Ντουμπάι Αφήγηση από Ντουμπάι

KIRKI

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΠΟΡΑ-ΜΠΟΡΑ
Θα σιφωνισω απόλυτα μαζί σου!
Ο κάθε τόπος έχει την δική του ομορφιά.. αρκεί να είσαι άνθρωπος του ταξιδίου.
Τα ταξίδια είναι εμπειρίες ζωής . εμπειρίες που θα κουβαλάς για πάντα μέσα σου.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Η συνέχεια ήταν Σεϋχέλλες. Το Ντουμπάι ήταν το πρώτο μου ταξίδι εκτός Ευρώπης και οι Σεϋχέλλες η υπερ-παραγωγή και συνέχειά του. Όλα ήταν πληρωμένα άλλωστε, οπότε παράπονο δεν έχουμε :D:bleh::bleh:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Η συνέχεια ήταν Σεϋχέλλες. Το Ντουμπάι ήταν το πρώτο μου ταξίδι εκτός Ευρώπης και οι Σεϋχέλλες η υπερ-παραγωγή και συνέχειά του. Όλα ήταν πληρωμένα άλλωστε, οπότε παράπονο δεν έχουμε :D:bleh::bleh:
:shock: Ηταν οι Σευχελλες δωρο;;; Lucky lucky lucky!!!!!!!! Τα ξερω αυτα τα ταξιδια-δωρο σε εταιρειες κτλ απο φιλη μας αλλα δε με παιρνει κι αυτη μια φορα μαζι της :bleh: Παντως κανουν πανακριβα ταξιδια, Ιαπωνια, Σευχελλες, χαμος!
Τις εχω διαβασει ηδη τις Σευχελλες... :cool:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Και το Ντουμπάι δωρεάν, όλο πακέτο....καμιά 40αριά άτομα μέσα, ήταν σαν πενταήμερη....ας είναι καλά ο κουμπάρος. Γι'αυτό τον πήρα μαζί μου Μποτσουάνα-Βενεζουέλα :D:bleh::haha::haha::haha:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Ωραιος ο κουμπαρος !:clap:
Τι εννοείς? :D Δεσμευμένος όμως, μη σας μπαίνουν ιδέες :haha::haha::haha::haha:
Αν σας πω όμως ότι την επόμενη χρονιά μπορούσε να πάει Βραζιλία έτσι πάλι και δε πήγε....:D Δε μπορούσε να πάρει εμένα μαζί του φαίνεται και του στοίχισε :haha::haha:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Τι εννοείς? :D Δεσμευμένος όμως, μη σας μπαίνουν ιδέες :haha::haha::haha::haha:
Αν σας πω όμως ότι την επόμενη χρονιά μπορούσε να πάει Βραζιλία έτσι πάλι και δε πήγε....:D Δε μπορούσε να πάρει εμένα μαζί του φαίνεται και του στοίχισε :haha::haha:
Ωραιος για κουμπαρος εννοω που σε πηρε μαζι του :D
Δε χανονται ετσι αυτα.... τσ τσ τσ.
 

pitboz

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
κρητη
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερικη
εγω πηγα γαμηλιο τελη ιουνιου με αρχες ιουλιου η ζεστη οντος ηταν πανω απο 40 αλλα την βολτα εξω την εκανα το πρωι και μεχρι τις 12 με 12μιση βια βια ανετα χωρις να δυσφορισω, παντος ειναι μια καθαρη πολη με πολλες κατασκευες και πολλα εμπορικα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.801
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom