηκε ως Dimitris.ΕΠισης λειπει μια παυλα αναμεσα στο ονοματεπωνυμο του.Ορθογραφικα ειναι σωστο ομως και συμφωνα με τη ταυτοτητα.Προσπαθω να επικοινωνησω με την εταιρεια μεσω τηλ ή μειλ για να γινει η σχετικη διορθωση αλλα δν μπορω να βγαλω ακρη.Οταν παω να κανω αλλαγη ονοματος με χρεωνει 90 ευρω!Τι πρεπει να κανω?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom