Τουρκία Ανταποκρίσεις από την Κωνσταντινούπολη

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
εχεις δικιο κοριτσι ειναι κουραστικο αλλα κατι τετοιες αηδιουλες που δεν θα χρησιμοποιησω παρα 5-6 φορες μαρεσουν πολυ να τις εχω στο σπιτι!εχω μπολικες αποθηκες ολο και καπου θα το βαλω αρκει να το βρω πρωτα να το παζαρεψω και να το παρω!o_O κατι μου λεει ομως οτι θα το χρησιμοποιησω κ ολη η γειτονια θα μοσχοβολαει απο μεντα κανελα γαρυφαλο :) ξερω θα θελατε να ειστε γειτονες μου :haha:
εχεις δικιο κοριτσι ειναι κουραστικο αλλα κατι τετοιες αηδιουλες που δεν θα χρησιμοποιησω παρα 5-6 φορες μαρεσουν πολυ να τις εχω στο σπιτι!εχω μπολικες αποθηκες ολο και καπου θα το βαλω αρκει να το βρω πρωτα να το παζαρεψω και να το παρω!o_O κατι μου λεει ομως οτι θα το χρησιμοποιησω κ ολη η γειτονια θα μοσχοβολαει απο μεντα κανελα γαρυφαλο :) ξερω θα θελατε να ειστε γειτονες μου :haha:
Ειναι ενα οικονομικο σκευος γιατι το χρησιμοποιούν στη καθημερινότητα τους , αρκει να το αγορασεις απο μαγαζι που ψωνιζουν οι ντοπιοι , κοστιζει περιπου 60ΤΛ το ανοξείδωτο..πιο ακριβo αν θες κατι πιο διακοσμητικό ...αλλα βρε κοριτσι αν θες μονο μυρωδιες βρασε τα βοτανα σε ενα μπρικακι πιο πολλες μυρωδιες θα βγαλεις απο εκει... :)
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Χαιρετισμους απο την Πολη της καρδιας μας που φαινεται πως ξαναβρισκει τους ρυθμους της.Ο καιρος υπεροχος και η Πολη συναρπαστικη και πανεμορφη οπως παντα.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Χαιρετισμους απο την Πολη της καρδιας μας που φαινεται πως ξαναβρισκει τους ρυθμους της.Ο καιρος υπεροχος και η Πολη συναρπαστικη και πανεμορφη οπως παντα.
να πας να πιεις ενα καφεδακι στον hafiz mustafa στο σιρκεσι...ξερεις στη γωνια.. :)
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Οι {προσ}ευχες σας επιασαν τοπο.Αρτι αφιχθεις απο την Πολη,σωος κι αβλαβης.Λεπτομερειες προσεχως:)
Καλέ μας φίλε greco καλώς όρισες στα πάτρια εδάφη! :clap:
Εννοείται ότι περιμένουμε με μεγάλη ανυπομονησία εκτενή ανταπόκριση για ότι νεότερο και περίεργο ανακάλυψες.
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Inci να υποθέσω;Να πω οτι δε ζηλεύω θα πω ψέματα!
Είχε κόσμο η Πόλη;Έστρωσε η κατάσταση;
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Απ το γνωστο βεβαιως βεβαιως...Κοσμος πολυς ,ελαχιστοι Ελληνες.Πρωτη φορα ακουσα ελαχιστα ελληνικα...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.213
Μηνύματα
883.814
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom