Αντίπαρος Αντίπαρος

jmarix

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Σε ευχαριστώ πολύ ...θα το τσεκάρω..(επίσης μου έστειλαν μια πολύ καλή προσφορά απο το Πανδρόσσος ) το γνωρίζεις;....αντίπαρο έχω ξαναπάει δέκα χρόνια πριν..(αντε να δούμε τις αλλαγές του νησιού) ;)
 

djeleni

Member
Μηνύματα
162
Likes
233
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία, Αίγυπτος
Καλησπέρα σας!

Φέτος θα πάω διακοπές με τον σύντροφό μου στην Πάρο και λέμε να επισκεφθούμε την Αντίπαρο για μια μέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω ποια καλή παραλία είναι εφικτό να επισκεφθούμε με τοπικό λεωφορείο.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

tol_pap

Member
Μηνύματα
397
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Καλησπέρα σας!

Φέτος θα πάω διακοπές με τον σύντροφό μου στην Πάρο και λέμε να επισκεφθούμε την Αντίπαρο για μια μέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω ποια καλή παραλία είναι εφικτό να επισκεφθούμε με τοπικό λεωφορείο.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
την καλύτερη τον Αγ. Γεώργιο!!!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.962
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
2 παραλίες είναι αυτές που αξίζει να δεις κατά τη γνώμη μου.
Η μία που προαναφέρθηκε (Αγ.Γεώργιος), και η δεύτερη ο Σωρός.
Αξίζουν! Οτι σε βολέψει με το λεοφωρείο φυσικά..
 

tol_pap

Member
Μηνύματα
397
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Επίσης στην Αντίπαρο το πρωί ξεκινά ένα εκδρομικό καραβάκι ο Μαγγελάνος και πηγαίνει Δεσποτικό, Στρογγύλη (δύο ακατοίκητα νησιά) και στις Δυτικές παραλίες του νησιού που δεν είναι προσβάσιμες από ξηράς!!!
 

djeleni

Member
Μηνύματα
162
Likes
233
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία, Αίγυπτος
2 παραλίες είναι αυτές που αξίζει να δεις κατά τη γνώμη μου.
Η μία που προαναφέρθηκε (Αγ.Γεώργιος), και η δεύτερη ο Σωρός.
Αξίζουν! Οτι σε βολέψει με το λεοφωρείο φυσικά..
Σ΄ευχαριστώ για τη συμβουλή!

Επίσης στην Αντίπαρο το πρωί ξεκινά ένα εκδρομικό καραβάκι ο Μαγγελάνος και πηγαίνει Δεσποτικό, Στρογγύλη (δύο ακατοίκητα νησιά) και στις Δυτικές παραλίες του νησιού που δεν είναι προσβάσιμες από ξηράς!!!
Πολύ χρήσιμη πληροφορία, σ' ευχαριστώ! Θα το έχω υπόψη μου.
Μήπως γνωρίζεις την τιμή του εισιτηρίου;
 

tol_pap

Member
Μηνύματα
397
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Μήπως γνωρίζεις την τιμή του εισιτηρίου;
Όχι και προσπάθησα να βρω ιστοσελίδα να σε διευκολείνω αλλά δεν τα κατάφερα. Πάρε ένα τηλ στο λιμενικό μπορεί να έχουν τηλ να σου δώσουν. Δεν νομίζω να έχει πάνω από 20€ χωρίς φαγητό και 50€ με φαγητό!!!
 

djeleni

Member
Μηνύματα
162
Likes
233
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία, Αίγυπτος
Όχι και προσπάθησα να βρω ιστοσελίδα να σε διευκολείνω αλλά δεν τα κατάφερα. Πάρε ένα τηλ στο λιμενικό μπορεί να έχουν τηλ να σου δώσουν. Δεν νομίζω να έχει πάνω από 20€ χωρίς φαγητό και 50€ με φαγητό!!!
Σ'ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σου να ψάξεις!
 

ΔημΖαχ

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας παιδια.
Θα παω φετος με τον κολλητο μου στο CAMPING στην Αντιπαρο, δεν εχουμε ιδεα απο το νησι.. Αρχικα, το καραβι για Παρο ποσο κοστιζει? Και απο νυχτερινη ζωη ελπιζω να μην εχει ελληναδικα... ειμαστε του στυλ ροκ και μπαρακια παρειστικα.. επισης, απο κοσμο τι παιζει? νεολεα η οικογενειες πιο πολυ??
Σας ευχαριστω πολυ!!
 

GEO555

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Η αντιπαρος ειναι ο ορισμος του εναλλακτικου φοτητο-νησιου, τουλαχιστον πριν 10 χρονια που ειχα παει εγω στο γνωστο καμπιγκ... Κι επειδη δεν θυμαμαι καλα ή νομιζω δεν ειχα ασχοληθει καν με ΚΤΕΛ τοτε, γνωριζει καποιος τα δρομολογια του ΚΤΕΛ για παραλιες και τα σχετικα? Ειναι συχνα, μεχρι τι ωρα? Ευχαριστω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.691
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom