Τουρκία Ανδριανουπολη-Κωνσταντινουπολη

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πραγματικά λυπάμαι όταν διαβάζω αυτό το θέμα αυτές τις μέρες να ψάχνουν κάποιοι χαμάμ και μολς σε μια τουρκική πόλη που βρίσκονται φυλακισμένοι άγνωστο μέχρι πότε δύο έλληνες στρατιώτες.
Ευτυχώς διαβάζω για υγιείς αντιδράσεις απ' τους ακρίτες της περιοχής. Κανείς στην Αδριανούπολη μέχρι να απελευθερωθούν οι δύο Έλληνες.

http://www.evros-news.gr/2018/03/03/παλι-καλα-ελάχιστοι-οι-εβρίτες-που-πήγ/
 

Lianakno

Member
Μηνύματα
16
Likes
13
Πολυ χρησιμες ολες οι πληροφοριες σας ημουν σιγουρη πως εδω μεσα θα ειχα αμεσες απαντησεις!! Σας ευχαριστω πολυ!! Οταν γυρισω θα σας πω την ιστορια μου και γω :)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.371
Likes
6.865
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
O καθένας όπως νιώθει η δεν νιωθει.
Η γειτονική χώρα δεν συγκινείται από τετοιου είδους αντιδράσεις, βλ. Γερμανια που της προφυλακισαν για εναν ολοκληρο χρονο πολιτη/δημοσιογραφο της που είχε την γερμανικη και τουρκική υπηκοότητα χωρίς κατηγορητηριο.
 

Lianakno

Member
Μηνύματα
16
Likes
13
Δηλαδη εγω θα παραδωσω την ψυχη μου στον διαβολο αν θα παω Ανδριανουπολη? Η μηπως θα αλλαξει κατι αν παω εγω η δεν παω? Ειναι ενα ταξιδι το οποιο ειναι πληρωμενο ηδη ολο εναν μηνα πριν... ποσο ευκολο ειναι σε αυτες τις εποχες να πεις οκ δεν παω? Και γω εχω στεναχωρεθει παρα πολυ με ολο αυτο που εχει συμβει αλλα δεν παυει να ειμαι αισιοδοξη και να πιστευω πως θα πανε ολα καλα στο τελος και οι δυο ελληνες θα ειναι συντομα πισω στις οικογενειες τους.
 

Lianakno

Member
Μηνύματα
16
Likes
13
ωραια με αγχωσατε.... εγω τι να κανω τωρα? Τα ταξιδιωτικα ακυρωνουνε ολες τις εκδρομες τους εκει και γω θα παω σαν να μη συμβαινει τιποτα? Τελεια
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Άλλο λέμε. Εδώ καίγεται ο κόσμος και εμείς εδώ και πόσες μέρες, παρά το γεγονός ότι έχει γίνει τόσος ντόρος με το θέμα, ψάχνουμε ποιο είναι το καλό εμπορικό και ποιο το καλό ντονεράδικο. Να περάσετε καλά. Τώρα για το πόσο σύντομα οι Έλληνες θα γυρίσουν σπίτια τους, καλύτερα αφήστε το.
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
ωραια με αγχωσατε.... εγω τι να κανω τωρα? Τα ταξιδιωτικα ακυρωνουνε ολες τις εκδρομες τους εκει και γω θα παω σαν να μη συμβαινει τιποτα? Τελεια
Το σίγουρο είναι ότι από ότι φαίνεται θα είστε οι μοναδικοί Έλληνες στην γειτονική πόλη και θα περάσετε τα σύνορα αέρα!! κάθε μέρα περνούσαν 5000 άτομα και πλέον δεν περνάνε ούτε 5. Από εκεί και πέρα ο θεός μαζί σας.
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Το σίγουρο είναι ότι από ότι φαίνεται θα είστε οι μοναδικοί Έλληνες στην γειτονική πόλη και θα περάσετε τα σύνορα αέρα!! κάθε μέρα περνούσαν 5000 άτομα και πλέον δεν περνάνε ούτε 5. Από εκεί και πέρα ο θεός μαζί σας.
Θα είμαστε κι εμείς βρε, πάμε στην Πόλη και την Προύσα, μιας και ο μικρός θέλει ταξίδι. Ελπίζω οι φίλοι μας στα μέρη εκεί να μη μας πετάξουν έξω από το σπίτι. :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.619
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom